..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Kurtlar Vadisi Pusu 108. bölüm fragmaný

Kurtlar Vadisi Pusu 108. bölüm fragmaný izle - Kurtlar Vadisi Pusu 108. bölüm fragmaný indir - Kurtlar Vadisi Pusu 108. bölüm fragmaný seyret - Kurtlar Vadisi Pusu 108. bölüm fragmaný - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3807
islami sohbet
Kurtlar Vadisi'ne yeni bir karakter daha katýlýyor Yurt dýþýndan dönen 'Çakýr'ýn oðlu Pusat'ý canlandýran Görkem Sevindik, Pana Sinema Akademisi'nde oyunculuk dersleri alýyor. Sevindik, 'Pusat Çakýr' olarak 'Kurtlar Vadisi Pusu' kadrosuna girmenin mutluluðunu yaþadýðýný söylüyor. Genç oyuncu, "Büyük bir heyecan içindeyim. Oyunculuk hep hayalimdi. Bu karakteri de büyük bir keyifle oynuyorum" diyor. Dizide 'Pusat'ýn ablasýný ise Pýnar Tuncagil oynuyor. "2010 Türkiye Gençlik Pazarý Araþtýrmasý"nda gençlerin en sevdiði dizi Kurtlar Vadisi Youth Republic ve Synovate iþbirliðiyle gerçekleþtirilen "2010 Türkiye Gençlik Pazarý Araþtýrmasý", Türkiye nüfusunun yüzde 20’sini oluþturan gençlerin medya izleme alýþkanlýklarýný ortaya koydu. Araþtýrma kapsamýnda öðrenci evlerine konulan kameralar gençlerin eskisi gibi pürdikkat televizyon izlemediðini, bir yandan cep telefonu bilgisayar veya dergi gibi baþka þeylerle uðraþtýklarýný ortaya koydu. Araþtýrmaya göre gençler haftada 2-4 saat arasý televizyon izliyor ve hafta sonu televizyon baþýnda geçirdikleri saatlerde artýþ gözleniyor. Gençlerin yarýsýndan fazlasý düzenli olarak dizi izliyor. Ýnternetten dizi izleyen çalýþan gençlerin oraný yüzde 5’te kalýrken, lise öðrencilerinde bu sayý yüzde 13, üniversite öðrencilerinde ise yüzde 27. Gençlerin sevdikleri dizilerin baþýnda Kurtlar Vadisi ve Ezel geliyor. Liseli ve çalýþan gençler genelde aileleriyle birlikte dizi izlerken üniversiteli gençler arkadaþlarýyla izlemeyi tercih ediyor.  

...    Yorumlar

 
Ebru Polat Kalp Ayazý Þarký Sözü


Müslüm Gürses - Tutamýyorum Zamaný


Sevcan Orhan - Bu Sevdadan Kurtulayým


Nihat Hatipoðlu Sahur Özel 15 Aðustos 2010


Ömer Birpýnar - Gülme Gülme Aðla GönüL


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe