..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Sensiz OLMAZ - SaNa Dair

Sensiz OLMAZ - SaNa Dair, duygusal yazýlar, romantik yazýlar, sensiz olmaz yazýlarý, hasret yazýlarý, ayrýlýk yazýlarý, özlem yazýlarý, sevda yazýlarý - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

4518
islami sohbet

Sensiz OLMAZ çünkü , böyle bir duygusal duyguyu kolay kolay yakalayamýyor insan. Yakaladýðý zamansa sarýlmalý , sahip çýkmalý. Ýþte o duygunun sahibi sensin , o duyguyu bana yaþatan sensin. Ben ne o duygudan ne de senden vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden "sensiz olmaz" diyorum.
 

Sensiz OLMAZ çünkü , sen aþksýn. Aþksýz yaþanýr mý? Öyleyse sensiz de yaþanmaz , yaþanamaz. Ben aþký seninle tanýmladým , sana adadým. Yaþamýmý da öyle. Ben seni yaþýyorum iseni yaþatýyorum yüreðimde. Sensiz nefes bile alamýyorum.
 

Sensiz OLMAZ çünkü , senin olmadýðýn hiçbir yer keyif vermiyor bana. Sensiz çýktýðým yolculuklarý yapmamýþ , sensiz yediðim yemekleri yenilmemiþ , sensiz içtiðim içkileri içilmemiþ sayýyorum. Sevgilim , ben sensizken ölüyorum...
  
Sensiz OLMAZ çünkü, sensizlik ölüm gibi bir þey. Beni bu hayatta varlýðýn tutuyor. Nefes almamý, her güne umutla uyanmamý ve her gece huzurla uykuya dalmamý sadece senin varlýðýn saðlýyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana…
  
Sensiz OLMAZ çünkü, bu dünyada iyiliðe dair ne varsa seninle öðrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arýndým, yeniden doðdum. Senden önce bildiðim her þeyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin…
  
Sensiz OLMAZ çünkü , mücadelelerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynaðýmsýn.Sen olmazsan , ben hiçbir mücadeleden galip çýkamam , her seferinde yenilirim. Sen olmasan , bir kenarda kaybolur giderim , yok olur biterim.
 Sensiz OLMAZ çünkü , elini deðdirdiðin her þey deðerleniyor gözümde. Sen dokunmazsan hiçbir seyin anlamý olmaz."Deli" diyecekler bana , boþ ver desinler. Onlar senin ne olduðunu , benim için ne demek olduðunu asla anlayamaz.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , "keþke"siz bir hayat paylaþýyorum seninle. Sen hayatýma girdiðin günden itibaren keþkeler rafa kalktý. Þimdi yeniden keþkelerle dolu o eski günlere dönmek istemiyorum. Sen olmazsan eðer , yine bin kez keþke diyeceðim , biliyorum.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , sen varsan umut var. Umudu olmayan insan ölüden farksýzdýr , deðil mi? Umutsuz yaþanmaz , öyle deðil mi? Her þeyini tüketse de insan , bir tek umudu kalmalý , deðil mi? Öyleyse kal yanýmda , gidip de bir ölüye çevirme beni. Umutsuz yarýnlara tutsak etme.
  
Sensiz OLMAZ çünkü , içtiðim su gibisin. Susuz kaç gün dayanabilir , kaç gün hayatta kalabilir ki insan? Gürül gürül akýyorsun içime , çaðýl çaðýl çaðlýyorsun. Can veriyorsun , kan oluyorsun. Beni ayakta tutuyorsun , yaþatýyorsun.'
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Böyle bi duyguyu kolay yakalamýyor insan yakaladýgý zamansa sarýlmalý sahip cýkmalý iþte o duygunun sahibisensin o duyguduyu yaþatan sensin ben ne o o duygudan nede senden vazgeçmek istiyorum bu yüzden Sensiz olmaz diyorum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Sen aþksýn aþksýz yaþanabilirmi? öyleyse sensizde yaþanamaz yaþanmaz. ben aþký seninle tanýmladým sana adadým yaþamýmýda öyle ben seni yaþýyorum seni yaþatýyorum yüregimde sensiz nefes bilealamýyorum
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Senin olmadýgýn hiçbiryer keyif vermiyor bana sensizcýktýgým yolculuklarý yapýlmamýþ sensiz yedigim yemekleriyenmemiþ sensiz içtiyim içkileri içilmemiþ sayýyorum Sevgilim ben sensizken ölüyüm..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Mücadellerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynagýmsýn sen olmasan ben hiç birmücadelenden galip cýkamam her seferinde yenilirim sen olmasan bir kenarda kaybolur giderim yok olur biterim..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Elini deyildigin herþey degerleniyor gözümde sen dokunmasan hiçbiþeyin anlamý olmaz delidiyecekler bana boþ ver desinler onlar senin ne oldugunu benim içiþn ne demek oldugunu aslaanlayamazlar..
  
 Sensiz OLMAZ Çünkü''Keþkesiz bir hayatý paylaþýyorum seninle sen hayatýma girdigin günden itibaren keþkeler rafa kalktý þimdi yeniden keþkelerle dolu o eski günlere donmek istemiyorum sen olmazsan eger yine bin kez keþke diyecegim biliyorum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Sen varsan umut var umudu olmayan insan ölüden farksýzdýr. degilmi umutsuz yaþanmaz öyle degilmi herþeyini tüketsede insan bi tek umudu kalmalý degilmi öyleyse kal yanýmda gidipde bi ölüye cevirme beni umutsuz yarýnlara tutsak etme beni..
  
 Sensiz OLMAZ Çünkü'' içtiyimsu gibisin susuz kaç gün dayanýlabilir kaç gün hayatta kalabilirki insan gürül gürül akýyorsun içime cagýl cagýl caglýyorsun can veriyorsun kan oluyorsun beni ayakda tutuyorsun yaþatýyorsun..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Sana uyanýyor sabahlarým a doguyor güneþlerim seninle yagýyor yagmurlarým seninle yeþeriyor baharlarýmþarkýlarým sen gecem sen gündüzüm sen sen deðilmisin beni var eden..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Yaramaz gülüþlerinin hüzünbaz aglayýþlarýnýn her daim anlamlý bakan gözlerinin beni en engin denizlere en yüksek zirvelere götüren teninin ve savdanýn savdanýn tutkunuyum ben..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Aþkýn bu kadar derinken içimde sensizlik nasýlda yakar düþünsene bi canlý meþeleye dönüþüyorum yoklugunda erir gider yüzüm ellerim yüregim sen yoksan silinir cismim yer yüzünden benden geriye bi tek olan sevdan kalýr..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Geceyi gün eden günü güneþle dolduran sarý sýcak yazlarý hatýrlatan bana cocuklugunu anlatan kumdna kaleler yaptýran hergün yeniden ve bin umutla dogmamý saglayan hep sensin sen benim Birtanemsin..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Nerede olursamolayým gel dedigimde gelecegini bildigim tek kiþidin dünyada bu güvenden bu huzurdan mahrum kalabilirmiyim sanýyorsun sen olmasan sarýlacak baþka dalým olmaz iþte o zaman yaþanmaz yaþanamaz..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü'' Bitmiþ aþklarýn hesabýný yapmakdan býktým bir kes daha ayný þeyleri yaþamak bir kes daha o acýlarý tatmak münkün deyil benim için aglamayacagým diye söz verdim kendime bozdurma yeminimi..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Hayalin kandýrmaz beni artýk seni düþünmek yetmez bu yürek seni yaþadý bi kez bir daha vazgecemez. gidiþin atmaz kýlar kalbimi gidiþin ruyasýz uykulara dalmak demektir bitmektir..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Baþkalarýna bakýpda göremedigim ne varsa hepsi sende mevcut bir toprak için yagmur ne demekse sende benim için osun sen olmasan catlar dudaklarým kýraç bir bozkýr olurum toza döner kaybolurum..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Çalýnan hayallerim geri geldi seninle yok olan ümitlerim yeþerdi çiçek olup aþtý ömrüm solmaya yüz tutmuþken seninle filizlendi bir daha baþa dönmek hayallerimi çaldýrmak ümitlerimi soldurmak istemiyorum ANLA BENÝ..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Senden önce söylemek isteyipde söyleyemedigim cok þey vardý konusmak için her agzýmý actýgýmda kelimeler bogazýma dizilip kalýrdý þimdi öyledeyil söylüyorum anlatýyorum korkusuzca sen olmasan yine susarým suskun kalýrým..
  
Sensiz OLMAZ Çünkü''Beni en cok seven en cok anlayan sensin bir daha bu kadar sevilmeme korkusu nedir bilirmisin? seni hiç anlamayacaklarýný bildigin halde anlaþýla bilmek için çýrpýnmak nedir bilirmisin? o korkularý yaþamak istemiyorum bi daha

 

...    Yorumlar

 
yeni bol paça bayan takým elbise


Vazgeçilmezim - ResimLi ÞiirLer


Elle 2011 Ayakkabý Tasarýmý


2013 ResimLi SiirLer - Boyutsuz Bir Sevda Bu


ALTAN AKAY - DUDAK DUDAÐA


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe