..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 AşK Kendi YaraSını SaRar - Aşka DaiR

aşk sözleri , aşk yazıları , aşkla ilgili güzel yazılar , candan ünal aşk kendi yarasını sarar yazısı , candan ünal aşk kendi yarasını sarar , candan ünal - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2776
islami sohbet

AşK Kendi YarasıNı SaraR


Birileri gider, birileri kalır.. nedeni olmaz bazen, sadece bitmesi gerekir.. kimi kalleşce, kimi insanca, kimi utangaç, kimi terbiyesizce ama birileri gider..

Neden gittiği, neden bittiği, kimin suçlu olduğu gibi konulara girilmez bu yazıda çünkü işin özü; kalanın yaşadıklarıdır..

Aşk, bir kalbe girip oturduğunda, sonsuza kadar orada kalmayacağını biliyordur.. akla sinyalini gönderir.. bilinçaltı hep tetiktedir..

Ancak insan bunu düşünmez, düşünmek istemez! yaşadıklarının büyüsündedir, doğrusu da budur.. insan aşık olunca, son nefesine kadar yanında kalsın ister.. bir ömrün yükünü birlikte çekmek ister.. sabah uyanınca sevdiğinin yüzünü görsün, dünya sadece ikisi için dönsün ister.. fakat istemek yetmez..

Aşk, uzun süre bir kalbin içine hapsedilmekten hoşlanmaz.. kendini mahkum gibi hisseder, kırar bir gün gelir zincirlerini, çıkıp gider..

Aşk giderken, yardımcılarına emreder, onlar gelir otururlar aynı kalbin ortasına.. önce acı başlar görevine.. o kadar çok yanar ki canın, sonunda acıyı bile hissedemez hale gelir insan.. bir yüreğin bu şiddette bir sancıya nasıl katlandığına şaşırır kalırsın..

Hani arı soktuğunda, böcek ısırdığında pis kanı dışarı akıtırsın ya; acının görevi de budur.. o dayanılmaz kalp sancılarıyla, pis kanı dışarı akıtır.. o acıyı çekmeden temizlenmez yürek! kanatarak, kanırtarak yapar işini acı..

Sırasını savar acı, arkadan öfke geçer yerine.. aklında, ruhunda, kalbinde ne varsa temizlemeye başlar.. kalbin dağınıklığını toparlamak için, sözcüklere döker her şeyi, konuşturur.. söylendikce, kızdıkca atar dışarı ne kalmışsa gönülde..

Son yardımcı umuttur.. temizlenmiş, dağınıklığı atılmış ama boş duran kalbin içine girer.. yeni bir sayfayı açabilme cesaretini hissettirir.. hiçbir şeyin son olmadığını, daha güzeline, daha iyisine ulaşabileceğini anlatır.. ve bir gün, umudun söyledikleri gerçekleşir..

Aşk bazen, kendisi kadar hercai olmayan ortağını ikna eder.. kendi gider, ortağı sevgi kalır.. sevgi pek nazlıdır, her kalbi beğenmez ama geldiğinde de, çok kırmazsan gitmez..

Aşk, her zaman girecek yeni kalpler arar ama unutmayın ki; her aşk kendi yarasını sarar!


Candan Ünal

 

   Yorumlar

 
Şems-i Tebriziden Güzel Bir Söz


Rengarenk Elbise Dizayn


modern çocuk odası perde modelleri


OsmanLı Mutfağı - Arefe Köftesi


dur Len


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe