..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Agir abi Sözleri
  Ask Sözleri
  Aska DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazir MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadin Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sarki SözLeri
  Sifali Bitkiler
  Siirler
  Sohbet odalari
  Son dakika haberleri
  Taki Tasarim
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El isleri
  iletisim
 

         sitemap

 Sanal Aþk Tehlikeli midir?

Sanal Aþk Tehlikeli midir? - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3853
islami sohbet

Aþk denildiðinde insanlarýn ayaklarý yerden kesiliyor. Büyüleyici bir duygu, bir çok insan acýsýyla tatlýsýyla tekrar tekrar yaþayabiliyor. Gerçek hayatta son derece doðal,peki ya sanal olursa, internet aþklarýndan bahsediyoruz. Bu mümkün müdür, insan görmediði, gözlerine bakamadýðý, hissetmediði birine aþýk olabilir mi? Aþkýn marifeti midir, yoksa insanlarýn marifeti midir? Þu gerçeði inkar etmiyoruz; aþkýn ne zaman nerede karþýnýza çýkacaðý bilinmez, siz aþýk olmaya hazýrsanýz… yalnýz internette bu nasýl olabilir.

Sanal ortamlarda kurulan arkadaþlýklar ve dostluklar doðru yönelmeyle saðlam ve kalýcý olabiliyor nadiren de olsa. Aþk içinde geçerli midir? Bu günümüzün çok yaygýn sorununu -bize göre sorun, yaþayanlara göre normal- biraz irdeleyelim, sakýncalarýný fark ettirelim.

sanal-askKadýnlar bu yönde hassa olduklarýndan sanýyoruz en büyük tehlike kadýnlara yönelik devam ediyor. Güzel sözler herkesin gönlünü okþar, yalnýz yazýlan her süslü kelime ne kadar gerçektir hemde sanal ortamda ne kadar gerçek olabilir. Yaþadýðýmýz hayatta dürüst insanla karþýlaþmak günden güne zorlaþýrken sanal dünyada gerçeði beklemek de imkansýzdýr. Sizi tahmin etmediðiniz tehlikeler bekliyor olabilir.

Ýnternette aþk, gerçekte yaþanan aþk iliþkilerinden çok daha büyük boyutlara ulaþabilir. Sonunda da istemediðiniz sonuçlarý doðurabilir. Dilediðiniz zamanda internet ortamýnda tanýþýp sohbet edebileceðiniz yüzlerce kiþi karþýnýza çýkabilir, bunun diðer kiþiler içinde mümkün olduðunu unutmamalýsýnýz, karþýnýzdaki kiþide yüzlerce kiþiyle konuþabilir. Size yazýlan her güzel söz ayný zamanda yüzlerce kiþiye de yazýlabilir. Özel olduðunuzu düþündürebilir. Birden bire yoðun duygulara kapýlýp sonrada kýrýlmanýza sebep olacaðýndan çok dikkatli olmalýsýnýz, üzülmek kaçýnýlmazdýr.

Sohbet ettiðiniz kiþiyi gerçekten tanýyamazsýnýz, size kendisini nasýl tanýtýyorsa o kadarýyla bilirsiniz. Kendisini istediði þekilde anlatabilir, amacý etkilemekse bunu çok kolay yapabilir. Bir araya gelemediðiniz için yazdýklarýnýn doðruluðunu test etme þansýnýz yoktur. Oysa ki karþýnýzdaki insaný deðerlendirmek daka kolaydýr, bakýþlarýndan, mimiklerinden, gülümseyiþinden anlayabilirsiniz. Belki de hiçbir zaman tahammül edemeyeceðiniz birisi var karþýnýzda, evli olup kendini bekar tanýtabilir,

Sohbetiniz çok çabuk baþlayýp duygularýnýzý etkileyebilir. Birden bire kendinizi çok özel olduðunu düþündüðünüz cinsel yaþamýnýzýn ayrýntýlarýný konuþuyorken bulabilirsiniz. Karþý tarafý bilmediðinizden, sadece bu amaçla sohbete baþlayan birisiyle konuþmaya baþlamýþsýnýzdýr belkide.

Sonuçta büyük hüzün ve kalp kýrýklýðýyla baþbaþa kalabilirsiniz. Sanal olduðunu aklýnýzdan çýkarmamalýsýnýz. Süratle ve güzel baþlayan sohbetler her türlü tehlikeyi de beraberinde getirir.

Sanal ortamda aþk olmaz.

Hayatý tüm gerçekleriyle yaþamanýzý diliyoruz.

 

...    Yorumlar

 
Sitem De Neymiþ


Seyduna Sahrud / GuLe


Erkan Özkaya & Lara Çek Git Þarký SözLeri


Kanuni'nin Hareminde Antalyalý Cariye


Ulan Gittinde Ne Oldu ?


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe