..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 Kil Maskesi

Kil Maskesi - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

Okunma

2796
islami sohbet

Son zamanlarda kozmetik alanýnda adýndan sýkça bahsettiren Sürentürk Þirketler Grubu piyasaya yepyeni bir ürünle girdi: Kilden Sýkýlaþtýrýcý Maske. Aslen madencilik alanýnda faliyet gösteren Sürentürk Þirketler Grubu kil maskesini bizzat kendi madenlerinden üretiyor. Ürünün alerjik hiçbir madde içermemesi ve tamamen doðal minerallerle sudan oluþan yapýsý, içinde 36 çeþit mineral bulundurmasý kil maskesinin en önemli özellikleri arasýndadýr.

Kilin Faydalarý Nelerdir?

Vücudumuzu bütün dýþ faktörlerden koruyan cildimizin düzenli olarak bir bakýma ihtiyacý vardýr. Bu bakýmý saðlayacak en iyi yöntemlerden biri de kil maskesi kullanýmýdýr. Kil maskesi ciltte birikmiþ bütün ölü hücreleri derinlemesine temizler ve cilde canlanlýk, parlakllýk, pürüzsüzlük ve gençlik kazandýrýr. Ýleri yaþlarda oluþan kýrýþýklýklarý da büyük oranda giderir. Cildin daha sýký ve saðlýklý görünmesini saðlar. Cildi Yaðlardan arýndýrýr. gözeneklerini temizler. Kil, cildi rahatlatýr, sivilce, akne, siyah noktalar gibi cilt sorunlarýný tedavi eder ve cildi kurutarak bu sorunlarýn giderilmesini saðlar. Ayrýca kil, saça uygulandýðýnda kepeklenmeyi önler ve saça canlýlýk kazandýrýr.

Kýsaca, Kilden Sýkýlaþtýrýcý Maske bir nevi gençlik iksiridir diyebiliriz.

Kilden Sýkýlaþtýrýcý Maske Nasýl Kullanýlýr?

Kil maskesi, temiz ve kuru cilt üzerine, göz çevresi ve dudak bölgesi hariç, ince bir tabaka halinde, krem gibi sürülür. Yüzünüze sürdüðübüz kil otuz dk’yý geçmeyecek biçimde kuruyana dek beklendikten sonra suyla yýkanýr. Haftada 2-3 defa kullanýmý tavsiye edilir..

Kilden Maske Sadece Yüze mi Uygulanýr?

Hayýr, Kilden yalnýzca yüze deðil, bütün vücuda ugulanabilir. Boyun ve dekolte bölgesi, kol,sýrt, göðüs ve bacaklara tatbik edildiðinde cilt çok daha pürüzsüz ve canlý bir görünüme kavuþur. Ayrýca saçlara uygulandýðýnda saça canlýlýk ve parlaklýk da kazandýrýr.

Kilden Maske ile Selülitten Kurtulmak Mümkün mü?

Evet, kadýnlarýn en büyük sorunlarýndan biri de elbette selülit. Bu sorunun giderilmesinde de kil son derece etkili. Selülitten kurtulmak Ýçin; Selülitli bölgeye kili bir krem sürer gibi ince bir tabaka halinde uygulanýp, yaklaþýk yarým saat bekletilmesi gerekiyor. Bir süre sonra sorunlu bölgenin pürüzsüz bir hale geldiði görülecektir.

 

   Yorumlar

 
Mehmet Ercan - Bir Elif Miktarý


KÝMÝN YÜREÐÝNDEN KÝMÝ KOVUYORSUN ?


Hayýrlý Bereketli Cumalar


Montezuma-nýn Hazineleri 2


insanlar beni


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe