..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Siirler
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þifalý Bitkiler
  iletisim
 

         sitemap

 En iyi selfie ler

en iyi selfie fotoðrafý için bilinmeyen 10 ipucu burda, ler,fotoðraf, selfie, özçekim, instagram, facebook, portre, - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3804
islami sohbet

Fotoðraf dünyasýna yenilik getiren ve son zamanlarda gündemden düþmeyen Selfie pozlarý son dönemin en popüler fotoðraflarý haline geldi. Birçok ünlünün de kapýldýðý bu akým, sosyal medyada adeta fotoðraf çýlgýnlýðýna dönüþmüþ durumda. Peki kimsenin yardýmýna ihtiyaç duymadan çekilen bu fotoðraflarýn en iyi olmasý için püf noktalarý biliyor musunuz? En iyi selfie fotoðrafý çekmenin çeþitli teknikleri olduðunu belirten Mobilcadde uzman ekibi, en iyi selfie fotoðrafý için bilinmeyen 10 farklý yöntemi listeledi.

En geniþ manzaralar için selfie çubuðu kullanýn
Mükemmel manzarasý olan bir mekandasýnýz, manzarayý ve kendinizi alan en iyi selfie pozunu çekmek istiyorsunuz. Bu tür fotoðraflarda kollarýn görünmemesi ne kadar önemliyse, iyi görünmek ve manzarayý da göstermek çok önemli. En geniþ açýlarý bile tek bir kareye sýðdýrabilmeniz için en iyi araç selfie çubuðu bu tür çekimler için yardýmýnýza koþuyor. Bluetooth tuþ özellikli selfie çubuklarý saniye ayarlamasýna gerek olamadan tuþ ile çekimi saðladýðýndan daha kullanýþlý olacaktýr. Telefonunuzu selfie çubuða telefonunuzu yerleþtirin ve mükemmel manzarayý arka plan alarak en iyi pozu yakalayýn. Ayrýca büyük arkadaþ buluþmalarýnýzý da selfie çubuðu sayesinde tek bir kareye rahatlýkla sýðdýrabilirsiniz.
 
Stand ve kulaklýk ile rahat olun
iPhone kulaklýðýnýzýn tuþu ile fotoðraf çekilebileceðinizi biliyor muydunuz? Selfie çekerken uzunca görünen kollar ve beraberinde büyük görünen yüzünüz, sizi olduðundan daha kilolu gösterebilir. O nedenle iyi bir selfie için, kollarýnýzýn uzatýlmýþ görüntüsüne gerek olmadan stand ve kulaklýk ile çekim yapabilirsiniz. Kullanýmýnýz için uygun standlý kýlýfý seçtikten sonra telefonunuzu kýlýfýn standýna yerleþtirin, kulaklýðýn tuþu ile, kollarýnýz görünmeden, en rahat pozunuzu verin.
 
Yalnýz olmayýn
Tek baþýnýza çok hoþ selfie fotoðraflarý çekebilirsiniz. Fakat yakýn bir arkadaþýnýzla, ailenizle ya da sevimli evcil hayvanýnýzla çekileceðiniz selfie pozlarý daha dikkat çekici olacaktýr. Bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünü örnek alacak olursak, iki veya daha fazla kiþi ile çekilen selfie pozlarýnda hem kamerayý tutan kolunuz görünmediði için, hem arka planý daha az göze çarptýðý için daha çok beðenilen pozlar çýkýyor. Ayrýca yanýnýzda sevdiðiniz biri olduðunda daha içten gülümsemeler fotoðrafý daha sempatik yapacaktýr.
 
Kameranýn açýsýný deðiþtirin ve poz verin
Selfie fotoðraflarýnda kendi kendinizi çekeceðiniz için, vesikalýk gibi, düz açýlý fotoðraflar asla tercih edilmemelidir. Kamerayý görüþ açýsýnýn biraz yukarýsýnda tutarak, hafif sað ya da sol açý ile, en iyi çýktýðýnýz eðimi belirleyin, ve tüm selfileriniz için bu açýyý uygulayýn. Emin olun uygun açý yüzünüzü daha pürüzsüz ve daha ince gösterecektir.
 
Yapaylýktan uzak kalýn
Selfie pozlarýnýn vesikalýk pozlardan farklý olduðunu tekrardan hatýrlatarak, bu tür çekimlerde yapaylýktan olabildiðince uzaklaþýn. Dudak bükme ve anlamsýz hareketler fotoðrafýnýzý itici kýlacaðý gibi gülümsemeler veya eðlenceli pozlar selfienizi renklendirecektir.
 
Arka plana dikkat edin
Profesyonel fotoðraf çekimlerinde, dergilerde ya da ürün çekimlerini incelerseniz, arka plandaki sadeliði farkedeceksiniz. Fotoðrafta ön plana çýkmanýz için karýþýk arka planlardan uzak durmalýsýnýz. Sade ve toplu bir arka plan ile selfie fotoðraflarýnýz daha ilgi çekici görünecektir.
 
Kamera lensi kullanýn
Akýllý telefonlarýn harika kamera özellikleri olabiliyor. Bir fotoðraf makinesini aratmayacak bu özellikleri etkili kullanmak için lens kullanabilirsiniz. Balýk gözü lens ya da makro lens ile çekilen fotoðraflar þüphesiz ki en eðlenceli selfilerden biri oluyor. Cep telefonunuzun kamerasý ile zoom yaparken görüntü bozulmasýný önleyen ve farklý açýlar sunan lensler, daha kaliteli ve farklý çekimler saðlýyor.
 
Fotoðraf düzenleme uygulamasý kullanýn
Harika bir selfie çektiðinizi düþünüyorsanýz, bunu ufak rötüþlar ile paylaþýma hazýr hale getirebilirsiniz. Kýrmýzý göz giderici ve ýþýk düzenleme aracý ile ilk düzenlemenizi yaptýktan sonra uygun efekt ekleyerek ve gereksiz alanlarý kýrparak iþleminizi tamamlayabilirsiniz. Þimdi en iyi selfie fotoðrafýnýz sosyal medyada paylaþýmýnýz için hazýr.
 
Iþýðý doðru ayarlayýn
Selfie fotoðrafý çekilirken en çok yukarýdaki bir ampülün altýnda durma yanlýþý yapýlýyor. Tepeden gelen ýþýk yüzünüzün yarýsýnýn aydýnlýk yarýsýnýn akranlýk görünmesine sebep olur. Bu da gölge daðýlýmýnýn doðallýðý engeller ve netliði engeller. Iþýðý karþýnýza alacak þekilde çekimler yaparsanýz, ýþýk fotoðrafta size yansýz ve daha net bir görüntü saðlanýr.
 
Bakým yapýn, aksesuar kullanýn
Bakýmlý bir görüntü ile çektiðiniz fotoðraflar, doðal halinizden daha ilgi çekici görünür. Makyaj, dolgun saçlar ve özenle takýlmýþ aksesuarlar fotoðraflarýnýzda ön plana çýkabilir. Eðer ayna karþýsýnda selfie çekecekseniz, ilginç görünümlü telefon kýlýflarý da fotoðrafýnýzý öne çýkaracaktýr. Fotoðrafýnýzda saçýnýzla ya da yüzünüzle ilgili herhangi bir rahatsýz olduðunuz görüntü var ise de siyah ya da beyaz efektleri kullanarak, rahatsýz edici görüntülerin kaybolmasýný saðlayabilirsiniz.
 
Selfie modasý öyle büyüdü ki bu eðlenceli çekimler günümüzde de önemli bir yer almaya baþladý. Öyle ki Oxford sözlüðüne bile giren selfie kelimesi “Coþkun ve içi içine sýðmayan” olarak tanýmlandý. Türk Dil Kurumu da geçtiðimiz aylarsa selfie için “özçekim” anlamýna karar verdi. Kimsenin yardýmýna ihtiyaç duymadan rahatça çekilebilen selfie fotoðraflar, eðlenirken anýlarý da saklamaya yardýmcý oluyor.

 

...    Yorumlar

 
Yeni Haftada Hava Nasýl Olacak


Karadeniz'de Yeni Bir Ýttifak


Ne Çýkar Ateþ Böceði SansaLar Bizi


Kaybettiklerim Arasýnda


Muz kabuðunun bilmediðiniz 5 faydasý


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe