..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Çil Tedavisi Nasýl Yapýlýr?

Çil Tedavisi Nasýl Yapýlýr? - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

2576
islami sohbet

Cildinizde bulunan çiller, kýþ mevsiminde renkleri açýlýp, geniþlikleri küçülüp daha az görülür hal alýrken, yaz mevsimi geldiðinde güneþin etkisiyle renkleri koyulaþýp, ebatlarý büyüyüp daha belirgin hale gelirler. Çilleri özellikle yüz bölgesi, dekolte bölgesi ve sýrt bölgesinde yer alýr.

Çil tedavisi için uygulanabilecek bazý yöntemler, doðru þekilde yapýlýrsa baþarýlý sonuçlar verebiliyor. Çilli yok etmek için uzmanlar kimyasal pelling yöntemi ile çilleri yok etme ve lazer tedavisi ile çilleri yok etmeyi tavsiye ediyorlar.

Çillerin yok olmasýnda kullanýlan kimyasal peeling yöntemi, uzun bir süreç olup sabýr isteyen bir tedavi yöntemidir. Kimyasal peelingler ile çil tedavisinde görülen sonuç genelde çillerin renginin açýlarak, ebatlarý küçültülerek daha az görülür hale getirmek oluyor. Kimyasal peeling yöntemi ile çillerinizin durumunda göre 5 ila 10 seans ardýndan, çillerinize veda edebilirsiniz.

Kimyasal peeling yöntemi ile çil tedavisinden istediðiniz sonucu alamazsanýz diðer bir çiil tedavi yöntemi olan lazer ile çil tedavi yöntemini deneyebilirsiniz. Lazer ile çil tedavisi yönteminde çillerinizin rengi daha kýsa sürede açýlýyor ve çillerinizin ebatlarý daha kýza zamanda küçültülerek zamanla yok ediliyor. Lazer ile çilleri yok etmek tedavisinde baþarýlý sonuca ulaþma süreniz çillerinizin çokluðu, derinliði, renginin koyuluðu gibi etmenler son derece önemli.

Çilleri geçirmek için þayet kimyasal peelingler veya lazer tedavisi uygulama þansýnýz yoksa evde kendiniz de çil yok edici kürler yapabilirsiniz.

Bir çay bardaðý suyu bir cezvenin içine koyun ve içine bir yemek kaþýðý keten tohumu ilave edip kaynamasýný bekleyin. Kaynamaya baþladýktan 5 dakika sonra ocaktan alýn ve 10 dakika bekletin. Ardýndan bu karýþýmý çillerin üzerine sürüp 20 dakika bekleyip, ýlýk su ile yýkayýn.

Mutfak robotunun içine bir tutam maydanozu saplarý ile birlikte atýn. Üzerine yarým çay kaþýðý tuz serpin ve yarým limonun suyunu sýkýn. Ardýndan 2 çay kaþýðý bal ile 2 yemek kaþýðý sütü ilave edip mutfak robotunu çalýþtýrýp püre halini getirin. Elde ettiðiniz bu maskeyi çillerin üzerine sürüp 20 dakika beleyin ve ýlýk su ile yýkayýn.

 

...    Yorumlar

 
Öðretmenler Günü Kutlama Kartý


beyaz japon stili elbise


Suret - Resimli Þiirler


Caillou 2011 Yeni Bölümleri izle


Mabel Matiz / Zor DeðiL


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe