..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Kurtlar Vadisi Pusu 167. bölüm fragmaný izle

Kurtlar Vadisi Pusu 167. bölüm fragmaný izle...Kurtlar Vadisi ilginç sahneler - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3327
islami sohbet

Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan devam ediyor. Ekranlarýn sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, 167. bölümüyle izleyicinin karþýsýna çýkacak. Peki Kurtlar Vadisi 167. bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 167. fragmanýný izleyin...Fragman izle
 
 

Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan dorukta....Kurtlar Vadisi 167. bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 167. bölüm özeti ve fragmaný:

Kurtlar vadisi pusu 'da heyecan kaldýðý yerden devam etti. Memati'nin olmayýþý artýk göze pek batmýyor. Vadi'de çok fazla yeni oyuncular girince mematinin eksikliði gözükmemeye baþladý.
 
ZAZA DAYI ÖLECEK MÝ?
 
Son bölüm 'de Zaza dayýya karþý suikast bölümün en önemli kilit noktalarýndan oldu. Saldýrýnýn sebebi ise Zaza dayý suriye'deki karýþýklýlýðý düzeltmek için olaylarýn içinde yer almasý örgütün hiç iþine gelmemiþti. Örgütün metropol sorumlusu öldükten sonra yerine gelen kiþi hemen zaza dayýn'ýn mekanýna giderek bu iþten uzak durmasýný aksi takdirde ise öldürüleceðini ifade etti. Dayý ise bu tehdite boyun eðmeyip elinizden geleni arkanýza koymayýn diye tepki gösterdi. Zaza dayý rehakarnasyon'dan bunalýp akýl almaya ömer baba'ya gitmeye karar vermiþti. Dükkana vardýðýnda ise sadece korumasý olarak Ýmdat ile bir kiþi vardý. Örgütçüler fýrsat bu fýrsat diyerek hem dayýyý hemde polat'ýn babasýný öldürürek büyük bir propaganda yapmak istediler. Zaza dayý tek baþýna kendine saldýrý yapanlarý öldürürken bir kaç tane kurþun isabet etti. Bu arada ömer baba ölmesin diye önüne kendini feda eden hikmet ise bir el kurþun isabet etti. Kurtlar vadisi pusu son bölüm 'de bir kiþi ölüyor fakat onun kim olduðu belli deðil. Zaza dayý'nýn ölmesi dizide büyük bir eksiklik yaratabilir.
 
KGT YENÝ LÝDERLERÝ BELLÝ OLDU
 
Ýhtiyarlar heyeti'nin baþýna getirelenler ise herkesi hayrete düþürdü. Polat alemdar'ý görevden alan ak saçlý yerine 2 ezeli rakip olan meteleri getirdi. Ýhtiyarlar baþkaný bu önemli güçün baþýna neden meteleri getirdiði belli deðil ama az çok tahmin ediliyor. Polat'i öldürtmeyi düþünüyorlar. Fakat Aymar bu göreve tek baþýna gelmeyi düþünüyor. Zaten aymar'ýn baþýndaki kiþide ihtiyarlarýn içinde birisi çýktý. Hemde herkes bu sahneye çok þaþýrdý. Polat ile gizlice görüþen ihtiyarlar heyetinde olan kiþi, aymar'ý kardeþi gören kiþi olduðu ortaya çýktý. Polat'a karþý büyük oyunlar döndüðü kesin. Mete aymar bir plan ile diðer meteye otobüs çarptýrarak öldürdü ve bu görevi tek baþýna yapacak.
 
POLAT ALEMDAR 'DAN HEMEN CEVAP GELDÝ
 
örgüt üyeleri babasýnýn dükkanýný ateþe verenleri bulmak için karay'ý görevlendirdi. Kara 'nýn bu bölüm 'de uykusuz kalmasý ve devamlý uyumak için çaba göstermesi diziye renk kattý. Kara örgüt üyelerinin kim olduðunu öðrenince polat alemdar'a haber verdi.
 
Polat hemen olay yerine geldiðinde ise çok garip bir plan bekliyordu. türkü barda eðlenen örgüt üyelerine þarkýcý olarak çýkan kara güzel bir plan ile herkesi öldürdü polat ile beraber. Ömer babanýn dükkanýný yakanlara karþý ayný acýyý yaþatmak için üzerlerinde raký þiþelerini boþaltan polat hepsini ateþe verdi. Ölmeden önce aralarýndan bir tanesi ise ailenden bunun intikamý alýnýr demiþti.
 
Polat bu sahneden sonra hastaneye döndüðünde bir kiþi ölüyor ama bu kim olduðu belli deðil. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm þimdiden merakla bekleniyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu, izleyicileriyle 10. yýlda yine atv ekranlarýnda buluþuyor. Sezon finalinde Memati Baþ'ýn düðün gecesinde vurulmasýyla yýkýlan Polat Alemdar tetiði çektirenlerin peþine düþüyor. Memati'nin vurulmasýnýn ardýnda kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabýný ararken diðer yandan Türkiye'de yaþanan iç ve dýþ kaynaklý karýþýklýklarla ilgilenecekler. Suriye'de yaþananlar Türkiye'yi nasýl etkileyecek? Ýhtiyarlar baþkanýnýn uzun süredir üzerinde çalýþtýðý projeyi öðrenen Polat Alemdar bu projeyi hayata geçirebilecek mi? Projenin hayata geçirilmesi için Polat Alemdar ve ekibi neler yapacak, nasýl engellerle karþýlaþacak? Tüm bu sorularýn cevaplarý ve çok daha fazlasý bu sezon atv ekranlarýnda yayýnlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'da olacak...

 

   Yorumlar

 
Ali Kýnýk - Dönersem Namerdim 2011


BayRam MesajLarý


Polat Alemdar Sözleri - Hayata Gýcýklýk Olsun Diye


Rafet El Roman - Direniyorum


Seninle olmanýn en güzel yaný ne biliyor musun?


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe