..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 KaLßime AnLat SevgiLi - SaNa DaiR

candan ünal yazıları , aşk yazıları , aşkla ilgili yazılar , anlamlı güzel yazılar , duygusal yazılar , candan ünal kalbime anlat sevgili yazısı , candan ünal kalbime anlat sevgili - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

5686
islami sohbet

KaLßime AnLat SevgiLi

Bu yürek kendini kurban seçiyor sana, benimle ilgisi yok; tüm kararları tek başına veriyor. Sana akmak istiyor ırmak gibi, önünde durulmuyor.

Kendi kalbime yabancı gibiyim. Söz geçiremiyorum. Kafasına eseni yapıyor. Onun büyük sevdası karşısında hayranlık duymamak mümkün değil.

Seni sevmeye yemin etmiş bir kere, sözünden dönmüyor. Başkalarını çıkardım karşısına, “önyargılı davranma, bak bir kere” dedim. Öyle bir inatla sevmiş ki seni, bana mısın demiyor.

Aşk dediğin, bir çeşit delilik! Akıllı insan işi mi; geceler boyu tavana bakıp başka bir yüreği düşünmek? Akıllı insan işi mi; belki de bir ömrü, olmayacak duaya amin diyerek geçirmek?

Ben kalbimi anlayamıyorum. Ne buldu sende, neyini sevdi, bilemiyorum. Aslında biliyorum da, dedim ya kelimeler yetmiyor, anlatamıyorum!

Yürekten sevdiğin insanlarla aranda bir telepati oluştuğunu biliyor musun? Tam seni düşünüyorum mesela, telefon çalıyor. Bir bakıyorum arayan sensin. İçim sıkılıyor sabah saati nedensiz, seni arıyorum. Bakıyorum sesin bozuk, keyifsizsin. Anlıyorum ki, benim de sıkıntımın nedeni sensin.

O duygusal bağın adı ne bilemiyorum. İster telepati de, ister sezgi, yine de bizi birleştirmeye yetmiyor işte! Oysa şu karşı koltukta oturuyor olmalıydın! Olmalıydın çünkü o koltukta oturmaya değecek başka kimseyi bilmiyor kalbim.

Ne dil döktüm yüreğime, bilemezsin. Vazgeçsin, bıraksın seni diye neler vaat ettim. Hiçbirine kanmıyor. Sana kurulmuş bir kere, öldürsen dönmüyor.

Uzun uzun konuştum yüreğimle, sevecek başkalarının da çıkacağını söyledim. Asla dinlemiyor! Sana dönmüş yüzünü, kıbleye döner gibi. Hep aklı gelişinde, yolunu gözlüyor. Olmayacağını mantıkla anlatmaya çalışıyorum. Kızıyorum, seviyorum, sövüyorum ama nafile! İstersen gel de, bir kere de kendin söyle…

Candan Ünal

 

   Yorumlar

 
2006 Oto Servis 1.1


Kurtlar Vadisi Pusu -102. Bölüm Fragmanı


CeyLan / Sor İstedim


BiLarDo - MuratHaN MunGAN


Ozan Arif - Utanmayin


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe