..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Siirler
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þifalý Bitkiler
  iletisim
 

         sitemap

 SeNi BöYLe SevDiM

SeNi BöYLe SevDiM þiirleri - SeNi BöYLe SevDiM yazilari - SeNi BöYLe SevDiM sözleri - SeNi BöYLe SevDiM - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3575
islami sohbet

Karanlýk þehirler akýp geçiyor gözlerimin önünden.. Arada bir yavaþlýyor görüntü, inceleyebiliyorum.. Kimi zaman çift þeritli bir otoban ve ilerleyince trafik ýþýklý bir kavþak, arabalarýn hýzla gelip geçtiði.. Kimi zaman ise dar, karanlýk bir sokak iki yaný evlerle çevrili.. Ve yolun ortasýnda aðýr aðýr ilerleyen karamsar bir adam.. Bazen de bomboþ sokakta tek bir þehirlerarasý otobüs ve yüzüm cama dayalý..

Yalnýzým, kimse yok yanýmda. Zaten hep kaygýyla bakarým giren adamlara yanýma oturmalarý korkusuyla.. Paylaþmak istemem koltuðumu.. Baþka koltuða geçerim vazgeçip cam kenarý-rahat mekanýmdan hatta.. Ýþte hayatýmýn tek delikanlý yönü:'ya hep,ya hiç' deðilsem rahatta..

Ýþte seni de böyle sevdim ben.. Yüreðini istemedim bir tek.. Tüm iç organlarýný, tüm uzuvlarýný ve -varsa- ruhunu.. Ve eðer birini verecektiysen bana, varsýn hepsi onun olsundu.. Onun olsundu ellerin; yeter ki deðiþmesindi bir eli tutuþ þeklin..

Hep yoðurmaya, hep -kendimce- yontmaya çalýþtýðým yönlerine aþýktým senin. Sözgelimi 'çirkin' yönlerini seviyordum. Zaten kimi zaman kulaðýma fýsýldadýðýn, kimi zaman adeta haykýrdýðýn 'seni seviyorum' olmadý gittikten sonra söyleyiþini en çok özlediðim.. Kýzdýðýnda -hani hatýrlarsýn- 'seni sevmiyorum'dan sonra aðlatmaný özledim beni.. Espirilerini, gülen yüzünü deðil; acýklý yönlerini arzuladý en çok karamsar beynim.. Ve biçimli vücudunu deðil, aynýsýný bir baþkasýnda asla göremeyeceði kolundaki dikiþ izlerini görmek istiyor -son bir kez- gözlerim..

'Seni sen yapan yanlarýný özlüyorum'.. Sesli düþünüyorum yine otobüsteki her çift gözün üzerimde süzülmesine aldýrmadan.. 'Elyapýmý bir kolyeye benzetirdim seni hep; aynýsý bir baþkasýnda asla olamayan!' ve hep nefret ederdim fabrika çýkýþlý parlak takýlardan..

Parlamayan yanlarýnla birlikte iniyorum otobüsten, nereye geldiðimi asla bilmeden.. Bildiðim; burada ýþýklarýn olmadýðý.. Geceleri parlamadýðý ayný tür sokak lambalarýnýn.. Herkesin -alevi el yapýmý- bir mumu var burada.. Kapatýyorum yorgun gözlerimi ve yine mahçup yönlerin geliyor aklýma.. Mahçup, korkan yüzeye çýkmaya!..

 

...    Yorumlar

 
Tesettür Modasý


Hasan Dursun - Ravzaya Damla 2011 dinle


Mehmet Emin Ay - Mustafa Demirci - Sultanim


Výtra Lavabo Modelleri


Patates Diyeti


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe