..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Seni Seviyorum ÇünKü - Sana Dair

Seni Seviyorum ÇünKü Sana Dair, seni seviyorum, seni seviyorum sözleri, seni seviyorum çünkü sözleri, seni seviyorum yazýlarý, sevgi yazýlarý, aþk yazýlarý - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

7991
islami sohbet

Seni seviyorum çünkü; bu sabah alarmý iki kez erteledim, servisi kaçýrdým. Bindiðim dolmuþtaki kalabalýk umrumda deðildi, kulaklýklarýmý taktým ve play'a bastým. Sadece aðýz hareketlerini gördüðüm bu insan topluluðu kulaklýktan çýkan tiz sesi duyardý, onlarý rahatsýz ederdim, hakkýmda konuþurlardý.. Umrumda deðildi, mesajýný henüz okumuþtum, "günaydýn lord"..

seni seviyorum Çünkü..

Seni seviyorum çünkü; yataða girmeden önce izlediðim filmdeki olaylar ana karakteleri içinden çýkýlmaz bir mücadelenin içine soksada iyi adam iyi kýzla en sonunda öpüþmüþtü, bu filmi sen tavsiye etmiþtin mutlaka izle demiþtin.. Ýzledim çok geç bitti, yataða 2 buçukta girdim.. Sana iyi geceler masal prensesi yazdým.. Yarým saat yatakta dönüp durmuþtum cevap yazmýþtýn "masal sensin lord".

 

Seni seviyorum çünkü; dün akþam üstü haberlerde cari açýktan, sokak hayvanlarýndan bahsedilmiþti ergenekondu, oda tv idi balyoz soruþturmasý falandý, sigara paketine uzandým, ama yakmadým, aklýma geldi "sigara içince kötü kokuyorsun lord"..

 

Seni seviyorum çünkü; anlamlarýn kendi içlerinde bir karmaþasý vardýr, hayatta oluþ nedenlerime iliþkin çok sýk düþünür bazan varlýðýmýn sadece organik bir yaþam biçimi olduðunda karar kýlardým. Çok kitap okur çok fazla kitapta yaþardým. Bir gün gözlerini gözlerimin içine sokup tam dudaðýný dudaðýma doktun ve dedin ki. "hiçbir kitapta yazýlanlar bu öpücük kadar gerçek olamaz"..

 

Seni seviyorum çünkü; arastada içtiðimiz o buz gibi iki biranýn hatrýný üzerinde taþýyorsun..

 

Seni seviyorum çünkü; saçlarýnýn sýrtýnda uzanýþý yeryüzündeki en güzel þelaleyi kýskançlýktan kurumaya itebilirdi..

 

Seni seviyorum çünkü; parmak uçlarýnýn tanrýnýn bir iþareti olduðunu düþünmeye baþlayýþým seninle ilk seviþmemizden bir kaç gün önceye dayanýyordu,yani bedeninin hiç bir zerresi ir seviþmeden referans taþýmýyordu..

 

Seni seviyorum çünkü; dün annem arayýp bana bugün için yanýna gelmemi söyledi. Ýnce bir yalaný en tatlý diller onun boynuna doyayýp peki oðlum yarýn gelirsinle biten bir telefon konuþmasý yapmamý saðlayacak kadar çok sevdirmiþtin bana bir kalbin bir gerçekten çook daha deðerli olabileceðini..

 

Seni seviyorum çünkü; yeryüzünde yapýlmýþ yada yapýlacak hiçbir þarký sarhoþken mýrýldandýðýn bir zeki müren eserini mahfediþinin ardýndan aldýðým o keyfi vermedi bana, kapansýn meyhanaler di, mesele deðildi..

 

Seni seviyorum çünkü; ben uzun kollu kazak giymem hiç ve sen bana "böyle üþürsün" deyip o berbat yünlü kazaðý almýþtýn kendini havzada otlayan koyun gibi hissetsem de artýk kollarým sýcaktý.. Sarýldýn dý..

 

Seni seviyorum çünkü; bildiðim hiçbir asit türü gözlerin kadar eritemezdi insanlara karþý taþýdýðým nefreti.

Seni seviyorum çünkü; sende annemi görmüyorum,senden hiçbir þey istemiyorum..

 

Seni seviyorum çünkü; repertuvarým seninle birleþti ben söylediðin makamý bilmesem de sesinin arkasýna saklanabiliyordum yürürken, hala yanyana yürüyemeyen fikirler taþýyordum. Seninle bütün çeliþkiler önemsizdi. Ýki iki daha üçtü.

 

Seni seviyorum çünkü; özleyebiliyordum, kýzabiliyor bunun bir nedeni olduðu saçmalýðýna kendini inandýrabiliyordum, karma diye birþey vardý dý, belki kötü görünen þeyler bir iyiliðe vesile olabilirdi di..

 

Seni seviyorum çünkü; ölmesini istediklerimden biri deðildin senin ölümünü düþünmek beni allaha hesap sormaya itebilirdi, ve sen ölmüyordun, ortalama olarak ayný kaderi paylaþabileceðim birine benziyordun alacak verecek davalarýnýn içine girebilirdim seninle sen bankayý öde ben faturayý yatýrabilirdim di..

 

Seni seviyorum çünkü; güldüðünde yanaklarýn pedalisaya benziyordu,bir gülüþ bu kadar güzel olursa bir hayata kastedebilirdi, korkmamýþtým, insanlar istediklerinde pekala bir gülüþe ölebilirdi.

 

Seni seviyorum çünkü; "ben sensiz yaþayamam" demiyordum, ölmem gibi bir olasýlk yoktu çünkü seninle peþisýra yýllarda ayný evde yaþlanmayý planlýyordum, týð'ýmý nerede unuttum diye sorduðunda onu sana gösterebilirdim..

 

Seni seviyorum çünkü; tarih tekerrürden ibarettir, tanrý isayý severdi allah muhammedi sonrasýnda kimse kimseyi böyle sevmemiþti..

 

Seni seviyorum çünkü; dinler ve aþklarla ayný ketegoride dizilmiþti..

 

seni seviyorum çünkü.. Bunu yapmam için doðmuþtun, senin yaratýlma amacýn benim seni sevmemdi, allah seni yaratýp üzerinde çalýþmam için önüme sermiþti, hayat okuldu eðitimin yaþý olmazdý ve sen tartýþýlmaz yeryüzündeki en muhteþem müfredattýn..

 

Seni seviyorum çünkü; buna hiç gerek yoktu..

 

Seni seviyorum çünkü; bu çok anlamsýz görünüyordu.

 

Seni seviyorum çünkü; beni sevmen için hiçbir nedenin yok..

 

Seni seviyorum çünkü; nedene sebebe ihtiyacým yok..

 

...    Yorumlar

 
Topshop 2012 Kýþ Çizme Modelleri


Rüyada halý görmek


Cübbeli Ahmet Hoca - Ramazan Ayin 22. Gunu - 22 Agustos 2011


En þirin bebek battaniye modelleri


ben bana yapilanlari


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright - 2008 - 2021 Tum Haklari Saklidir mircte.org

Desing By eFe