..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Tatlýsesi ROBOT yürütecek

Tatlýsesi ROBOT yürütecek - Uðradýðý silahlý saldýrý sonrasý sol tarafý felç olan Ýbrahim Tatlýses robot sayesinde yeniden yürüyecek - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3513
islami sohbet

Haber: Tatlýses’i ROBOT yürütecek

Uðradýðý silahlý saldýrý sonrasý sol tarafý felç olan Ýbrahim Tatlýses, 'Lokomat' (Robotik Yürüme Sistemi) ile tekrar yürüme yeteneðini kazanacak.

14 Mart'ta uðradýðý silahlý saldýrý sonrasý sol tarafý felç kalan ve 58 gün Almanya'da fizik tedavi gördükten sonra önceki gün Ýstanbul'a dönen Ýbrahim Tatlýses'in tedavisine baþlandý. Maltepe'deki Romatem - Darüþþafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde dün sabah Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon yönetiminde tedavi programý baþlatýltý. Kalyon, "Genel durumu son derece iyi. Morali üst düzeyde. Tedavide rehabilitasyon egzersizlerinin yaný sýra robotik yürüme eðitimine yer verildi. Robotik Yürüme Sistemi'nin diðer adý Lokomat" dedi.

Kalyon, "Beyin ya da omurda oluþan hasar nedeniyle felç olan hastalarýn rehabilite edilmesinde robot teknolojisinden faydalanmaktayýz. Hastalar karþýlarýna konan aynada yürürken kendilerini gördüðünü ve derin duyu sayesinde yürüdüklerini hissedebildiklerini ifade ediyor. Hastaya psikolojik motivasyon kazandýrmakta birliktebeyne yürümeye en yakýn þekilde uyarý gönderiliyor. Bu tedaviyi Elle ya da bir baþka þekilde uygulamak mümkün deðil. Tedavi süresi hastadan hastaya çok deðiþebilir. Hasta ne kadar erken baþlarla tedavi de o kadar kýsa sürede olumlu etki gösterir" diye konuþtu.

Kýzý ilk kez görüntülendi

brahim Tatlýses'in öðretmen Adalet Durak'la yaptýðý evlilikten dünyaya gelen 3 çocuðundan Güldem Tatlý, dün kendisini ziyarete oðluyla birlikte geldi.

'Aleyhte temyiz yok'

Avukatý Ahmet Küçük, önceki gün Yargýtay'ýn Tatlýses'in çete davasýndan aldýðý ve geçmiþte ertelenen 1 yýl 10 ay hapis cezasý hakkýnda uygulanma kararý vermesiyle ilgili açýklama yaptý. Ahmet Küçük, "Mahkemece verilen karar sadece tarafýmýzdan temyiz edilmiþ olmakla aleyhe temyiz yoktur. Karar hükmünün açýklanmasýnýn geri býrakýlmasý yönünde bir deðerlendirme yapýlmadýðýndan bozulmuþtur. Mahkemece hükmün açýklanmasýnýn geri býrakýlmasý yönünde bir karar verildiði takdirde müveklimin sabýkasýna dahi iþlenmeyecektir

 

...    Yorumlar

 
Erkek Kot Pantolon Modelleri


þifalý bitkiler - Acý bakla


Anneler Gününüz Kutlu Olsun


2013 ÞiirLer - AÐLaMýYýCaKtIM..


Müslüm Gürses - Yaþayamadým Sözleri


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe