..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Mevsimlere Göre Giyim Trendleri

Mevsimlere Göre Giyim Trendleri - - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

3067
islami sohbet

Mevsimler
Moda dünyasında mevsimler yavaş yavaş üçe İnmekte; ilkbahar, yaz ve üçüncü olarak da sonbahar, kış olmaktadır. İlkbaharla Sonbaharda aşağı yukarı aynı kıyafetler giyilir. Yaz ile kış ise birbirinden çok farklıdır. Yaz tatil mevsimidir ve kıştan en önce buradan ayrılır. Öte yandan kış, kalın ve ağır giyinmeyi gerektirir. Bu nedenlerdendir ki asıl elbise yaptırma mevsimi İlkbaharla sonbahardır.

ÇORAPLAR:
Çoraplar naylon ülkesine dahildir. İyi kaliteli olmalarını belirtmek gereksizdir. Renk tonu koyu olan çoraplar ince gösterir. Gece ve gündüz giyilecek çoraplar arasında incelik bakımından hafif bir fark vardır.

ŞALLAR: Bir çeşit omuz atkısı olan şallar iki amaçla kullanılır. Bir dekolte elbiseler giydiğiniz zaman omuzlarınızı örtmesi için, İkincisi, sokağa çıkacağınız zaman kıyafetinizin yeter derecede kapalı olmadığını hissettiğiniz zaman kısa bir ceket yerine kullanmak ve elbisenize bir sokak kıyafeti şekli vermek için. Şalınızı zarif bir şekilde kullanmayı başarırsanız, yürüyüşünüze fevkalâde zerafet kazandırmış olursunuz. Fakat bir ebise üzerinde rastgele sarkan bir şal kadar çirkin görünen bir şey az bulunur. Şallar ya elbise ile aynı renkte ve aynı kumaştan veya elbisenin gerek rengi, gerekse kumaşının tam zıddı olan bir malzemeden yapılabilir.
christian dior giyimi
TARTAN:
Kareli veya yünlü kumaşların bir adı da tartandır. Her mevsim ve her biçimde giyilebilen bu kumaşlar kadına genç bir görünüş verir. Özellikle kullanıldığı yer etekliktir. Fakat Cantazi modellere kaçmamak şartı ile roplarda da kullanılabilir.
AĞIRLIK NOKTASI:
Bir elbisenin ağırlık noktası derken, en çok dikkati çekmesini istediğiniz yönünü kastediyorum. Bir kadın vücudunun en çok hangi noktasının güzel olduğu kanısında ise elbisenin de o kısmını daha göz alıcı duruma getirmek ister ve böyle modeller seçer. Tabi güzelliklerinizi giydiğiniz kıyafetle daha göze çarpıcı duruma getirmek, elbisenizin ağırlık noktasını burada toplamak elbette doğru ve haklı bir şeydir. Modanın asıl temeli de, kadının en güzel yönlerini ortaya çıkarmaktır.
Elleriniz çok güzelse, elbisenizin kolunu yalnız bilek kemiğine kadar getiriniz.
KAMUFLAJ:
Kamuflaj, saklamak, örtmek demektir. Havva ile Adem zamanından beri kadınlar kusurlu yönlerini gizlemek, örtmek ve en iyi yönlerini meydanda bırakmak için binbir türlü dikiş hilesine başvurmuşlardır. Böyle yaptıklarına da iyi etmişlerdir.Dikiş sanatının esası vücudun en güzel yerlerini meydana koymak olduğu gibi, aynı zamanda kusurlu yönleri de ustalıkla gizlemektir. Dünyada mükemmellik ve kusursuzluk çok ender raslanan bir şey olduğu için her kadın kamuflaj hilelerine başvurmak zorundadır. Bir tezin asıl ustalığı işte bu noktada kendini gösterir.
ŞEMSİYELER:
Aslında bir işe yarasın diye icad edilmiş olan şemsiyeler zamanımızda daha çok aksesuar olarak kullanılıyor.
Gerçekten şık bir aksesuar olması için şemsiyenin cicili bicili süslü püslü cinsten olmaması gerektir. Öte yandan çanta, eldiven vesair gibi öteki aksesuarlarınızla da ahenk kurması gerekir. Tek bir şemsiye, fakat onun üzerine geçirilecek birkaç kılıfı olmak en iyisidir. Böylece elbiselerinize renk bakımından kolayca uydurmak mümkündür.
YELEKLER:
Tayyörle birlikte buluz giymek İstemezseniz, yelek kullanmak suretiyle giyiminizde hem rahat, hem zarif bir değişiklik yapmış olursunuz. Böylece hem tayyörünüze bir renk çeşnisi Katmış, hem de ceketinizin düğmelerini rahatlıkla açabilmek takanını bulmuş olursunuz.
Gerek ipekten, gerekse yünlüden yapılmış açık renk bir yelek, koyu renk bir tayyörle giyildğii zaman kıyafetinizde bir aydınlık bir neşe havası yaratır.

 

 

   Yorumlar

 
Ramazan Yemekleri - Mayalı Poğaça


Artık Allah'a HavaLe EtmeK ...


farklı iki renk değiştiren yüzük


DeğmeyenLerin "HikâYeSi" OlmaYın


zaLim Sözler


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe