..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Giriş Kodu - yurt dışı iplerine

Kurulum Anlatımları - Giriş Kodu - yurt dışı iplerine - - - mircte sohbet - duygusal sözler - şarki sözleri - hüzünlü sözler - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - en güzel 2016 Damardan sözler - sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - Aşk siirleri,sevgiliye aşk mesajları  

Okunma

3774
islami sohbet
Bilindiği üzerine Türkiyede büyük veya küçük hiç farketmez tüm sunucuların başbelası proxydir.. Yeni keşfettiğim bir yöntemle artık bunu nerdeyse sıfıra indirdim.. Yapıcak olduğumuz işlem ile programlar ile otomatik saldırılar veya clone flood gibi işlemler gerçekleştirilemiyor..Bireysel olarak kişilerin proxy ile girmesinin tabiki önüne geçilemiyor...Sistemin tek dezavantajı yurtdışı girişlerine /giris kod sorması..Öncelikle Sky-Dancer tarafından hazırlanan Unreal3.2.6 için /Giris kod uygulamasını sunucumuza kuruyoruz..

Giriş kod uygulamasını http://irc.muhabbet.com.tr/giris-3.2.6.rar adresinden indirebilirsiniz.. Rar dosyasını indirip dosyaları ilgili yerlere attıktan sonra telnetimize login oluyoruz.


Kod:
cd Unreal3.2
makeişlemlerinden sonra.. http://irc.muhabbet.com.tr/except.conf adresinden conf dosyamızı indirip dosyamızı açıyoruz.. Burda dikkat etmemiz gereken nokta


Kod:
except giris {
mask SUNUCU IP ADRESIMIZ;
};satırını kendi sunucunuza göre değiştirmek..Eğer bu değşikliği yapmazsak eggdroplarımızada /Giris kodu sorulur problem yaşarız..İlgili değişiklikleri yapıp dosyamızı kaydediyoruz..Dosyamızı Unreal3.2 ana dizinine atıyoruz.. Burada yazan IP başlangıçlarına hiçbir şekilde giriş kodu sorulmaz..İstersek o bölümde sadece 85 serisini bırakarak Türkiye ADSL iplerine izin vermiş oluruz...Dosyamızı sunucumuza gönderdikten sonra.. unrealircd.conf dosyamızı açıyoruz..

Kod:
include "aliases/anope.conf";

yada

include "aliases/ircservices.conf";

satırının altına

include "except.conf";satırını ekliyoruz.. Telnetimizden

Kod:
./unreal restartyazarak sunucumuzu yeniden başlatıyoruz..İşte karşınızda Türk IPlerine /giris sormayan ancak Yurtdışı girişlerine /Giris kodunu soran bir IRCd. Tıkandığınız konularda başlık altından yazarsanız yardımcı olurum.

Sistemin amacı nedir: Eğer bu şekilde kurulum yapılırsa..Özellikle yurtdışından başımıza dert olan SC5 gibi lamer programlar giriş yapamaz.. Yurtdışı tabanlı ne kadar zararlı yazılım varsa sunucumuza giriş yapamaz.Baştada söylediğim gibi kişi kendisi manuel olarak proxy ile giriş yapabilir onuda proxy.conflar ile engelleyebiliriz..Bu şekilde toplu şekilde yapılan tüm işlemlerin önüne geçtik.


Web girişlerini koddan muaf etmek için

except.conf dosyamızı açıyoruz..Sayfanın en altına

Kod:
except girisport {
port 1658;
};şeklinde bir port ekliyoruz.. Bu portu sadece siz bilmelisiniz ben örnek olarak 1658 ekledim..Portu ekledikten sonra dosyamızı kaydediyoruz..
unrealircd.conf dosyamızı açıyoruz.Portlara izin verdiğimiz bölümde en altta

Kod:
listen SUNUCU IP ADRESI:1658;şeklinde ekliyoruz.Sunucumuzu resetliyoruz.. Web girişlerimizi bu kod üzerinden yaptırıyoruz.. İsterseniz eschat ile encode ve decode ile bu portu gizleyebilirsiniz..
Not: Kodlama veya sistemde benim bir çalışmam söz konusu değildir..Sadece mantık yürüterek bulunmuş bir uygulamadır..
 

   Yorumlar

 
MutLu PazarLar


Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0


Candan Ünal Çapkınlık Kadının Hakkıdır!


Bana verdiğin sevgi kırıntılarını istemiyorum - Sana Dair


genc kiz elbise modelleri


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Gülşen - Arıza 2016


Ümit Besen Feat Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?


Seda Sayan - Karagözlüm


Copyright © 2008 © 2016 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe