..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 ELveDa - SaNa DaiR

ELveDa - SaNa DaiR - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

....

Okunma

3416
islami sohbet

Sen gittin.. Bir zifiri karanlýk, bir zindan yalnýzlýðý, aðýr bir boþluk býraktýn geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklýsýn gidiþinde, bu aþký bitirmekte haklýsýn. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadým. Karþýnda aðlamadým. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasýl olur.. sesi soluðu nasýl duyulur?

Elveda aþkým.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksiz, böyle deðersiz, böyle yapayalnýz hissettin mi? Ayrýlýk ölüm kadar acý ve soðuk. Aynalara bakýyorum. Aynada gördüðüm ben deðilim. Gözlerim cehennem ateþi.. dudaklarým mühürlenmiþ. Ellerim titriyor. Yüreðim kýzgýn demirlerle daðlandý. Yokluðunun bedeli çok aðýr sevgilim.

Sevinçlerim, hayallerim, umutlarým, renkli dünyam elveda.. Elveda yaþamak.. Yaþamýn anlamý elveda. Kimse farkýnda deðil yokluðunun. Sensiz ne hallerde olduðumu kimse bilmiyor. Anlamýyor yitip giden bir aþkýn kederini.

Düne kadar en yücesini yaþadým mutluluðun, ayaklarýmýn altýndan kayýp gidiyordu toprak, denizlerin ovalarýn üstünde uçuyordum. Güneþ kadar yakýndý bana aþk. Güneþ kadar sýcak ve parlak. Býraktýn birdenbire, kanatlarým kesildi. Hýzla çakýldým yere, boþluðun içindeyim, þimdi hiçbir þeyim. Oysa dünyanýn en zenginiydim. Bütün çiçekler bizim için açardý, bizim için ballanýrdý meyveler, ekinler bizim için bereketli, sular bizim için çaðlardý. Þimdi toz duman içinde kýzgýn bir çöldeyim. Yönümü yolumu þaþýrdým. Sam rüzgarlarýna býraktým gövdemi, sürüklenmekteyim.

Sen bensiz nasýlsýn, bilmiyorum. Rahat mýsýn, mutlu musun, bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasýl birden mazi olursun?

Düne kadar gözlerinden aþký içtiðim, dudaklarýnda yüreðimi erittiðim, uðruna býçaklar çekip dünyaya meydan okuduðum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oynaþýr gönül eðlersin? Ben burada, terk edip gittiðin yerdeyim.


Ýçimde güller aðlar, ben aðlarým

Ruhumun Izdýrabýný sana anlatamadým.
 

Elveda aþkým.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim.. Elveda sana..

 

 

   Yorumlar

 
En modern mutfak takýmlarý


Saç Renkleri 2012


2013 Bayan Abiye ayakkabý modelleri


Script sayaci


yeni 2013 Þalvar pantolon modelleri


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe