..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Makyaj

Makyaj nasýl yapýlmalý bu yýl neler moda - Ýþte size Yaz Kadýn'ýnýn makyajý - www.mircte.org - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

....

Okunma

3647
islami sohbet

Yaz mevsimlerin en sýcaðý.. en verimlisi.. en bereketlisi. Güneþ ve açýk gökyüzü. Katmer katmer güller. Gün ýþýðý içmiþ þeftaliler, erikler, kayýsýlar, dutlar.. Ekin tarlalarý.. Hayat fýþkýrýyor her yandan.Ýþte yaz kadýný da en olgun, en görkemli, en albenili güzelliði bu mevsimde yaþar, yaþatýr. Saðlýklý, taze, güneþle kucaklaþmýþ görüntüsü ile kadýn tüm
renkleri içerir.

Ýþte size Yaz Kadýn'ýnýn makyajý:

1.
Güneþte daha fazla zaman harcayacaðýnýz için makyaj ve cilt bakýmýnýzý buna göre uyarlayýn. Ayrýca mutlaka güneþ koruma kremleri kullanýn. Her zaman olduðu gibi, güzel bir makyajýn ilk adýmý temiz ve iyi nemlendirilmiþ bir cilttir.
Ýþte size makyaja baþlamadan önce yapmanýz gerekenler konusunda birkaç ipucu:

Cildiniz yaðlýysa, yaz aylarýnda (yüksek nem oraný nedeniyle) daha da yaðlanacaðýndan jel temizleyiciler kullanýn.

Cildiniz normal ise, rutin olarak kullanýlan temizleme ürünleri yeterlidir. Güneþ korumasý içeren bir nemlendirici kullanýn.

Nemini yitirmiþ veya kuru cildiniz varsa, cildinizi iyice temizleyin ve cilt tipinize uygun ürünlerle iyice nemlendirin.

Göz çevresindeki hassas bölgeyi yeterince nemli tutmak için göz kreminizi gece ve gündüz kullanýn.

2.
Yaz aylarý boyunca, hafif bir makyaj uygulamasý taze görünümünüzü korumanýza yardýmcý olacaktýr. Baþlamadan önce, kapatýcýnýzýn pürüzsüz olarak uygulanabilmesini temin etmek için göz altlarýnýza göz kremini parmaklarýnýzýn ucuyla uygulayýn.

Kapatýcý ile devam edin ve kapatýcý fýrçasýyla aþaðýdaki tonlardan birini kullanarak kaþ çizginize kadar ulaþýn. Gözlerin iç köþelerini sakýn unutmayýn, bu bölgeler gölgelerin en derin olduðu bölgelerdir.

Kapatýcýnýza uyumlu bir pudra ve fýrçasýyla kapatýcýnýzý sürün.

Daha sonra cilt tipinize ve ihtiyaçlarýna uygun formülde, cilt renginize uyumlu olan fondöteninizi sürün. Yaðlý ciltleri güneþten korumak için olduðu gibi aþýrý derecede kuru olan ciltler için de özel fondötenler kullanýlabilir. Pudrayla fondöteninizin de iyice oturmasýný saðlayýn. Pudrayý süngerle uygulayýn ve ardýndan fazlalýklarý fýrçayla yok edin.

Kaþlarýnýzý uygun tonda göz farýyla doldurarak baþlayýn. Bu iþlemden sonra kaþlarýnýzý kaþ þekillendiricisiyle düzeltin. Daha sonra göz bölgesine kaþ çizgisinden kirpik dibine kadar kemik rengi gölge uygulayýn.

Göz kapaðýna far fýrçasýyla far uygulayarak devam edin . Alt kirpik çizginizi belirginleþtirmek için eyeliner fýrçasýyla koyu far sürün.

Bundan sonra granit veya siyah renk eyeliner ile üst göz kapaðýnýzýn hattýný ince eyeliner fýrçasýyla belirginleþtirin.

Ve son adým: kirpiklerinize iki kat rimel sürün.

3.
Her birimiz saðlýklý ve yanýk bir yaz tenine sahip olmayý istesek de, güneþ tehlikeli bir oyun! Cildin saðlýðýný korumak her þeyin üstünde tutulan bir öncelik olmalý. Kullandýðýnýz kozmetik ürünlerinin koruma faktörlü (SPF) olmasýna özen gösterin.

Tehlikesiz bir þekilde bronz ve güzel bir cilt görünümü için, güneþin yüzünüze doðal olarak geldiði bölgelere (yanaklar, alýn, burun ve çene) doðru tonda bronzlaþma pudrasýný fýrçasýyla sürün.

Sonra gülümseyerek elmacýk kemiklerinizden baþlayarak yukarý saç diplerinize doðru allýk fýrçasýyla yumuþak tonda pembe allýk uygulayýn.

Eðer doðal halinizde bronz görünen bir tene sahipseniz bronzlaþma pudrasý ve allýk iþlemini tamamen atlayýn.

4.
Dudaklarýnýzý boyarken sadece görüntünüze deðil, ayný zamanda dudaklarýnýzýn ihtiyaçlarýna da kulak verin. Kullanacaðýnýz dudak boyasýnýn rengi olduðu kadar dudaklarýnýzýn beslemesini, nemlenmesini ve korunmasýný da saðlayacak ürünler seçin.
Bunun için SPF bazlý, yani koruma faktörü içeren rujlar seçmeniz daha saðlýklý olur.

Yaz makyajýnýzý tamamlamak için dudaklarýnýzý ve sizi doðal gösterecek olan bir ruj kullanýn. Bu ton size parlak ve saðlýklý bir görünüm kazandýracaktýr. Dudaklarýnýzýn daha belirgin olmasýný isterseniz tonlarýný da kullanabilirsiniz.

Kusursuz yaz için son iþlem, parlatýcý olarak lipgloss ve kakao renkli dudak kalemiyle dudaklarýnýza yapacaðýnýz son dokunuþ olacaktýr.

 

   Yorumlar

 
Rüyada CUMA NAMAZI KILMAK görmek


Yün dize kadar kýþlýk elbise


UmuduMu KýrMa - SaNa DaiR


Gaz Sorununun Doðal Çözümleri


Nihat Hatipoðlu - Sahur özel - 2011 2 aðüstoz 2 Bölüm 1 Kýsým


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe