..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 2011 En Güzel Kurban Bayramý Mesajlarý

2011 En Güzel Kurban Bayramý Mesajlarý - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

2841
islami sohbet

Bayramlar, milli ve dini duygularýn, inançlarýn, örf ve adetlerin uygulanýp sergilendiði, bir toplumda millet olma þuurunun þekillendiði, kuvvetlendiði günlerdir. 2011 yýlýnda Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileðiyle, Kurban Bayramýnýz kutlu olsun!

* Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarýnlar niyettir. Kestiðiniz kurban ve dualarýnýz kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramýnýz mübarek olsun.

* Vesile olalým kardeþliðe ve barýþa. Yorulalým hepimiz yarýnki uðraþa. Tat alalým, varalým yüce Allah"a. Eriþelim birlikte nice bayramlara

Mübarek kurban bayramýnýzý en içten dileklerimle kutlarým.

Gecenin güzel yüzü yüreðine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler baþucunda olsun, güneþ öyle bir geceye doðsun ki, dualarýn kabul ve Ramazanýn mübarek olsun!

* Mübarek Kurban Bayramýnýzý tebrik eder hayýrlara vesile olmasýný dileriz. Bu hayýrlý günde dualarýnýz kabul olsun. Dualarýnýzý eksik etmeyin…

Mübarek Kurban Bayramýný sevdiklerinizle beraber saðlýklý ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

* Küskünlerin barýþtýðý, sevenlerin bir araya geldiði, rahmet ve þefkat dolu günlerin en deðerlilerinden olan Kurban Bayramýnýz kutlu olsun.

* Kainatýn yaratýcýsý ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz þükürler olsun Kurban Bayramý bereketiyle, bolluðuyla gelsin, tüm insanlýk için hayýrlara vesile olsun.

* Damaðýnýzý, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandýran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramý dileriz.

* Sema kapýlarýnýn açýk olduðu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekþeleri saçmanýz temennisiyle hayýrlý bayramlar.

* Kurban Bayramýnýzýn da böyle bir neþeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boðup evinize bereket getirrmesi dileðimizle. Ýyi bayramlar!

* Kurban Bayramý"nýn ulusumuzun diriliðine, mazlumlarýn kurtuluþuna, insanlýðýn huzur, barýþ ve hidayetine vesile olmasýný dileriz.

* Kurban Bayramý sabahlarý, demli bir çay, su böreði, bayram þekerleri, þeker isteyen çocuklar, Kurbanlýk hayvanlarýn sesleri, bir telaþ bir koþturmaca. Köprü hep kalabalýk, bayram programlarý, kolonya ikramlarý, bayram harçlýklarý, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kýsa hal hatýr sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrýntý. Hayatýn üzerindeki "pause" düðmesine dokunun… Kýsa bir süre için hayatý durdurun. Mutlu bayramlar…

* Kurban Bayramý tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

* Benim ömrümde ýrmaklar vardýr Sularýnda hayallerimi yüzdürdüðüm, Benim ömrümde sevdiklerim vardýr bayramlar ayrý geçince üzüldüðüm. Kurban Bayramýnýz mübarek olsun!

* Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açýn. Avucunuza melekler gül koysun, yüreðiniz coþsun. Kurban Bayramýnýz hayýrlara vesile olsun.

* Bayramlar o kadar büyülüdür ki, geliþi bütün bir yýl beklenir ve gidiþindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliþ ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neþeye dönüþür. Kurban Bayramýnýzýn da böyle bir neþeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boðup evinize bereket getirmesi dileðimizle Ýyi bayramlar

* Bin damla serilsin yüreðine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Dualarýn kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramýn mübarek olsun!

* Mübarek Bayramlar, milli ve dini duygularýn, inançlarýn, örf ve adetlerin uygulanýp sergilendiði, bir toplumda millet olma þuurunun þekillendiði, kuvvetlendiði günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileðiyle, Kurban Bayramýnýz kutlu olsun!

* Bir bayram gülüþü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaþlarýný bile tebessüme çevirsin. Ýyi Bayramlar.

* Bir Kurban Bayramý daha geldi. Bu bayramýn öncelikle milletimize, Ýslam alemine ve de insanlýða hayýrlar getirmesini Yüce Allah"tan diliyoruz.

* Kardeþliðin doðduðu, sevgilerin birleþtiði, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

* Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramý Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakýnlaþsýn, dargýnlýklar ortadan kalksýn, kardeþlik ve dostluk duygularý daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neþe ve mutluluk denizinde yüzsün.

* Kardeþliðin doðduðu, Sevgilerin birleþtiði, Belki durgun, belki yorgun, Yine de mutlu, yine de umutlu, Yine de sevgi dolu nice bayramlara…

* Her þeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doðru yoldan ve sevdiklerimizden ayýrmasýn! Hayýrlý ve bereketli Kurban Bayramlarý dileðiyle...

* Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileðiyle, Kurban Bayramýnýz kutlu olsun!

* Kurban Bayramýnýz kutlu, Yüreðiniz umutlu, Umutlarýnýz atlý, Sevdanýz kanatlý, Mutluluðunuz katlý, Sofranýz tatlý, Mekânýnýz tahtlý, Ömrünüz bahtlý, Yuvanýz bereketli olsun...

* Varlýðý ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarýnýzýn Rabbin yüce katýna iletilmesine vesile olan Kurban Bayramýnýz mübarek olsun.

* Küskünlerin barýþtýðý, sevenlerin bir araya geldiði, rahmet ve þefkat dolu günlerin en deðerlilerinden olan Kurban Bayramýnýz kutlu olsun.

* Mübarek Kurban Bayramýný sevdiklerinizle beraber saðlýklý ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlýða hayýrlý olsun!

 

   Yorumlar

 
Her DamLa Benim- Resimli Þiirler


HeY!.. BiRGüN


TedavisizLer


Kapkaranlýk bir gecede


Umut MüRaRe - Yana Yana dinle


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe