..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Detoks Diyeti

Diyet Listesi Detoks Diyeti - zayýflama -Diyet - Kadýn - Kadýnca - Kozmetik - Güzellik,güzellik salonlarý , kalori-rejimler, rejim, egzersiz, rejim, selülit, Diyet Listeleri - Diet - Cilt Bakýmý - www.mircte.org - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3796
islami sohbet

1. Gün
Kahvaltý: 1 elma

Ara öðün: Böðürtlen -Muz - Süt
100 gr böðürtlen ve 100 gr muzu mutfak robotuna koyun. 150 gr sütü meyvelerin üzerine ilave ettikten sonra tüm malzemeleri robottan geçirerek püre haline getirin. Meyve suyunu bir bardaða boþaltýp servis yapýn.

Öðle yemeði: Somon balýklý salata kasesi
100 gr karýþýk salatayý (örneðin roka, kýrmýzý lahana vs.) yýkayýp süzdükten sonra derin bir kaba yerleþtirin. Diðer tarafta 80 gr rezeneyi ve 25 gr tütsülenmiþ somon balýðýný salatanýn üzerine paylaþtýrýn. 3 yemek kaþýðý limon suyu, 2 yemek kaþýðý sebze suyu, 1 tatlý kaþýðý zeytinyaðý, 1 tatlý kaþýðý hardal, tuz ve karabiberi bir kapta iyice karýþtýrýn. Hazýrlamýþ olduðunuz sosu salatanýn ve somon balýðýnýn üzerine serpiþtirin. Öte yanda, 2 yemek kaþýðý yaðsýz yoðurdu 1 yemek kaþýðý limon suyu ve tuzla karýþtýrdýktan sonra salataya ilave edin. 2 yemek kaþýðý taze soðanla servis yapýn.

Ara öðün: 1 elma

Akþam yemeði: Biber ve sýðýr filetolu pilav
1 tatlý kaþýðý zeytinyaðýný teflon tavada kýzdýrýn. Halka halka doðradýðýnýz 4 yemek kaþýðý taze soðaný, havanda dövdüðünüz 1 diþ sarýmsaðý ve ince ince dilimlediðiniz 80 gr sýðýr filetosunu tavada sote edin. 50 gr pirinci ve küçük dilimlediðiniz 80 gr kýrmýzý biberi malzemelerin üzerine ekleyin. 200 gr sebze suyunu malzemelerin üzerine döktükten sonra üzerine tuz ve sumak serpiþtirin. Tüm malzemeleri 8 -10 dakika piþirin. Ardýndan besinlerin üzerine 1 yemek kaþýðý üzüm sirkesi ve limon suyu dökün. Yemeði, halka halka doðradýðýnýz 2 yemek kaþýðý taze soðanla servis yapýn.

Yatmadan önce: Yulaf ezmeli ve elmalý yoðurt
100 gr yaðsýz yoðurdu 1 tatlý kaþýðý balla karýþtýrýn. Yoðurdun üzerine 2 yemek kaþýðý yulaf ezmesi ve 100 gr iri rendelenmiþ elma ilave edin. Dilimlediðiniz elmayla servis yapýn.

Günlük besin deðeri: 1075 kalori, 21 gr yað2. Gün
Kahvaltý: Elmalý ve böðürtlenli müsli
30 gr müsliyi, 100 gr böðürtlen ve iri rendelenmiþ 100 gr elmayla derin bir kabýn içine koyun. Malzemelerin üzerine 60 gr yaðsýz süt ilave ettikten sonra servis yapýn.

Ara öðün: 1 elma

Öðle yemeði: Brokolili salata
100 gr karýþýk salatayý (roka, kýrmýzý lahana, marul vs..) derin bir kaba yerleþtirin. Diðer tarafta 150 gr brokoliyi tuzlu suda haþladýktan sonra süzgeçten geçirin. 150 gr kýrmýzý biberi 2 santim uzunluðunda kesin. Biberi ve brokoliyi salatanýn üzerine ilave edin. Salatanýn üzerine 1. Gün hazýrlamýþ olduðunuz sostan serpiþtirin. Yoðurt ve 2 yemek kaþýðý taze soðanlý servis yapýn.

Ara öðün: 1 elma

Akþam yemeði: Fransýz usulü mercimek yemeði
1 adet soðaný inci ince dilimleyip, 50 gr taze soðaný da halka halka doðrayýn. Malzemeleri tavada kýzdýrmýþ olduðunuz 1 tatlý kaþýðý yaðda sote edin. Üzerine 40 gr mercimek ve 300 ml sebze suyu ilave edin. Malzemenin üzerine tuz ve karabiber serpiþtirin. Ardýndan orta ýsýda 15 dakika piþirin. Yemeði ocaktan aldýktan sonra 2 yemek kaþýðý üzüm sirkesi, 1 yemek kaþýðý limon suyu ve 1 yemek kaþýðý yoðurtla karýþtýrýn. 25 gr füme somon balýðý ve 2 yemek kaþýðý halka halka doðranmýþ taze soðanla servis yapýn.

Yatmadan önce: Yulaf ezmeli ve elmalý yoðurt yiyin.

Günlük besin deðeri: 1085 gr kalori, 26 gr yað 3.GÜN
Kahvaltý: Elmalý ve portakallý müsli
Derin bir kabýn içinde; 30 gr müsliyi (fýndýklý), ince ince dilimlenmiþ 150 gr portakal dilimleri, rendelenmiþ 100 gr elma ve 60 ml yaðsýz süt ile karýþtýrýn.

Ara öðün: 1 elma

Öðle yemeði: Papaya salatasý
100 gr karýþýk salatayý (marul, kýrmýzý lahana, roka vs ) derin bir kaseye yerleþtirin. 150 gr papaya ve 3 dilim ( 30 gr) tavuk göðsünü salatanýn üzerine ilave edin. 1. Gün hazýrlamýþ olduðunuz sosu malzemelerin üzerine serpiþtirin. Yoðurtla servis yapýn.

Ara öðün: 1 elma

Akþam yemeði: Brokolili makarna
60 gr makarnayý tuzlu suda haþlayýp, süzgeçten geçirin. 100 gr brokoliyi de aþný þekilde tuzlu suda 3 -4 dakika haþladýktan sonra sularýný süzün. Brokoliyi, 2 yemek kaþýðý limon suyu, 1 yemek kaþýðý üzüm sirkesi, 2 yemek kaþýðý fesleðen yapraklarý, 1 diþ sarýmsak ve 1 yemek kaþýðý yoðurtla, püre haline gelinceye dek mikserde karýþtýrýn. Püreyi tuz ve sumakla tatlandýrýn. Makarnayý brokoli püresi ve 1 avuç dolusu fesleðenle servis yapýn.

Yatmadan önce: Elmalý ve yulaf ezmeli yoðurt yiyin.

Günlük besin deðeri: 1025 kalori, 15 gr yað

 

   Yorumlar

 
Damar SözLer / Buz Kesmiþ Yüreðim


KadiM SevDa - Soðuk ÞeHiR dinle


ResimLi SiirLer - ÖyLe Bir GeL DemeLisin Ki


Biz Geceyi Seviyoruz Diye


PC Drummer


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe