..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 boncuklu havlu kenarý danteli

boncuklu havlu iþi, boncuklu havlu kenarý danteli, boncuklu havlu kenarý danteli modelleri, boncuklu havlu kenarý danteli örnekleri, boncuklu havlu kenarý dantelleri, boncuklu havlu kenarý süslemesi - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

....

Okunma

6800
islami sohbet

Yapýlýsý: Boncuklu havlu kenarý modelimiz kalýn dantel ipi ile 20 numara týðla örülür. Havlunun üzerine batýlarak yapýlan dantelimizi isterseniz zincir üzerine batarak örüp daha sonra havlunuzun kenarýna dikebilirsiniz. Ýlk olarak havlumuzun kenarý aralarýnda 3 zincirle geçilen kutucuklar þeklinde batýlýr. Sonta ilk kutucuðun içine 4 dolgu örüp yine 3 zincirle geçilen 11 kutucuk örüp yine 4 dolgu örüp geri dönülür ve 10 zincirle bir köprü kurulup bir sonraki kutucuðun içine yine 4 dolgu örülür. 4 tane kutucuk örüp 4 dolgu örüp tekrara 4 kutucuk örülür ve yine bir önceki kutucuðun içine 4 dolgu yapýlýr. 10 zincirle önceki sýrada ördüðümüz dolgunun baþýna batýlýr. Sonra köprünün içine 6 sýkýyne dolgu batýp 4 zincirle dolamadan batýlan 3 tane fýstýk örüp yine 6 sýkýyne dolgu ile inilir ve 3 zincirle geçip 4 dolgu örülür ve 2 kutucuk, 4 dolgu, 1 kutucuk, 4 dolgu tekrar 2 kutucuk örüp 4 dolgu örülerek üçhenin ortasýndaki dolgulu kýzým oluþturulmaya baþlanýr. Baþlarda yaptýðýmýz köprü ve sýkýyne dolgulu kýsýmlar hep aynýdýr üçgen tamamlandýðýnda kenarda ördüðümüz köprülerin içinin sýkýyneleri doldurularak inilir. Aslýnda çok kolay ama bir o kadar da gösteriþli ve güzel bir havlu kenarý modeli. Bittiðinde yassý boncuklar dikrerek süslüyoruz. Þýk bir havlu kenarý danteli.

 

   Yorumlar

 
Rüyada araba görmek


Kis sezonu mango etek modelleri


Mango 2012 Ýlkbahar Yaz


þýk tesettür tunik modeli


ÇýKMaZ SokagýM


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe