..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Pirates of the Caribbean: At World’s End Demo

Pirates of the Caribbean: At World’s End Demo indir - Pirates of the Caribbean: At World's End Demo crack, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo download, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo full download, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo full indir, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo indir, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo keygen, Pirates of the Caribbean: At World's End Demo serial - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3765
islami sohbet
Pirates of the Caribbean: At World’s End Demo

 

Karayip Korsanlarý, ülkemizde de gösterime girmiþ ve tüm dünyada olduðu gibi Türkiye’de de birçok hayran edinmiþ bir filmdir. Peki çok sevdiðiniz bu korsan filminin oyunu oynamak ister miydiniz? Cevabýnýz evet ise bu oyun tam size göre…

Serinin üçüncü filmi Dünya’nýn Sonu, sinemalarda hasýlat kýrdýktan sonra ayný baþarýyý bilgisayarlarýmýzda ve diðer oyun konsollarýnda da baþarmak istiyor. Her ne kadar üçünü filmin oyunu olsa da, oyunumuz ikinci filmin baþýndan baþlýyor. Tabii ki bu, Karayip Korsanlarý fanatikleri için sevindirici bir haber olacaktýr.

Oyunda, baþta kaptanýmýz Jack Sparrow olmak üzere, Will Turner, Elizabeth Swann ve diðer karekterleri de seçebiliyorsunuz. Tabii diðer karekterler için bölümleri geçmeniz gerekiyor. Bölüm geçtikçe yeni karekterleri kontrol edebiliyorsunuz. Tabii ki oyunda, en eðlenceli ve komik karekterimiz, Jack Sparrow olmak ayrý bir zevk. Öyle ki, Johhny Depp‘in filmde olduðu kadar, oyundaki seslendirmesi de bizleri güldürüyor.

Oyunumuz, ikinci filmin baþýndan, yani Jack Sparrow’un kaleden kaçýþýndan baþlýyor. Zaten deneme sürümünün içeriði de bu kale çerçevesinde. Bu bölümden sonra, filmin senaryosuyla ayný gisiþatta bölümler karþýmýza çýkýyor. Ufak tefek film senaryosunun dýþýna çýkýlarak hazýrlanan bölümler olsa da, bunlar oyunu daha da güzelleþtiriyor.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak, grafikler için rahatlýkla iyi diyebiliriz. Ancak daha iyi grafiklere sahip bir oyun da olabilirdi. Ancak Disney Interactive Studio, bunu oyundaki seslerle ve bizi gerçekten çok güldüren sinematiklerle hissettirmiyor.

Sonuç olarak, eðer bir Karayip Korsanlarý hayranýysanýz, bu oyunu mutlaka denemenizi öneririz.

Asgari Sistem Gereksinimleri:
1.5 GHz iþlemci
256 MB RAM
64 MB ekran kartý

indir

 

   Yorumlar

 
yanlizlik meþakatli iþ


En modern çiçekli siyalý etol modelleri


Cumanýz KutLu oLsun


14 þubat SevgiLiLer Günü Hediyesi - Kiþiye Özel Ýsim ve Tarihli Cüzdan


ben bana yapilanlari


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe