..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Ben Çok Sevdim Ýkimizi - SaNa DaiR

Ben Çok Sevdim Ýkimizi - SaNa DaiR - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3534
islami sohbet
HTML clipboard

Ilýk bahar yaðmurlarý gibi geldin yüreðime.. Hem müjde getirdin kuþlarla bana umut dolu hem ýsýttýn hem bereket verdin damla damla içime.. Hücremde hapsettiðim soðuk ranzalardan aldýn ve kendi yüreðine koydun yüreðimi..

Parmaklýklar ardýndan dünyaya bakan ve gördükleri kadarýyla yetinen 'ben'i eþsiz manzaralarla buluþturan sendin. Aþktý, sevdaydý, umuttu, gelecekti, güneþti gördüðüm manzara.. Renk renk gökkuþaðý derlermiþ adýna, yaðmurlardan fýrtýnalardan sonra görünürmüþ.. Benim yedi rengim sendin.. Her renginde farklý duygular tattýðým..

Bir rüya öyle uzun öyle kasvetli her gece her gün uyanmak için dua ettiðim.. Açýp gözlerimi ayný yerde bulup da kendimi yine kapayýp ne olur açtýðýmda bitmiþ olsun dediðim zamanlar.. Yine ve son kez açtým gözlerimi sen vardýn.. 'Kimsin' dedim 'senim' dedin.. 'seninim'.. 'Yarýmsýn þimdi tam olduk' dedin bir tünelden geçtik ve daðlar ardýmýzda kaldý sanki.. Her gece her gün kendimi düþerken gördüðüm uçurumlar geride kaldý seninle..

Meðer hep yanýmdaymýþsýn hep bendeymiþsin içimde ama korkmuþum meðer seni görmeye karanlýða alýþan gözlerin kamaþmasýndan korktuðu gibi yüreðimde korkmuþ senden ve gizlemiþ seni benden.. Ýtmiþ en derinlere çýktýn iþte baþardýn.. baþardýk..

Þimdi mutluysak eðer ve gülümsüyorsak her güne ve aldýrmýyorsak geçen saatlere kötülükler, uçurumlar, soðuk geceler ve yalnýz günler geride kaldýysa ve kattýysak yüreðimizi yüreðimize, ayný anda nefes alýp veriyorsak, gözlerimiz yalansa günahsa baþkasýna, bu bizim eserimiz.. Haklý çýktý bak iç sesimiz.. Sen 'ben'im ben 'sen'sin. Ýkimiz bir'iz. ve ben çok sevdim ikimizi..

 

 

   Yorumlar

 
Alahu Allah - Abdulmetin KAYA


Canýmýn Yandýðýný Hissetmiyorsan


Gözyaþlarýmla Büyütmeyeceðim


Gucci Trendy


sarý klasik alyans


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe