..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 SahiBiNi ArayAn MekTuPLaR

SahiBiNi ArayAn MekTuPLaR - SaNa DaiR - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

4694
islami sohbet
 SahibiNi ArayaN MektuP

 

Gözlerine Baktigim Zaman Susmanin Bir Sebebi Olmalý

Gözlerine baktýðým zaman susmanýn bir sebebi olmalý. Bana kendini anlat. Korkularýný, dileklerini söyle bana. Aþktan ne bekliyorsun? Dostluk mu? Al, istedigin kadar... Yüregimi apaçýk önüne seriyorum iþte! Orada sevdiðin, istediðin ne varsa al, senin olsun. Sana arzularýmýn ötesinde sesleniyorum.

Aydýnlýk! Sen ey güzel aydýnlýk! Bizi býrakma. Kalplerimizde girmedigin köþe kalmasýn. Çek, kurtar bizi insan yaradýlýþýmýzýn korkunç karanlýðýndan. Ýçimizde ta derinlerde kükreyen o vahþi hayvaný sustur. Düþüncelerimizi týrmalayan o kanlý peçelerden kurtar bizi. Unutulmuþlarýn dünyasýnda biz unutmak istemiyoruz.

Hadi sevgilim sende aç yüreðini. Dostluðun o ölümsüz ýþýðý dolsun içine. Saçlarýmý okþadýðýn zaman annemin eli sanmalýyým ellerini. Dudaklarýndan yalnýz aþkýn hazzýný deðil, dostlugun doyulmaz içkisini de içmeliyim. Bana önce insanlýðýmý öðret. Seni hiç unutmak istemiyorum. Bilinmeyen içkilerin en zevk dolu sarhoþlýgunda yaþayalým seninle. Kurtulalým bu korkulardan, bu çaresizliklerden.

Beni hiç unutmayacaksan sev, usanmayacaksan sev. Birlikte yaþayacagýmýz her dakika ömrümüzün bir yýlýna bedel olmalý. O dakikalarý hatýralarýn sonsuz mezarlýðýnda görmeyeceksek hiç yaþamayalým.

Önce zamandan kurtulmalýyýz öyleyse, önce zamandan kurtulmalýyýz. Birbirini yenilemeli saatlerimiz. Yarýn bu günü aratmamalý. Yerçekiminden kurtulurcasýna aþmalýyýz zamaný seninle. O dost zamaný, o dostça zamanlarý.

Bana 'gel' dedigin an; mesafelerde anlamýný kaybetmeli. Yollarý dakikalarla, günleri kilometrelerle ölçmeliyiz. Beraberligimiz, bütünlügümüz hiç bitmemeli. O hiç sönmeyen ateþinin çevresinde hep böyle el ele diz dize olalým. Ne yaðmur söndürmeli o ateþi ne rüzgar. Yüreklerimiz hep ýþýl ýþýl olmalý alevlerinde.

Hadi sevgilim sende aç yüregini bana kendinden bahset. Hep ben ol, durmadan ben ol istiyorum. Dudaklarým kurudu bak. Bir yudum su ver güzelliginin pýnarýndan. Acýktým dersem iyiliginle doyur beni. Üþüyorsam yalnýz dostlugununateþinde ýsýnsýn ellerim.

Benim olma demiyorum. Ama önce ben ol. Ýnan ben hep senin olacagým., baþtanbaþa sen oldugum için.

Aþkta kaybettiklerimizi dostlukta tamamlayalým. Gel aydýnlýk bizi bekliyor.

ÜMÝT YAÞAR OGUZCAN - SAHÝBÝNÝ ARAYAN MEKTUPLAR

 

...    Yorumlar

 
Mutlu Pazarlar


Aþka Dair - Zehir Katýyor zaman


Sakallý iple yapýlan banyo takýmlarý


morlu lif modeli


Google Site Map full indir


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe