..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Ask Sözleri
  Aska DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Sifali Bitkiler
  Siirler
  Sohbet odalari
  Son dakika haberleri
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 SevgiLiLer Günü MesajLarý

14 ÞubaT SevgiLiLer Günü MesajLarý,sevgiliye mektup,sevili,seni seviyorum yazýlarý,romantik yazý,yazi,yazilar,yazýlar,mektuplarý - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

10743
islami sohbet

14 ÞubaT SevgiLiLer Günü MesajLarý

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi deðil, özlediðimi bil her an çünkü hiç bir þey seni sevmek gibi deðil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanýnda olup sana sarýlmak için çýldýrýyorum...

Biliyorsun her gökkuþaðýnýn bittiði yerde bir hazine saklanýrmýþ. Eskiler böyle der. Gökkuþaðýný takip ettim geçenlerde sende bitti... En deðerli hazinemsin benim, canýmsýn. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceðin kadar deðil, tahammül edemeyeceðin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildiðim için kendimi çok þanslý görüyorum.

Seni yýldýzlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar eriþilmezsin ama bir farkýn var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Beni karanlýktan aydýnlýða, yalandan gerçeðe, ölümden ölümsüzlüðe götürdüðün için teþekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte caným.

Eðer gökyüzü bir parça kâðýt, deniz bir þiþe mürekkep olsaydý yine de sana olan duygularýmý yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Bazý rüyalar diðerlerinden daha uzun sürer. Bazýlarý da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam þu an bu mesajý okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen günesin doðduðu, karanlýðýn bittiði yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bugün her zamankinden farklý bir þey yapayým dedim olmadý yine sana defalarca asýk olup seni düþündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarýnda mutluluk, yüreðinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasýnda iyi geceler öpücüðü, yanaðýný uzat.

Ýnsanlar tanýdým yýldýzlar gibiydi, hepsi parlýyordu. Ama ben seni, güneþi seçtim, bir güneþ için bin yýldýzdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yýllarý bir mevsimde yasamaya razýyým seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileðiyle..

 

...    Yorumlar
ayþe
allah ömür boyu mutlu etsin hep yüzünüz gülsün.sevdiklerinle beraber ol inþallah 
zaLim SevdaLar


Yarimsin


'Sessiz' Randevu


Pazartesinin Geliþi KeyFiN GidiþiNDen BeLLidiR


Seni kelimelere dökmek


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe