..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Sensiz OLMAZ - SaNa Dair

Sensiz OLMAZ - SaNa Dair, duygusal yazılar, romantik yazılar, sensiz olmaz yazıları, hasret yazıları, ayrılık yazıları, özlem yazıları, sevda yazıları - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3673
islami sohbet

Sensiz OLMAZ çünkü , böyle bir duygusal duyguyu kolay kolay yakalayamıyor insan. Yakaladığı zamansa sarılmalı , sahip çıkmalı. İşte o duygunun sahibi sensin , o duyguyu bana yaşatan sensin. Ben ne o duygudan ne de senden vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden "sensiz olmaz" diyorum.
 

Sensiz OLMAZ çünkü , sen aşksın. Aşksız yaşanır mı? Öyleyse sensiz de yaşanmaz , yaşanamaz. Ben aşkı seninle tanımladım , sana adadım. Yaşamımı da öyle. Ben seni yaşıyorum iseni yaşatıyorum yüreğimde. Sensiz nefes bile alamıyorum.
 

Sensiz OLMAZ çünkü , senin olmadığın hiçbir yer keyif vermiyor bana. Sensiz çıktığım yolculukları yapmamış , sensiz yediğim yemekleri yenilmemiş , sensiz içtiğim içkileri içilmemiş sayıyorum. Sevgilim , ben sensizken ölüyorum...
  
Sensiz OLMAZ çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana…
  
Sensiz OLMAZ çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önce bildiğim her şeyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin…
  
Sensiz OLMAZ çünkü , mücadelelerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynağımsın.Sen olmazsan , ben hiçbir mücadeleden galip çıkamam , her seferinde yenilirim. Sen olmasan , bir kenarda kaybolur giderim , yok olur biterim.
 Sensiz OLMAZ çünkü , elini değdirdiğin her şey değerleniyor gözümde. Sen dokunmazsan hiçbir seyin anlamı olmaz."Deli" diyecekler bana , boş ver desinler. Onlar senin ne olduğunu , benim için ne demek olduğunu asla anlayamaz.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , "keşke"siz bir hayat paylaşıyorum seninle. Sen hayatıma girdiğin günden itibaren keşkeler rafa kalktı. Şimdi yeniden keşkelerle dolu o eski günlere dönmek istemiyorum. Sen olmazsan eğer , yine bin kez keşke diyeceğim , biliyorum.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , sen varsan umut var. Umudu olmayan insan ölüden farksızdır , değil mi? Umutsuz yaşanmaz , öyle değil mi? Her şeyini tüketse de insan , bir tek umudu kalmalı , değil mi? Öyleyse kal yanımda , gidip de bir ölüye çevirme beni. Umutsuz yarınlara tutsak etme.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , içtiğim su gibisin. Susuz kaç gün dayanabilir , kaç gün hayatta kalabilir ki insan? Gürül gürül akıyorsun içime , çağıl çağıl çağlıyorsun. Can veriyorsun , kan oluyorsun. Beni ayakta tutuyorsun , yaşatıyorsun.'
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Böyle bi duyguyu kolay yakalamıyor insan yakaladıgı zamansa sarılmalı sahip cıkmalı işte o duygunun sahibisensin o duyguduyu yaşatan sensin ben ne o o duygudan nede senden vazgeçmek istiyorum bu yüzden Sensiz olmaz diyorum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Sen aşksın aşksız yaşanabilirmi? öyleyse sensizde yaşanamaz yaşanmaz. ben aşkı seninle tanımladım sana adadım yaşamımıda öyle ben seni yaşıyorum seni yaşatıyorum yüregimde sensiz nefes bilealamıyorum
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Senin olmadıgın hiçbiryer keyif vermiyor bana sensizcıktıgım yolculukları yapılmamış sensiz yedigim yemekleriyenmemiş sensiz içtiyim içkileri içilmemiş sayıyorum Sevgilim ben sensizken ölüyüm..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Mücadellerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynagımsın sen olmasan ben hiç birmücadelenden galip cıkamam her seferinde yenilirim sen olmasan bir kenarda kaybolur giderim yok olur biterim..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Elini deyildigin herşey degerleniyor gözümde sen dokunmasan hiçbişeyin anlamı olmaz delidiyecekler bana boş ver desinler onlar senin ne oldugunu benim içişn ne demek oldugunu aslaanlayamazlar..
  
 Sensiz OLMAZ Çünkü''Keşkesiz bir hayatı paylaşıyorum seninle sen hayatıma girdigin günden itibaren keşkeler rafa kalktı şimdi yeniden keşkelerle dolu o eski günlere donmek istemiyorum sen olmazsan eger yine bin kez keşke diyecegim biliyorum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Sen varsan umut var umudu olmayan insan ölüden farksızdır. degilmi umutsuz yaşanmaz öyle degilmi herşeyini tüketsede insan bi tek umudu kalmalı degilmi öyleyse kal yanımda gidipde bi ölüye cevirme beni umutsuz yarınlara tutsak etme beni..
  
 Sensiz OLMAZ Çünkü'' içtiyimsu gibisin susuz kaç gün dayanılabilir kaç gün hayatta kalabilirki insan gürül gürül akıyorsun içime cagıl cagıl caglıyorsun can veriyorsun kan oluyorsun beni ayakda tutuyorsun yaşatıyorsun..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Sana uyanıyor sabahlarım a doguyor güneşlerim seninle yagıyor yagmurlarım seninle yeşeriyor baharlarımşarkılarım sen gecem sen gündüzüm sen sen değilmisin beni var eden..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Yaramaz gülüşlerinin hüzünbaz aglayışlarının her daim anlamlı bakan gözlerinin beni en engin denizlere en yüksek zirvelere götüren teninin ve savdanın savdanın tutkunuyum ben..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Aşkın bu kadar derinken içimde sensizlik nasılda yakar düşünsene bi canlı meşeleye dönüşüyorum yoklugunda erir gider yüzüm ellerim yüregim sen yoksan silinir cismim yer yüzünden benden geriye bi tek olan sevdan kalır..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Geceyi gün eden günü güneşle dolduran sarı sıcak yazları hatırlatan bana cocuklugunu anlatan kumdna kaleler yaptıran hergün yeniden ve bin umutla dogmamı saglayan hep sensin sen benim Birtanemsin..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Nerede olursamolayım gel dedigimde gelecegini bildigim tek kişidin dünyada bu güvenden bu huzurdan mahrum kalabilirmiyim sanıyorsun sen olmasan sarılacak başka dalım olmaz işte o zaman yaşanmaz yaşanamaz..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Bitmiş aşkların hesabını yapmakdan bıktım bir kes daha aynı şeyleri yaşamak bir kes daha o acıları tatmak münkün deyil benim için aglamayacagım diye söz verdim kendime bozdurma yeminimi..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Hayalin kandırmaz beni artık seni düşünmek yetmez bu yürek seni yaşadı bi kez bir daha vazgecemez. gidişin atmaz kılar kalbimi gidişin ruyasız uykulara dalmak demektir bitmektir..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Başkalarına bakıpda göremedigim ne varsa hepsi sende mevcut bir toprak için yagmur ne demekse sende benim için osun sen olmasan catlar dudaklarım kıraç bir bozkır olurum toza döner kaybolurum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Çalınan hayallerim geri geldi seninle yok olan ümitlerim yeşerdi çiçek olup aştı ömrüm solmaya yüz tutmuşken seninle filizlendi bir daha başa dönmek hayallerimi çaldırmak ümitlerimi soldurmak istemiyorum ANLA BENİ..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Senden önce söylemek isteyipde söyleyemedigim cok şey vardı konusmak için her agzımı actıgımda kelimeler bogazıma dizilip kalırdı şimdi öyledeyil söylüyorum anlatıyorum korkusuzca sen olmasan yine susarım suskun kalırım..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Beni en cok seven en cok anlayan sensin bir daha bu kadar sevilmeme korkusu nedir bilirmisin? seni hiç anlamayacaklarını bildigin halde anlaşıla bilmek için çırpınmak nedir bilirmisin? o korkuları yaşamak istemiyorum bi daha

 

   Yorumlar

 
Birisini Unutmak Zorundaysanız


ilahi sözleri - Aykut Kuşkaya – Allah Sorar


RÜYANIZDA ÖLDÜĞÜNÜZÜ


Kadim Sevda - Sensiz Olmuyor


Öyle unutacağım ki seni - Sana Dair


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe