..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Sevgiliye Açýk Mektup

Sevgiliye Açýk Mektup - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3286
islami sohbet
Ey Yar!

Hangi özlem yarasý, içimdeki sensizlik kadar büyüktür? Hangi hicran türküsü, bu destanýn öyküsünü haykýrabilir? Hangi dünya böylesi bir hayalin kurgusunu saðlayabilir? Sana akan ve senleþen benliðimin hangi çýrpýnýþý ruhumun meftunluðunu anlatabilir?

Ey Yar!
Gönlüm gönlüne, ruhum ruhuna, benliðim benliðine meftun. Aklým avare; inliyorum sen diye. Bir hicran çölünün ortasýnda kurumuþum. Bir hasret yangýnýnda ben, her gece kül olmuþum. Yok bu dertten kurtuluþum. Pelerinler altýnda zapt edilen köle miyim, olmayacak mý benim özgürlük muþtum? Doruklarda kovulan garip ben miyim? Kaderin þaþkýn bekçisi, yazgýsýnýn hýrçýn isyankarý, varoluþunu yokluða baðlayan meczup muyum?

Ey Yar!
Daðlarý delmiþ birisi, ne gam! Ýçimde sensizlikten oluþan Kaf Daðý’ný un ufak eylemiþim. Ben bu dünyaya seninle gelmiþim, seninle gideceðim. Seni bulana dek sensiz yaþamýþým da anlamýþým; aslýnda ben hiç yaþamamýþým. Varlýðýn daðýlan bütünlüðü olmuþum da; senden sonra bir daha hiç birleþememiþim. Her zerrem sana ait, her aidiyetim seninle anlamlý kýlýnmýþ. Varlýk dünyamýn, dünya gözü ile görülemeyen tamamlayýcýsý olmuþsun. Tanýmlanamayan… Tanýma ihtiyaç duymayan… Yýllarca aradýðým kayýp parçamý bulmuþum.

Ey Yar!
Hicranýn ateþi ile içimdeki çöllerdeyim. Ben þu kainatta bir pul kadar deðerdeyim. Ama yine de bu aþk ile kainata meydan okuyan avareyim. Öyle ki; ben sendeyim. Ýþte bu yüzden her yerdeyim. Öyle ki; ben sendeyim. Ve tam da bu yüzden aslýnda hiçbir yerdeyim. Yoo! Ben, ben deðilim; ben senim!

Ey Yar!
Kulaklarýma fýsýldayan rüzgar sen misin? Her gece rüyalarýmda ruhumdan öpen peri misin? Ben bu aþkýn uslanmaz esiriyim. Þu cehennem çukurundan çekip alýr mý beni sesin? Vurulmuþum bahtýma hemhal olan bakýþýna. Þaþýrmýþým su olmayýp su gibi kokuþuna. Ýtirazsýz kapýlmýþým beni aþkýnla boðuþuna.

Ey Yar!
Kelimeler kamçý olmuþ beynimde. Zerren, zerreme dönüþmüþ tenimde. Ben ilk kez vurulduðumda saçýnýn bir tek telinde, kainat titremiþti o an gözlerimde. Yokluktaki suskunluðun sýrrýdýr Aþk, sebebidir. Bir suskunluðumun her suskunluða gark oluþusun sen. Bunca yük ile, bunca fýrtýna ile dudaklarýmý nasýl açayým ben? Hicranýn ateþini tarif edecek kelime yok ki konuþmaya kalkayým. Ben bu sevda ile önce yok olup sonra yeniden var olayým.

Ey Yar!
Sonu ile baþlangýcý arasýnda fark olmayaným ben. Rüyadan rüyaya seninle pervaz edenim ben. Dualarýn orta yerine dikilen ruhun aþk oluþuyla yanmýþým ben. Teninde yangýnlarý kavuran yangýným ben. Senim ben. Hiçbir kelimeye aman vermeyecek kadar suskun olan, hiçbir suskunluða seni kurban etmeyecek kadar gözü karayým ben.

Ey Yar! El-aman, el-aman! Ýçimde dönüyor devran…
 

...    Yorumlar

 
dini chat odasi


Bu Gün Seni Aklima Kopyaladim...!


Hasan Dursun - Eyle Beni 2011


BiLmiyorum


fenerbahçeli kravat modelleri


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe