..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Lady Gaga'yý Tahtýndan Etti

Lady Gaga'yý Tahtýndan Etti,Çýlgýnlýkta, þarkýlarýyla ve giyim tarzýyla Lady Gaga'yý tahtýndan eden isim en sonunda ortaya çýktý. - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3143
islami sohbet
Lady Gaga'yý Tahtýndan Etti

Kimi çýlgýnlýkta sýnýr tanýmýyor, kimi þarkýlarýyla fark yaratýyor, kimi ise çok güçlü ve çok yaratýcý... In Touch dergisi, 2012 yýlýnýn sonuna yaklaþýrken; farklý özellikleriyle öne çýkan isimleri seçti.

ÇILGINLIK ÝKONU

Dergi okuyucularýnýn aklýna çýlgýnlýk dendiðinde artýk Lady Gaga gelmiyor. Son iki yýldýr Gaga'yý tahtýndan edeceði söylenen Nicky Minaj, sonunda tahmin edileni yaptý. Okuyucular, Gaga'nýn formdan düþtüðünü ve imajýnýn zorlama olduðunu düþünüyor.

STÝL ÝKONU

Hollywood'da herkesin ayrý tarzý var ve birçok yýldýzýn giyim tercihleri modacýlara bile ilham veriyor. Ancak derginin okuyucularýna göre bu kadar farklý tarz sahibi yýldýz arasýnda, her yaptýðý en çok dikkat çeken ve kendisine yakýþan Rihanna! Farklý saç renkleriyle ve denediði farklý tarzlarla bukalemundan farksýz olan Rihanna, bu konudaki tüm övgüleri hak ediyor.

POP ÝKONU

Popüler kültürün yarattýðý en baþarýlý isim, derginin okuyucularýna göre Katy Perry... Son þarkýsý 'Wide Awake', 69 hafta boyunca en çok dinlenenler listesinde ilk sýrada kaldý. Güzel þarkýcý, kimseden etkilenmeden yoluna devam etmesiyle de okuyucularýn beðenisini toplamýþ.

GÜÇ ÝKONU

Derginin okuyucularýna göre bu yýlýn en güçlü ismi ilk çocuðu Willow, henüz bir yaþýna basmamýþ olan Pink... Birçok ünlü ismin aksine, çocuk doðurduktan sonra geri planda kalmamayý tercih eden Pink, çýktýðý turnesiyle ve müjdelediði yeni albümüyle gençlerin kalbini fethetmiþ.

YARATICILIK ÝKONU

Birçok yýldýz hem þov dünyasýnýn farklý dallarýnda hem de iþ hayatýnda kendini ispat ediyor. Derginin okuyucularýna göre, birçok farklý þeyi ayný anda ve ayný baþarýyla yapabilen ilk isim Kanye West! West; þarkýcý, yapýmcý, modacý, yönetmen ve yatýrýmcý...

 

...    Yorumlar

 
Ben kimSeye Beni SevSin DiYe SoytaRýLýk YapMaM


yeþil tesbih örnekleri


Ben Tavaya Yapýþtým


GüzeL SözLer - KötüLüðe RaðMen ÝyiLik


DertLi Þiirler - DertLi Þiirleri


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe