..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Tuba Büyüküstün'e Büyük Þok

Tuba Büyüküstün'e Büyük Þok - Ünlü Oyuncunun Hayalleri Suya Düþtü - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

5385
islami sohbet

Haber: Tuba Büyüküstün'e Büyük Þok

Dünyaca ünlü Ýran asýllý Kürt Yönetmen Bahman Ghobadi'nin yönettiði Behrouz Vossoughi'nin baþrolünü oynadýðý Monica Bellucci, Caner Cindoruk, Beren Saat, Yýlmaz Erdoðan gibi isimlerin de rol aldýðý "Gergedanlar Mevsimi" filminin çekimleri Ýstanbul'da sürüyor.

Gençliðini oynayacaktý

Baþta Cannes Film Festivali olmak üzere uluslararasý bir çok festivalde gösterilecek olan filmde Bellucci'nin gençliðini Büyüküstün'ün oynamasý planlanýyordu. Aylardýr, film ekibinden olumlu yanýt bekleyen Büyüküstün'ün hayali, Monica Bellucci'nin "Gençliðimi kimsenin oynamasýna gerek yok. Makyajla gençleþirim" sözleriyle suya düþtü.

Netleþen bir þey yok

Tuba Büyüküstün filmle ilgili geliþmelere hiç üzülmediðini belirtti. Güzel Oyuncu þunlarý söyledi:

"Henüz netleþen bir þey yok. Anlaþma olursa oynarým. Kadroda yer alýp almayacaðým bir hafta içersinde beli olur. Yatýp kalkýp bu filmin hayalini kurmuyorum. Þartlar uygun olursa tabii ki yer almak isterim. Olmazsa da dünyanýn sonu deðil. Bu olmazsa baþka proje olur."

Geçtiðimiz yýllarda peþ peþe aþk yaþadýklarý Bülent Ýnal yüzünden arasýnýn bozuk oluðu Beren Saat'in kadroda olmasýndan bir sýkýntý duymadýðýný da belirten Büyüküstün þöyle devam etti:

"Beren Saat'le aramýzda hiçbir problem yok. Benimle anlaþma olmazsa Beren Saat'in o filmde olduðu için deðil. Böyle bir þey söz konusu bile olamaz. Hiç görüþmedik ama bir araya gelince konuþmayacaðýz diye bir þey yok. Bir araya gelmemek gibi bir durumun ihtimali yok."

GÖZBEBEÐÝ CATE BLANCHETT

Ülkemizde son günlerde Monica Bellucci rüzgarý eserken, Tuba Büyüküstün, favorisinin ve en beðendiði Oyuncunun Cate Blanchett olduðunu açýkladý.Elizabeth: Altýn Çað filmlerinde canlandýrdýðý Ýngiltere kraliçesi I. Elizabeth ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde canlandýrdýðý Elf kraliçesi Galadriel rolleriyle tanýnan Cate Blanchett hakkýnda Büyüküstün, "Onun üstün bir Oyunculuða sahip olduðunu düþünüyorum. Bütün rollerini iyi canlandýrýyor" dedi.

 

...    Yorumlar

 
belki tek umudum


KaLp mi


SesLi Siir - Hanedan / ßir Kadeh Þiiri


Kovboy


2012 Yaz Modasý - Sportmax


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe