..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Sarkık ve Buruşuk Boyun

Sarkık ve Buruşuk Boyun - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2749
islami sohbet

Bir çok kadının ensesinde yağ toplanır. Zamanında tedbir alınırsa bu çirkin görünümün önüne geçilebilir. En iyi usul, masaj yapmaktır tabiî, ne var ki enseye öyle kolay kolay masaj yapılamaz. Mümkünse bir masaj âleti kullanın, ya da ipten bir eldiven örerek bununla ensenize masaj yapın. Faydalı bir baş­ka usul de, banyo küveti içinde yatarken, ensenizi sağdan sola ve aşağıdan yukarıya küvete sürmenizdir. Hangi metodu iz­lerseniz izleyin, işe başlamadan önce ensenize zayıflatıcı bir krem sürmeyi (Bak: Çift Gerdan) ve bunu sonradan yine aynı cins bir tonikle silmeyi unutmayın. Bunun için de bir tahta kaşığın çevresine bir bez parçası sarar ve bunu deriniz kızara­na kadar ensenize sürersiniz.

İpten yapacağınız eldivenle hergün masaj yaptığınız tak­dirde ensenizde biriken yağın kısa zamanda kaybolduğunu göreceksiniz. (Bak: Banyolar).
Boyunlarını, enselerini ihmal eden hanımlar, yüzleri genç görünse bile, olduklarından fazla gösterirler. Masajı çok güç bulanlar, yukarda anlatılan metodlardan birinde karar kılma­lıdırlar.’Şimdi size, masaj için faydalı bir krem tarif ediyorum: 10 gr. lecithin, 100 gr. fındık yağı, 30 gr. saf lanolin. Lanolini ikili kapta eritin ve içine tek tek damlatmak suretiyle fındık yağını katın, iyice karıştırın. Karışım soğuyana kadar karaı»-tırma işini sürdürün.

Besleyici kremler, hormon kremleri ve sıcak yağ komp­reslerine başvurun. Sarkık boyun ve çene için çok güzel bir ekzersiz var. Bunu tarif etmek oldukça güç, bir aynanın karşı­sında tamamıyla gevşek bir durumda duracaksınız, sonra çetenizi, yüzünüz bir buldok köpeğinin yüzüne benzeyecek şe­kilde, iyice ileri uzatacaksınız. Daha sonra, adaleleri hem gev­şeyip hem sertleşmesi için, çenenizi ritmik hareketlerle aşağıya ve yukarıya oynatacaksınız. Eczacıya hazırlatacağınız şu kremle boğazınızı haftada iki kez ovun: bir tutam acı kırmızı biber özü (Cayenne pepper) ve 50 Gr. Peru pelesenk vazelini. Bu krem çok kuvvetli olduğundan hassas ciltlere tatbik edilmesi doğru olmaz. Bu kremi sürmeden önce besleyici bir kremi fon ola­rak kullanın, sürdükten sonra da mümkün olduğu kadar çabuk silin. Deri kızaracak ve ısınacaktır, ama yarım saatte normal durumuna döner. Deriniz çok yandıysa, bir parça krem veya yağla serinletebilirsiniz. Ama, bu işlemden sonra bir kaç saat cildinize su sürmeyin.
Kalın Ense:
Bundan kurtulmak için egzersiz yapmak gerekmektedir, bir kaç ay sürecek günlük egzersizler, kısa zamanda istenilen sonucu verirler. Odanın ortasında durun, vücudunuzu gevşe­tin. Omuzlarınızı düz ve çenenizi yüksek tutun. Sonra başınızı, imkân oranında, adalelerin gerildiğini hissedinceye kadar, sağa ve sola çevirin. Bunu en az 10 kez tekrarlayın ve gevşeyin. Sonra başınızı mümkün olduğu kadar arkaya eğin ve tekrar öne bırakın. Bu, çift gerdan ve sarkık enseler için de faydalı bir eksersizdir. (Bak: Çift Gerdan)

Sözgelimi, bilek ölçünüz 15 cm. ise, büst, yani göğüs öl­ünüz 90 cm. olmalıdır.
Bu ölçüler, minimum ölçülerdir, fakat bel, göğüsten en az 10 cm. küçük, kalçalar, göğüsten en çok 5 cm. büyük olmalı ve baldır ölçüsü diz ölçüsünü en çok 10 cm geçmelidir.
Ölçüleri doğru alın:
Ayağınızda bir şey yokken boyunuz ne kadar? Ayakkabı varsa, bunun yüksekliğini de hesaba katın.
Vücut tipinizin büyük mü, küçük mü, yoksa vasat, mı olduğunu anlamak için bileğinizi ölçün. (Ağırlık tablosundaki 3 sütuna bak).
Evinizde terazi varsa, her gün kahvaltıdan önce ve soyu­ttuk olarak tartılın. Dışarda tartmıyorsanız, üstünüzdekiler için 1,350 Kg. ekleyin.

 

   Yorumlar

 
Can YüceL - SeninLe oLmanın En GüzeL Yani


tek taş altın alyans


GüzeL SüzLer - Sahi Şimdi NeredeLer


YıldızLı KaLpLi Uç DanteL ModeLi


KaLbim Ellerinde Bir KaLem


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe