..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Kürtler Yeter Artık Demeli

Kürtler Yeter Artık Demeli,Başbakan Erdoğan, son dönemdeki dokunulmazlık tartışmaları nedeniyle PKK ve BDP'ye çok sert sözlerle yüklendi - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2008
islami sohbet

Haber: 'Kürtler Yeter Artık Demeli'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

"ANAMUHALEFET VE DİĞERLERİNİN BİR YOL HARİTASI VAR MI?"

Başbakan'ın konuşmasından satırbaşları:

"Türkiye'de ciddi bir muhalefet boşluğu olduğunu belirten Erdoğan şunları söyledi: "Dün gördünüz, grup toplantılarında başkanlar konuştular. Ne dediler? Hangi yol gösterici yapıcı eleştiriyi ortaya koydular? Ülkenin, milletin derdine çare olacak hangi projeyi sundular?

Sadece saldırgan bir üslup içerisinde iktidara vurup vuruşturdular. Başka bir altyapı yok. Olmadığı için televizyon karşısında bir şeyler yapması lazım. Bu anamuhalefet ve diğerlerinin yol haritası var mı?

4 EKONOMİK REKOR

Sizlere dört rekoru aktardım. IMF'ye borcumuz uzun yıllardan sonra ilk kez 1 milyar doların altına düştü. İki, 12 aylık ihracat ilk kez 150 milyar doların üzerine çıktı. Üç, tarihte ilk kez borsa 7 kat artarak 75 bin 700 puana ulaştı. Dört, tarihte ilk kez Merkez Bankası rezevleri 117 milyar dolara ulaştı. 27.5 milyar dolarla aldık. İki hafta içinde dört rekor kırdık.

Bu yanlışları tarihe gömüyoruz. Partimi ve şahsımı yolsuzlukla tanımlamaya gayret eden anamuhalefet başkanına neyin ne olduğunu ortaya koyacağım. Yolsuzlukların olduğu iktidar IMF borcunu 900 milyon dolara indiremez. Türkiye bu seviyeleri ilk kez yaşıyor. Muhalefetin tamamı kendi zihin kıvrımlarının dışına çıkamadı.

"157.5 MİLYAR LİRALIK ÖDEME YAPTIK"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarını yanıtlayan Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"CHP Genel Başkanı konu sıkıntısı çekiyor ki, iftiraya başvuruyor. Buradan CHP Genel Başkanı'na açık açık söylüyorum. Delili belgesi olmadan yolsuzluk ithamında bulunmak insanlık dışı bir suçtur. Bugüne kadar bir tek yolsuzluğu delillendirebilmiş değil.

Kayseri'de yolsuzluk var dedi. Kaybettiği davalarla Kayseri sucuğa doydu. Giydiği gömlek tartışma konusu oldu, rezil oldu. Kendi havuzlu villası çıkınca rezil oldu. Ak Parti'ye yolsuzluk ithamında bulunmak CHP'li belediyelerdeki yolsuzluğu örtmez. Bu iktidar neleri ödedi. Batık bankalardan kaynaklanan 140 milyar lirayı biz ödedik.

"ELİNE DİLİNE DURSUN"

Eline diline dursun. Zorunlu tasarruf kimden kesildi, memurdan işçiden. Memurun, işçinin devletinden alacağı vardı. Hemen planı yaptık 14 milyar lirayı aşkın bir ödemeyi biz yaptık. 3.5 milyar lirayı da konut edindirme yardımıyla ödedik. 157.5 milyar ödemeyi bu iktidar bu şekilde yaptı.

Yolsuzlukla mücadele eden iktidar olmasaydı bunların semtine bile uğrayamazdınız. Fonlar oluşturmuştur. Bizim kitabımızda karşılıksız para basmak yok. Eğer bugün TL, bir değer ifade ediyorsa bunun anlamı bizim paramıza olan bağlılığımızdır. CHP'ye soruyorum tarihiniz boyunca Merkez Bankası rezervini nereden aldınız, nereye çıkardınız? Şu borçları ödeyen iktidara nasıl oluyor da yolsuzluk iftirası atıyorsun? Hesap ortada.

"YOLSUZLUK İTHAMINDA BULUNACAK SON PARTİ CHP"

Öyle bir Genel Başkan ki bütün bu yapılanları görmüyor. Bölünmüş yollar neyle yapıldı? Konut olayına bakın, 500 bini aşkın TOKİ eliyle yürütülüyor. Bunlar senin kitabında var mı? Bunlar senin hayal dünyanda var mı?

İhracatı nereden aldık nereye getirdik. Bir Van Depremi yaşadık, Van şehrini adeta yeniden inşa ettik. Yolsuzluklar içinde olan bir iktidar bunları yapamaz. Yetişemediği üzüme koruk der meselesi var ya, bunlar da öyle. Simav'da ne oldu dediler. Çok farklı bir Simav'ı yeniden inşa ettik.

26 havalimanından aldık, şu anda 48 havalimanına ulaştık. Türkiye'nin her yerinde havalimanına ulaşma şansın var. 45 dakikada havalimanına ulaşırsın.

"KİMİN AKLINA GELİRDİ HAKKARİ'YE HAVAALANI YAPMAK?"

Kimin aklına gelirdi, Hakkari'ye havalimanı yapmak. Bakıyorsun uzantısında malum parlamentodaki parti olan terör örgütü oradaki makinaları yakıyor. Müteahhit firma iş yapamayacağım diye bırakıp gidiyor. Sana hizmet gelmesini engelleyen bir partiye nasıl destek veriyorsun?

O havalimanını yine yapacağız. İstanbul Belediyesi'ni 2.5 milyar dolar borçla devraldık. 1.2 milyar dolar borçla devrettim. İstanbul'un su sorunu, çöp sorununu çözdük. Sayın Kılıçdaroğlu sen ne yaptın? Ak Parti'ye yolsuzluk ithamından bulunacak en son parti CHP'dir. Bize yolsuzluk iftirası atacak en son kişi geçmişinde SSK'yı batıran CHP Genel Başkanı'dır."

"TERÖRLE MARJİNAL SOL ARASINDA GÖNÜL İLİŞKİSİ VAR"

Terör sorununa da değinen Erdoğan "Bizim artık terör meselesini çok daha samimi şekilde konuşmamız gerekiyor. Terör örgütüyle marjinal sol arasında bir gönül ilişkisi var. BDP mazlum rolüne yatarken, kimi medya mensupları BDP'yi mazlum göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar. BDP'yi görmezden geliyorsunuz. Parlamento sorumluluk üstlenince BDP'yi mağdur olmakla niteleyebiliyorsunuz. Bu ne biçim anlayıştır. Sonrası çok daha kötü olurmuş. Bir de tehdit ediyorlar. Bu ülkede o zaman hukuk niye var? Benim vatandaşım sokağa çıkmasın diye mi var? Belediye otobüsünde yakılarak şehit edilen Serap kızımızı görmüyorlar. Bunu sorgulamıyorlar. Bu manşetleri atanlar bu kardeşlerimizle ilgili ne başlık attılar" dedi.

"KÜRT KARDEŞLERİME SESLENİYORUM"

Başbakan Erdoğan daha sonra da Kürt vatandaşlara seslendi:

"Ben buradan tüm Kürt kardeşlerime sesleniyorum. Tarihte ortak gönül erlerimiz var. Biz bu tarihi beraber yaşadık. Bizim dünyanın dört bir yanına yayılmış şehitliklerimiz ortak tarihimizin kanıtıdır. Selahattin-i Eyyübi, Ahmet Hani ile bu terör örgütünün gayesi aynı olabilir mi?

Hiçbir inancı, amacı, kutsalı olmayan bu zihniyet sizlere ne verebilir? Bu toprakların ezanla, secde ile yoğrulmuş tarihi var. Hiçbir kutsalı olamayan terör örgütüne kalbinde muhabbet besleyen, Selahattin-i Eyyübi'nin, Ahmet Hani'nin hatırını çiğner, kendi özüne saygısızlık yapar.

Benim Kürt kardeşim bunun farkına ne zaman farkına varacak. Bunlar hiçbir zaman Kürt kardeşimin temsilcisi olmadı. Selahattin-i Eyyübi'nin torunları artık bunlara yeter demeli…"

"ALLAH'IN DA BİR HESABI VAR"

Bizde bölgesel ayrımcılık olmaz. 81 ilin hepsine üniversite açtık. 24 saat yayın yapan TRT Şeş'i biz kurduk. Dünün sorunları bugün yok. Bugünün sorunları da inşallah yarın olmayacak.

Bu topraklarda ezan sesinin ebedi inlemesi için çaba sarf edeceğiz. Bizim anlayışımızda ayrımcılık, ırkçılık yok. Faşizmi ve dinsizliği aşikar olan bu örgütle, benim kürt vatandaşımın hiçbir ortak yönü olamaz. Tüm kalbimle söylüyorum. Biz bu sorunu çözeriz ve çözeceğiz. Terör örgütünün ne denli bir hesabı varsa, Allah'ın da, bu milletin de bir hesabı var. Allah'ın hesabı her zaman galip gelir

 

   Yorumlar

 
anti trojen elite register code


Haktan / Bir Mana Var SözLerinde


Sefamerve 2013 -2014


Fettah Can - YaLanLar CumhuRiyeTi


Vakko Gelinlik Modelleri


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe