..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Ask Sözleri
  Aska DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Sifali Bitkiler
  Siirler
  Sohbet odalari
  Son dakika haberleri
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Burca Göre Diyet

Burca Göre Diyet - zayflama- zayýflama -Diyet - Kadýn - Kadýnca - Kozmetik - Güzellik - Diyet Listeleri - Diet - Cilt Bakýmý - www.mircte.org - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3804
islami sohbet

Ýnsanlarýn davranýþlarýnda etkin olduðuna inanýlan burçlar, yemek yeme alýþkanlýklarýnda da belirleyici olabiliyor. Bu yüzden diyet yaparken burcunuzun özelliklerine uygun davranmak en akýllýca olaný diye düþünenlerdenseniz, okumadan geçmeyin...

Koç (21 Mart - 20 Nisan) : Abur cubur yemeye son derece meraklýsýnýz. Bu nedenle sizin için tehlike çanlarý çalýyor. Tuz ve alkolden uzak durarak bunun yerine bol bol su için. Domates, patates, soðan, kuru fasulye, mercimek, karnýbahar, marul, yeþil salata, ýspanak, turp, pirinç, zeytin, elma, balkabaðý, ceviz gibi besinler haftalýk beslenmenize mutlaka eklenmesi gerekli yiyeceklerdir. Sizin için gerekli olan tatlýlar! Kayýsý gibi fazla þeker içermeyen tatlýlar olmalýdýr.

ýÜüBoða (21 Nisan - 21 Mayýs) : Yemek için yaþayanlardansýnýz. Fakat unutmayýn ileride bu kilolar baþýnýza bela olur. Karbonhidratlardan kaçýnýn. Aksi takdirde tombul bir kiþi olursunuz. Sindirim güçlüðü çekebilirsiniz. Düþük niþasta, yað ve þeker içeren bir diyet, beslenme hayatýnýzýn gerekli bir parçasý olmalýdýr. Doðal iyot içeren besinler, balýk ve deniz mahsulleri, yumurta, karaciðer, böbrek, buðday, ýspanak, pancar, taze meyve ve yeþil salata besin listenizde daima yer almalýdýr. Ayrýca su içmek de hayatýnýzýn vazgeçilmez bir parçasý olmalý.

Ýkizler (22 Mayýs - 21 Haziran) : Yemek yerken o kadar acele hareket ediyorsunuz ki artýk bu durum sizin saðlýðýnýzý etkiler hale gelmiþ. Yemekleri çok çiðnemeden yutmayýn. Az ama sýk yemeyi prensip haline getirin. Ýkizler kemiklerinin saðlýklý olmasýný istiyorsa saðlýklý beslenmelidir. Ýkizler de kan pýhtýlaþmasý çok sýk görülür. Balýk, tereyaðý ve köy peyniri, havuç, portakal, greyfurt, þeftali, erik, üzüm suyu, kuru üzüm ve badem beslenme listenizde vazgeçilmez besinler olmalýdýr. Sakinleþmeniz ve huzurlu olmanýz için de þifalý bitkiler ve kafeinsiz çaylar tam size göre.

Yengeç (22 Haziran - 23 Temmuz) : Duygusal olmanýz sizin beslenme alýþkanlýklarýnýzý da etkiliyor. Üzüldükçe böreklere, keklere, dondurma ve þekerlemelere sarýlýyorsunuz. Halbuki yengeçler, niþastalý yiyeceklerden, þeker, tuz ve baharatlardan uzak durmalýdýr. Çünkü mideleri çok hassastýr. Vücudunuz kalsiyuma fazlaca ihtiyaç duyar. Düþük yað içeren süt, peynir ve yoðurt, kývýrcýk lahana, domates, salata ve marul, bol miktarda taze sebze ve yaðsýz protein, sizin cilt ve mide saðlýðýnýz açýsýndan iyi olup, kilonuzu daha rahat kontrol altýna almanýzý saðlar. Ýncelmek için öncelikle kendinizle hesaplaþmalýsýnýz.

Aslan (24 Temmuz - 23 Aðustos) : Yemek sizin için adeta bir zevk haline gelmiþ. Güzel lokantalar, nefis yemekler her zaman hayalinizi süslüyor. Vücudunuza önem verdiðiniz için diyet yapmakta son derece baþarýlýsýnýz. Ýradeniz harika! Kan dolaþýmýnýzýn düzenli olmasý için; sýðýr, kuzu ve kümes hayvanlarý eti, karaciðer, çið yumurta sarýsý, kereviz, elma, incir, þeftali, limon ve badem sizin için idealdir. Porsiyonlarýnýzý yüzde 50 azaltmanýz önerilir.

Baþak (24 Aðustos - 23 Eylül) : Þekerleme deyince siz akla geliyorsunuz. Özellikle de çikolata hayatýnýzýn vazgeçilmezleri arasýnda yer alýr. Ancak bu yiyeceklerden uzak durmalýsýnýz çünkü kalbinizde problem yaratabilir. Tuz, buðday, çavdar, yaðsýz sýðýr ve kuzu eti, peynir, zeytin, portakal, limon, kavun, elma, armut sizin ideal yiyeceklerinizdir. Kavun, elma, armut kýsmen cildinizi temizlemek ve saçlarýnýza bakým saðlamak için yardýmcý olur. Elma ise kurtarýcýnýzdýr.

Terazi (24 Eylül - 22 Ekim) : Terazi böbrekleri, sýrtýn alt kýsmýný, temsil eder. Bezelye, mýsýr, havuç, ýspanak, buðday, yulaf unu, elma, çilek, badem ve kuru üzüm hep elinizin altýnda olmalýdýr. Böbrekleriniz için çok fazla asitli içeceklerden uzak durmalýsýnýz. Ýncecik ve zarif bir beden için; ince dilimler faydalý olacaktýr.

Akrep (23 Ekim - 22 Kasým) : Burcunuz üretim organlarýný temsil eder. Solunum yollarý problemleri yaþayabilirsiniz. Tahýllardan yapýlmýþ ekmekler, balýk ve deniz ürünleri, yeþil salata, soðan, kýrmýzý turp, taze meyve ve sebzeler içeren bir diyet tam size göredir. Doðru beslenme gerginliðinizi alýp götürür.

Yay (23 Kasým - 20 Aralýk) : Burcunuz kalçalar, bacak üstleri ve karaciðeri temsil eder. Doðal beslenmek için kabuklu meyveler ve sebzeleri tercih edin. Bolca çið sebze, yeþil biber, patates, incir, kuru erik, çilek, elma, armut, ve taneli tahýllarý yemeniz önerilir.

Oðlak (21 Aralýk - 18 Ocak) : Çalýþkan bir yapýnýz var ve çalýþýrken de farkýnda olmadam öðün atlýyorsunuz. Oysa bu sizin için çok zararlý. Vücudunuzun vitamin ve minerallerden oluþan geniþ bir besin karýþýmýna ihtiyacý var. Burcunuz , dizleri, diþleri, kulaklarý ve deriyi temsil eder. Lahana, kereviz, yaðsýz etler, limon, portakal, inek sütü, her türlü peynir, balýk, yumurta sarýsý, buðday ve incirle aranýzýn çok iyi olmasý gerekir. Kayýsý, badem yiyerek kuru ve alerjik eðilimli cildinizi canlandýrýn. Cildinizi sigara ve sigara dumanýndan uzak tutarak korumaya çalýþýn.

Kova (19 Ocak - 20 Þubat) : Vücudunuzun sürekli C vitaminine ihtiyacý var. Yemek tarzýnýz yenilikçi. Bu nedenle deðiþik lezzetler tatmayý seviyorsunuz. Burcunuz el ve ayak bilekleriyle baldýrlarý ve dokularý temsil eder. Vücudunuz sofra tuzuna çok ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacý sofra tuzundan deðil, bu maddeyi barýndýran besinlerden almanýz en mantýklýsýdýr. Çok fazla tuz aldýðýnýzda zayýf bir kan dolaþýmýna, gereðinden fazla þiþkin bir vücuda ve karaciðer rahatsýzlýklarýna açýksýnýz demektir. Deniz ürünleri, brokoli, havuç, turp, balkabaðý, ýspanak, elma, þeftali, limon, portakal, greyfurt, nar ve ananas sizin için doðal tuz bakýmýndan ideal besinlerdir.

Balýk (20 Þubat - 21 Mart) : Katý ve sýkýcý diyetler size göre deðil. Yüksek proteinli, düþük yað ve þeker içeren diyet uyguladýðýnýz zaman kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Burcunuz ayaklar ile duyma, iþitme, dokunma ve tatmayý temsil eder. Demir vücudunuzun baþlýca ihtiyacýdýr. Demir eksikliði, anemi ve düþük tansiyona sebep olur. Diyetlerinizde zengin demir içeren karaciðer, yaðsýz sýðýr eti, kuzu eti, yumurta sarýsý, beyin, midye, ýspanak, soðan, arpa, marul, buðday ekmeði, kuru fasulye, elma, üzüm, limon, portakal, þeftali, hurma, kuru erik ve üzüm yer almalýdýr. Maydanoz da bu listeye eklenebilir.

 

...    Yorumlar

 
Güzel Bir Perþembe Günü Dilerim


ResimLi SiirLer - Sen Ýçimde Kör Düðümsün


En Büyük MeZaR ...


2013 Koçak Gold OsmanLý KoLeksiyonundan KoLye Çeþitleri


Dünyanýn Gözü Referandumda


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe