..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Estetik Ben aldırma

Estetik Ben aldırma - Ben Aldırma Sonrası Bakım - Lazerle ben aldırma tedavisi - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2767
islami sohbet

Her insanda normal şartlarda ortalama on adet ben olması gayet doğaldır. Bu sayının üzerinde benlere sahip olan kişiler estetik açıdan fazla benleri aldırma isteği duyabilirler. Ancak halk arasında dolaşan yanlış bir kanı ben aldırmak isteyen insanları tedirgin etmektedir. Söylentilere göre benlere bıçak değmesi benleri azdırdığı ve kötü hastalıklara sebep olduğu kulaktan kulağa yayılır. Ancak bu söylentilerin bilimsel açıdan bir gerçekliği yoktur.

Ben aldırmak isteyenlerin bir diğer sıkıntısı ise, beni aldırdıktan sonra iz kalıp kalmayacağı konusudur. Burada önemli olan benin nerde olduğudur. Çünkü alınacak olan benin bulunduğu bölgeye göre iz kalıp kalmama riski değişmektedir. Örneğin, yanak ortası, burun sırtı ve burun ucu, omuz, kol ve bacaklarda, eklem üzerlerindeki benleri aldırırsanız buralarda iz kalma ihtimali daha yüksektir. Ancak göz kapakları, boyun gibi bölgelerde olan benleri aldırırsanız buralarda iz kalma ihtimali daha düşüktür.

Ben Aldırma Sonrası Bakım
Benlerinizi aldırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Ameliyat sonrası bu hususlara dikkat etmeniz iz kalması ve kimi riskleri ortadan kaldırmak adına büyük önem taşır. Ben aldırma estetiğinden sonraki bakım süreci 2 ye ayrılır. Bunlardan ilki ameliyat izini en aza indirmek, ikincisi ise oluşması muhtemel bazı riskleri önlemek.

Benler alındıktan sonra iz kalmaması için bazı kortizon içeren kremler, silikonlar ve jel tabakalar kullanılabilir. Bu uygulamalara başlamak için yaraların iyileşmesini ve dikişlerin alınması ya da erimesini beklemeniz gerekir ve ortalama 3 ay kadar bu bakımlara devam etmeniz gerekir.

Silikon jel tabakalar, ben aldırma sonrasında yaraların kızarıklıklarının ve sertliklerinin daha çabuk geçmesini sağlar.

Ben aldırma estetiğinden sonra 4 gün bölgeye su değirmemeniz gerekiyor. Bu 4 gün içinde pansumanlarınıza da düzenli olarak devam etmeniz gerekiyor. Dikişler eğer kendiliğinde eriyen dikiş değil de sonradan alınması gereken dikişler ise ortalama 1 ila 2 hafta içinde dikişlerinizi aldırabilirsiniz. Vücut bölgenizdeki benleri aldırmış iseniz dikişlerin alınması için biraz daha fazla bekleyebilirsiniz, ancak yüz bölgenizdeki benleri aldırmış iseniz daha erken bir zamanda dikişlerinizi aldırabilirsiniz. www.kadinlarsitesi.com

Ben aldırma estetiği sonrasında güneşe çıkmanız gerekirse güneşten koruyucu faktörlü kremler kullanmanız gerekir.

Lazerle ben aldırma tedavisi

Lazerle ben aldırma tedavisi, yüzünüzde ya da bedeninizde doğuştan veya sonradan oluşmuş olan benlerin lazer teknolojisi vasıtasıyla alınarak, ilerde oluşabilecek kanser riskini ortadan kaldıran bir ben alma yöntemidir.

Yüzünüzdeki benler ya da lekelerden lazer ışınları sayesinde acısız olarak kurtulabilir ve kısa sürede normal hayatınıza dönebilirisiniz

 

   Yorumlar

 
Ali Kınık - Çal Kemancı


ÖzlemişiM Seni - SaNa Dair


Ebru Gündeş - GönLümün EfendiSi


ResimLi SiirLer - Banada Öğret


Tiramisu - Pastalar


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe