..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Aþka Dair - Sen..

Aþka Dair - Sen.. - güzel yazýlar - Aþka Dair - Sen en güzel yazýlar - aþka dair yazýlar - sevda mektuplarý - aþk mektuplarý - sevgiliye mektuplar - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3296
islami sohbet
 Ýnsanlar gördüm kendilerine yabancý kendilerine garip kendilerine uzak. Hiç bitmeyecek bir yolun yolcusu gibiydiler. Ne dinlenebilecekleri bir mola yeri ve nede zaten varabilecekleri bir yer vardý. Ruhlarýndaki kabullenmiþlik çirkin yüzlerine yansýmýþtý. Birbirlerinin kopyasý bu insanlar arasýnda bir yabancýydým ben. Beni aralarýna hiç almadýlar, zaten hiç girmek istemediðimi bilmediler ki. Tek kelime konuþmadým onlarla. Yine de onlarla ayný adýmlarý atýyordum bilinçsizce. O hiç bitmeyecek sandýðým yola çýkmýþtým onlarla birlikte bir kere.

 

Koyu gri bir havanýn hakim olduðu o yolda ne bir tek yýldýz gördüm nede bir tek yaðmur damlasý düþtü yola. Ne sýcak vardý ne soðuk. Kara, kirli bir topraðýn üzerinde atýyorduk adýmlarýmýzý. O uzanýp giden yolda ne bir yeþil, ne de mavi yoktu. Görünen sadece uzayýp giden sonsuz bir grilikti. Yol uzayýp gittikçe, binlerce kiþi katýlýyordu bize. Amaçsýz kalabalýða katýldýkça katýlýyordu insanlar.

Ses yoktu, gülüþ yoktu, heyecan yoktu, sadece nefes almaya odaklanmýþ bir insan güruhu vardý. Bense içimde çoðalttýðým sesimi, bir mutlu yüze sakladýðým gülüþümü, bir sýcak yüreðe sakladýðým sevgimi dýþarý vurabilmek için çýrpýnýyordum. Ama hiç bir yüz, hiç bir ses bu cesareti vermiyordu bana. Bu býktýrýcý, bu tekdüze, bu amaçsýz adýmlarýn atýldýðý yolda bir baþka seçenek olmalýydý. Hissediyordum, ben bu yola bu insan kalabalýðýna ait deðildim. Ayný þeyleri hisseden benden baþkalarý da olmalýydý.

Sonra hiç varýlmayacakmýþ kadar uzakta bir kuþun havalandýðýný gördüm. Bir umut yakalamýþtým sonunda. Adýmlarýmý hýzlandýrdým. Sýyrýldým kalabalýktan. Koþmaya baþladým. Kuþa yaklaþtýkça gri hava daðýlýyor, güneþin ýsýsýný hissediyor, gökyüzünün maviliði çiçeklerin her rengini görüyordum. Ve en sonunda seni gördüm. Ordaydýn. Küçücük ama yemyeþil bir çayýrýn ortasýnda, gelincikler içinde öylece oturuyordun. Senin az ötende hava kurþun gibi griyken. Senin baþýndaki gök masmaviydi. Ve sen gözlerini o maviliðe dikmiþ uzaktan gelecek birini bekler gibiydin. Ben gördüklerim hissettiklerimin karþýsýnda donmuþ ve öylece kalakalmýþtým. Yüzüme bakýp sadece "HOÞGELDÝN" dedin. Ve o ses yeniden hayata döndürdü beni. Ýçimdeki bastýrýlmýþ gülümseme yansýdý yüzüme önce. Yüreðimin atýþý hýzlandý, tenim ýsýndý sonra. Az önce terk ettiðim o kalabalýk yanýmýzdan geçip giderken biz senle el ele gülümsüyorduk onlarýn þaþkýnlýðýna.

Artýk senle bir sevdanýn iki ortaðýydýk. Þimdi içimde çoðalttýðým sesimle haykýrýyordum herkes duysun diye...

Hiç kimse sevdama senin kadar yakýþmadý ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaþatmadý yüreðimde...

 

--alýntý --

 

...    Yorumlar

 
Mustafa Cihat - Seni Anlatamam


Damar SözLer - Bir Gün Son Yazýmý Yazacaðýmý BiLsem


phPortal 1.2 Beta 3


Olmuyor deðil mi


Mini gecelik modelleri


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe