..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Bir damLa GözyaþýyýM Ben

Bir damLa GözyaþýyýM Ben þiirleri - Bir damLa GözyaþýyýM Ben yazilari - Bir damLa GözyaþýyýM Ben dinle - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

.. ..

Okunma

4166
islami sohbet
Bazen dile getirilemeyen kelimelerin sesiyim, bazen yoðun piþmanlýðýn diyeti, bazen de bir aþkýn nefesi olurum, ama en çokta çocuklarýn gözlerinde naz olurum annelere. Sessizliðin çýðlýklarýyým aslýnda, anlatamadýklarýnýzý anlatmak isterim karþýnýzdakine. Eðer anlayabilirse…

Bir garipsiniz siz insanlar… Sevinir aðlarsýnýz, üzülür aðlarsýnýz, hasret çeker aðlar, kavuþur yine aðlarsýnýz. Kelimelerin kifayetsiz kaldýðý yerde benim görevim baþlar.

Aslýnda aðlayabilmek büyük bir nimettir ama siz utanýrsýnýz. Ne zaman süzülsem gözpýnarlarýnýzdan aþaðýya doðru, bir telaþtýr alýr sizi. Hemen baþýnýzý baþka yöne çevirir ve silersiniz beni ucuz bir kâðýt mendile. Bir anlasanýz ki aðlamak taþ kalpli olmadýðýnýzý gösteriyor. Hâla insan olduðunuzu, hissettiðinizi, duygusuz olmadýðýnýzý.

Bazen de gözpýnarlarýnýzdan süzülmem, dýþarý akýp ziyan etmem kendimi. Çünkü çok daha önemli bir görevim vardýr. Bir zalimim kývýlcýmýný düþürdüðü, içerideki bir yangýný söndürmek gibi.

Eðer bana inanmýyorsanýz bir daha göz kapaklarýnýzýn alev alev yandýðý, boðazýnýza bir þeylerin düðümlendiði, burnunuzun direðinin sýzladýðý zamanlarda dikkat edin bakalým gözyaþlarýnýzýn istikameti neresi? En zor olaný da bu benim için…

Aðlamak zayýflýk deðildir. Aðlamanýz gereken anlarda sýkmayýn artýk yumruklarýnýzý, týrnaklarýnýzý batýrmayýn avuçlarýnýza, boðazýnýzdaki düðümleri yutkunarak gidermeye çalýþmayýn ve kaçýrmayýn buðulanan gözlerinizi baþkalarýndan. Býrakýn da süzüleyim yanaklarýnýzdan aþaðýya usulca.

Bir damla gözyaþýyým ben, evin istenmeyen ferdi deðil sizin bir parçanýzým…
 

   Yorumlar

 
özledim seni...


beyaz yeþil bebek battaniye örgü modelleri


Nihat Hatipoðlu - Sahur Özel 27 Aðustos - 1. Bölüm sohbeti


ÖzlemiþiM Seni - SaNa Dair


modern dantel havlu kenarlarý


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright - 2008 - 2021 Tum Haklari Saklidir mircte.org

Desing By eFe