..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 sarýþýnlar için göz makyajý

Sarýþýn, sarýþýnlar için far rengi, sarýþýnlar için göz makyajý, sarýþýnlar için gündüz makyajý, sarýþýnlar için makyaj önerileri, sarýþýnlar için makyaj teknikleri, sarýþýnlar için uygun rimel rengi, sarýþýnlara uygun rimel rengi - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3500
islami sohbet

sarýþýn

Sarýþýnlar makyaj yaparken cilt rengi ve saç rengini göz önüne dikkate almalýdýrlar. Sarýþýnlar için fondöten seçimi çok önemlidir. Cildin renginin çok altýnda veya çok üstünde renk kullanmak doðallýktan uzaklaþýrlar. Özellikle doðal sarýþýnsanýz sarý tonlarýnda fondöten kullanmalýsýnýz.

Sarýþýnlar ufak dokunuþlarla makyaj yapmalýdýrlar. Sadelikten uzaklaþmadan hafif renklerle makyaj daha doðal görünmenizi saðlayacaktýr.

Sarýþýnlar çok frapar renklere gitmemelidirler. Sonbaharýn bütün renkleri sarýþýnlar için uygundur. Bu renkler sizi daha doðal yapacaktýr. Öncelikle bütün göz kapaðý için açýk renkte bir far kullanýlmalýdýr. Somon, çok açýk krem rengi tercih edilebilir. Uygun olan diðer farý gölge þeklinde uygulayabilirsiniz. Açýk renk cilde sahip olduklarýndan özellikle doðal sarýþýnlar gün içerisinde yapacaklarý makyajlarda parlak renklerden kaçýnmalýdýrýlar. Sonrasýnda göz kontürü belirlenir. Kahve renginin bütün tonlarýný kullanabilirler. Kontür için siyah kullanýlacaksa bu renk yumuþatmalýdýrlar. Eðer siyah renk tercih edilecekse mat bir farla kontürün üzerinden geçilir. Sarýþýnlar kahverengi ve siyah rimel kullanabilirler.

 

...    Yorumlar

 
Sade gelinlik modelleri.


kýsa dekolteli abiye modelleri


beyaz yeþil konsol dantel örnekleri


Ikea 2011- 2012Yýlbaþý Süsleri


Keten etek modelleri


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright - 2008 - 2021 Tum Haklari Saklidir mircte.org

Desing By eFe