..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 MutLu MusuN?

MutLu MusuN? - Sana DaiR - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

5556
islami sohbet

 

MutLu Musun?

    Mutlu musun þimdi gittiðin yerde? Yüzün gülüyor mu bari eskisi gibi? Çekip giderken buralardan habersizce, aniden, hiç düþündün mü ardýnda býraktýðýn beni? Unutursun diyorsun. Kolay deðil, kolay deðil öyle çabucak. Kolay deðil fakat bu demek deðildir ki biraz zaman alacak. Çünkü imkansýz seni unutmak.

Karanlýklar içinde,yapayalnýz.. Arabeski de sevmem aslýnda, yaþam tarzým halime dönüþürken yavaþ yavaþ arabesk yaþamak. Sevmek, bir ömrü paylaþmayý göze alýp üstelik, kaç günün kaldýðýný bilmeden.. cesaret iþi. Her baba yiðidin harcý deðil bir ömür paylaþmayý göze alarak ve sevilmeden sevmek, sevilmese de onun varlýðýndan haberdar olmaktan mutlu olmak.Yollarý, daðlarý sözün özü mesafeleri aþmak, bir nefeste... Yüzünü göremeyeceðini bilerek yüzünü unutamamak ne demek bilir misin sen? Ben de bilmiyordum, ama öðrendim yüzünü unutamayarak.

Mutlu ol gittiðin yerde... Çünkü yer yüzünde gittiðin her yer, sen geldin diye mutlu olacaktýr. Yüzünde güller açacaktýr yeryüzünün. Olur ya, gözlerin dolar gibi olursa bir gün,kalbin az biraz sýzlar, gözlerin dalýp giderse uzaklara; hiç çekinmeden yolla hüzünlerini. Kalp kýrýklarýmýn arasýnda yer bulurum onlara da elbet, üzme kendini...

Mutlu ol gittiðin yerde... Bir kara parçasý kadar olamadým diye sitem ederim kendime, sen bakma bana. O yer ki sen geldin diye mutlu, ben, sen gittin diye bir o kadar harap. Belki bir gün, bir toprak parçasý olduðumda ben de, ve sen gelip bilmeden bastýðýnda üstüme, mutlu olurum o gün, geldiðin yer benim diye..

 

...    Yorumlar

 
Ramazan Manileri dinle


Elle 2011 Ayakkabý Dizayn


Miraç Kandili hakkýnda bilgi


Hafýzayý Kuvvetlendirmek Ýçin Dua


modern gelinlik kiralama fiyatý


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe