..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Sanal Aşk Tehlikeli midir?

Sanal Aşk Tehlikeli midir? - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2942
islami sohbet

Aşk denildiğinde insanların ayakları yerden kesiliyor. Büyüleyici bir duygu, bir çok insan acısıyla tatlısıyla tekrar tekrar yaşayabiliyor. Gerçek hayatta son derece doğal,peki ya sanal olursa, internet aşklarından bahsediyoruz. Bu mümkün müdür, insan görmediği, gözlerine bakamadığı, hissetmediği birine aşık olabilir mi? Aşkın marifeti midir, yoksa insanların marifeti midir? Şu gerçeği inkar etmiyoruz; aşkın ne zaman nerede karşınıza çıkacağı bilinmez, siz aşık olmaya hazırsanız… yalnız internette bu nasıl olabilir.

Sanal ortamlarda kurulan arkadaşlıklar ve dostluklar doğru yönelmeyle sağlam ve kalıcı olabiliyor nadiren de olsa. Aşk içinde geçerli midir? Bu günümüzün çok yaygın sorununu -bize göre sorun, yaşayanlara göre normal- biraz irdeleyelim, sakıncalarını fark ettirelim.

sanal-askKadınlar bu yönde hassa olduklarından sanıyoruz en büyük tehlike kadınlara yönelik devam ediyor. Güzel sözler herkesin gönlünü okşar, yalnız yazılan her süslü kelime ne kadar gerçektir hemde sanal ortamda ne kadar gerçek olabilir. Yaşadığımız hayatta dürüst insanla karşılaşmak günden güne zorlaşırken sanal dünyada gerçeği beklemek de imkansızdır. Sizi tahmin etmediğiniz tehlikeler bekliyor olabilir.

İnternette aşk, gerçekte yaşanan aşk ilişkilerinden çok daha büyük boyutlara ulaşabilir. Sonunda da istemediğiniz sonuçları doğurabilir. Dilediğiniz zamanda internet ortamında tanışıp sohbet edebileceğiniz yüzlerce kişi karşınıza çıkabilir, bunun diğer kişiler içinde mümkün olduğunu unutmamalısınız, karşınızdaki kişide yüzlerce kişiyle konuşabilir. Size yazılan her güzel söz aynı zamanda yüzlerce kişiye de yazılabilir. Özel olduğunuzu düşündürebilir. Birden bire yoğun duygulara kapılıp sonrada kırılmanıza sebep olacağından çok dikkatli olmalısınız, üzülmek kaçınılmazdır.

Sohbet ettiğiniz kişiyi gerçekten tanıyamazsınız, size kendisini nasıl tanıtıyorsa o kadarıyla bilirsiniz. Kendisini istediği şekilde anlatabilir, amacı etkilemekse bunu çok kolay yapabilir. Bir araya gelemediğiniz için yazdıklarının doğruluğunu test etme şansınız yoktur. Oysa ki karşınızdaki insanı değerlendirmek daka kolaydır, bakışlarından, mimiklerinden, gülümseyişinden anlayabilirsiniz. Belki de hiçbir zaman tahammül edemeyeceğiniz birisi var karşınızda, evli olup kendini bekar tanıtabilir,

Sohbetiniz çok çabuk başlayıp duygularınızı etkileyebilir. Birden bire kendinizi çok özel olduğunu düşündüğünüz cinsel yaşamınızın ayrıntılarını konuşuyorken bulabilirsiniz. Karşı tarafı bilmediğinizden, sadece bu amaçla sohbete başlayan birisiyle konuşmaya başlamışsınızdır belkide.

Sonuçta büyük hüzün ve kalp kırıklığıyla başbaşa kalabilirsiniz. Sanal olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Süratle ve güzel başlayan sohbetler her türlü tehlikeyi de beraberinde getirir.

Sanal ortamda aşk olmaz.

Hayatı tüm gerçekleriyle yaşamanızı diliyoruz.

 

   Yorumlar

 
Bileklerimi Değil, Dileklerimi Kestim


Meryem Uzerli Türkiye'de kazanıyor


Asgari Ücret Gibiyim


En Yeni Atarlı Sözler


Sen Ağlama - Sezen Aksu


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe