..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Siirler
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þifalý Bitkiler
  iletisim
 

         sitemap

 2012 MEVLÝD KANDÝLÝ MESAJLARI

Mevlid Kandili Mesajlarý 2012 Bugün Mevlit Kandili - 2012 MEVLÝD KANDÝLÝ MESAJLARI - en güzel Mevlid Kandili Mesajlarý 2012 Bugün Mevlit Kandili - en yeni Mevlid Kandili Mesajlarý 2012 Bugün Mevlit Kandili - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3073
islami sohbet

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yaðmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmiþinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sýcaklýðý yuvamýza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Sofranýz afiyetli, paranýz bereketli, kararlarýnýz isabetli, yuvanýz muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sýhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Duanýz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Allah'ýn aþkýyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varýp huzura erince, þu fakiri de an bu gece. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Bin aydan daha hayýrlý bu mübarek Mevlid kandilinin büyüsüne kapýlmanýz dileðiyle, kandiliniz mübarek olsun

Gün vardýr, bin yýldan uzun gelir bize, bir yýl vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e.

Yaðmurun topraða hayat verdiði gibi dualarýnda hayat bulacaðý bu gecede dua bahçesinde yeþeren fidan olmak dileðiyle kandiliniz mübarek olsun.

Semanýn kapýlarýnýn sonuna kadar açýlýp rahmetin saðanak saðanak yaðdýðý böyle bir gecede düþen damlalarýn seni sýrýlsýklam etmesi dileðiyle Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yaðmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Semanýn kapýlarýnýn açýlýp rahmetin saðanak, saðanak yaðdýðý bu günde duþen damlalarýn sizi ailece sýrýl sýklam etmesi dileðiyle.

 

Duanýz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

 

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiði bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayýrlara vesile olmasýný dilerim.

 

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatýn en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

 

Gün vardýr, bin yýldan uzun gelir bize, bir yýl vardýr bir günden kýsa gelir bize. Bire bin yazýlan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayýrlý kandiller..

 

Gecenin güzel yüzü yüreðine dokunsun, þeytan senden uzakta, melekler baþucunda olsun, güneþ öyle bir geceye doðsun ki dualarýn kabul Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

 

Kalpler vardýr ,sevgiyi yaþatmak için,Ýnsanlar vardýr, dostluðu paylaþmak için,Mubarek günler vardýr, Beraberce kutlamak için..

 

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

Mevlid kandiliniz mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir þekilde yaþamayý nasip etsin.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmiþinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sýcaklýðý yuvanýza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaþlar, ona susamýþ dudaklar kadar, açýlan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

 

...    Yorumlar

 
Ah suskun yüreðim


Sevdim iþte Ötesi yok


Yusuf Gurbet - Elver Sultaným


Kýrk Yýl Bu Yürekte Kalýr mýsýn ?


Damar SözLer - Kafam Cam KýrýkLarýyLa DoLu


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe