..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 300 Terörist 4 Bin Askerin Çemberinde

300 Terörist 4 Bin Askerin Çemberinde Daðlýca'da 8 askerin þehit olmasýnýn ardýndan harekete geçen 4 bin asker, 300 kiþilik PKK'lý grubu abluka altýna aldý - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

2933
islami sohbet
Haber: 300 Terörist 4 Bin Askerin Çemberinde Yüksekova'da 8 askerin þehit olmasýnýn ardýndan bölgede baþlatýlan operasyonda 300 kiþilik PKK'lý grup abluka altýna alýndý. Karakol saldýrýsý sýrasýnda 10 terörist öldürülmüþtü; daha sonra düzenlenen operasyonlarda 16 terörist daha öldürüldü. Bu sýrada 3 de asker yaralandý. Yüksekova ve Þemdinli bölgesinde iki ayrý koldan yürütülen operasyona 4 bin asker katýlýyor. Operasyona özel harekat polisleri ile korucular da destek veriyor. Bölgeye sürekli asker indiriliyor. AÐIR SÝLAHLARI ÖNCEDEN SOKMUÞLAR Hakkari Þemdinli'deki Derecik Ýç Güvenlik Taburu'nun koruma üs bölgesi ve Yüksekova'daki Daðlýca bölgesi Yeþiltaþ Karakolu'na ayný anda düzenlenen saldýrýlara, kalabalýk bir PKK'lý grubunun katýldýðý ortaya çýktý. Taburun bulunduðu bölgeye göre daha içerde olan Yeþiltaþ Karakolu'na saldýran teröristlerin, doçka ve havan gibi aðýr silahlarý, Irak'taki kamplarýndan daha önceden getirip bölgede gizledikleri deðerlendiriliyor. EÞ ZAMANLI SALDIRI, HEDEF ÞAÞIRTMAK ÝÇÝN Asýl hedef olarak 4 yýl önce saldýrýya uðrayan Daðlýca bölgesindeki Yeþiltaþ Karakolu'nu seçen teröristlerin, buraya yaklaþýk 10 kilometre uzaklýktaki Derecik Ýç Güvenlik Taburu'nun koruma üs bölgelerine eþ zamanlý saldýrýp hedef þaþýrtarak takviye birliklerin gelmesini geciktirmeyi planladýklarý belirtildi. Saldýrýnýn haber alýnmasý ile birlikte karadan ulaþmanýn zaman aldýðý bölgeye havadan komandolar indirildi, kobra ve süper kobra helikopterler, teröristlerin kaçýþ yollarýný ateþ altýna aldý.  

   Yorumlar

 
Sana dokunarak


Rüyada Resim Görmek, Rüya Tabirleri


ResimLi SiirLer / BoþLuktayým Düþüyorum


Ýngilizce Hazýr mesajlar, Hazýr mesajlar


Kýrýldýkça Öðrenir Ýnsan Boþvermeyi


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe