..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Diðer YarýMsýN- Sana DaiR

Diðer YarýMSýN- Sana Dair - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3741
islami sohbet
HTML clipboard

Sen baharýn yaðmurla getirdiði özlemdin içimdeki, sen çið tanesi kadar saf ve ne olduðunu asla anlayamadýðým yanýmdýn benim ve denize düþüp de ýslanmaktan korkutan bir savaþtýn yüreðimde...
Özlemini her gece koynumda hissettiðim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediðim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktýðýnda ya da her kavga ediþimizde fýrtýnalar kopardý yüreðimde, sen hiç bilmezdin. Benim susuþum senin kaçýþýný desteklerdi belki de. Belki de gerçekten söyleyemediðim sözlerle doldu kalbim ve sen her seferinde gün batýþýný anýmsattýn bana, onun kadar güzel onun kadar huzur verici. Aslýnda hem onun kadar uzaktýn bana hem de yakýnýmda hissettim seni, uzanýp tutacak kadar yakýnýmda.
Uzaktan sevmeyi hiç sevmiyordum ama uzaktan sevmek zorundayým. Kimse bilmemeliydi seni sevdiðimi , sonra kopup giderdin benden, arkadaþ bile kalmazdýn bilirdim. Bir sevdiðin vardý konuþurlarken duymuþtum. Sonrada sen anlattýn bana sevgilini. Hiç görmediðim birinden nefret ettim onu sevdiðin için. Ve sonra dayanamaz oldu gönlüm bu aðýrlýða. Seni görmekten acýmaya kanamaya baþladý. Tükeniþ baþladý benim için ömrümün baharýnda.
Çok tatlýydýn o gülen koskoca gözlerinle rüyalarýmda gördüm seni. Kumsalda dolaþtýðýmýzý, ay ýþýðýnda dans ettiðimizi gördüm ve her gerçeðe dönüþümde hayaller biraz daha uzaklaþmaya baþladý benden. Artýk biliyordum seni benden ayýracak hiçbir þey kalmamýþtý. Yüreðimden seni söküp atacak hiçbir güç bulamadým.
Bir sonbahardý hatýrlýyorum. Sararmýþ yapraklar caddelerde telaþlý insanlarla doluydu ve ben ilk kez hatýrlýyordum yaþamanýn ne demek olduðunu. Kuþlarýn öttüðünü fark ettim ve denizin mavi olduðunu ve dünyanýn senin etrafýn altýnda dönmediðini. Hala seni seviyorum, hala seni görüþümde yüreðim kanatlanýp uçacakmýþ gibi hissediyorum. Ama artýk biliyorum aþk tek kiþilikte yaþanabilir ve zaten sen bunu anladýðým günden beri daha yakýnsýn bana. Belki de beklediðim buydu güvenmemdi kendime. Þimdi her þeyi fark ederek yaþýyorum ve her þeyin tadýna varýyorum ama hala bir yerim .... biliyorsun. Ama bende biliyorum ki hiçbir þey .... kalamaz. Elmanýn bile iki ayrýsý vardýr ve benim diðer tarafým sensin.

 

...    Yorumlar

 
en þýk perlina tunik modelleri


2011 Deri Yatak Örneði


Zoruma Gittin


Örgülü Topuzlar


ResimLi SiirLer - Arkasý Hep Çürüktür


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe