..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  iLahi sözLeri
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Mirc Dökümanlari
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sifali Bitkiler
  Sohbet odalari
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Rüyada su görmek

Rüyada su görmek, su rüya tabiri, rüyasýnda su görmek, rüyada su görmek, su tabiri, su rüya yorumu, su yorumu, su rüyasý, rüyalar, tabirler, rüya tabir etmek, rüyada görülen su, rüya yorumlamak, su rüyasý görmek - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

....

Okunma

3531
islami sohbet
Rüyada su görmek; güzel bir hayat ve rýzýkla tabir olunur. Rüyada evinden su çýktýðýný görmek; sevince, zenginliðe, mülke ermeye ve evlenmeye iþarettir. Rüyada saf su görmek; ucuzluk ve bolluk ile tabir olunur. Rüyada suyu emmek, geçim bakýmýndan zahmet çekmeye iþarettir. Rüyada saf ve berrak su içmek, rüya sahibinin düþmanýndan selamet bulmasýna ve ucuzlukla dolu bir yýla girmesine iþarettir. Rüyada saf ve berrak bir suya atladýðýný görmek, çabuk sevince ermeye delalettir. Rüyada kadeh içinde bulunan temiz suyu içtiðini görmek, rüya sahibinin çocuðu veya zevcesi tarafýndan eriþeceði hayra delalet eder. Rüyada tatlý su görmek; helal rýzka, kalb temizliðine, güzel ilme ve hayra iþarettir. Bekar ve adamýn kase veya bardaktan su içtiðini görmesi, yakýnda evleneceðine iþarettir. Rüyada soðuk su ile guslettiðini görmek; günahlardan tevbeye, hastalýktan þifaya, borçtan kurtulmaya, korkudan emin olmaya ve selamete delalettir.

 

   Yorumlar

 
Hayýrlý Cumalar


örümcekli çarþaf dantel örnekleri


Grup Furkan - Þahlanýyor Sancaðýmýz


2011 Dantelli seccade modelleri


2013 Tesettür Deri Ceket Modelleri


Androidirc indir


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


Regaip Gecesi Nasýl Deðerlendirilir ?


Resimli Hz. Ali Sözleri


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe