..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0

golaks kalite yönetim - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 - Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full download, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 full indir, Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 indir - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2199
islami sohbet

Üreticiden : Golaks Kalite Yönetim Sistemi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışabilmekte ve Server maliyeti getirmemektedir. Mevcut kalite sisteminizdeki tüm dökümanlar ve faaliyetlere ait verilerinizi Kalite Sistemine pratik ve hızlı bir biçimde adaptasyonunu sağlayabilirsiniz.

ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, SA 8000, EN ISO/IEC 17025, ISO 17799, ISO/TS 16949, VDA, ISO 13485 vb. kalite belgelerine sahip ya da bu belgeleri almak isteyen şirketlerin kalite dokümanlarının elektronik ortamda yönetimini sağlayan modüldür. Kalite takip modülü tüm dokümantasyonları elektronik ortamda izlemenizi ve revize etmenizi de sağlamaktadır. Bu modül içerisinde dokuman oluşturma, revizyon ve arşiv işlemlerini yapabilmenizin yanı sıra kalite dokümanlarınızı sınıflandırabilir ve departmanlara göre gruplandırabilirsiniz. Bu da aranılan tüm evraklara kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kontrollü dokuman dağıtımı yapabilir, istenilen dokumanlar için değiştirilememe, kopyalanamama ve yazıcı çıktısının alınamaması şeklinde kısıtlamalar getirilebilir, farklı kullanıcı grupları oluşturarak ta bu kullanıcı gruplarının hangi dokümanlara giriş izni olup, olmadığını belirleyebilir ve bu sayede tüm dokümanların güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yeni dökuman ve revizyon talebinde bulunabilir, talepte bulunulan dokümanların takibini yapabilir, yeni dokuman yayınlandığında, ilgili kişilerin onayına sunabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan veya revize edilen dokumanlar için ilgili kişilere mesaj gönderebilir ve bu kişilerin görüşlerini alabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülünde; dosya arşivini, kalite dokuman arşivini ve revizyon arşivini ayrı ayrı takip edebilir, arşivdeki dokümanların nerede saklandıklarını, ne zaman imha edileceklerini, imha şekillerini ve bu dokümanların ayrıntılı raporlamalarını yapabilirsiniz.

Tüm kalite dokümanlarına, kategorize edilmiş biçimde kolaylıkla ulaşabilir, ulaştığınız dokümanların içeriğini okuyabilir aynı zamanda bu dokümanların ek formlarını, bağlantılı dokümanlarını ve revizyon geçmişini inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı dokümanların içerisinden arama yapabilir ve bulunan dokümanları ekranda görüntüleyebilirsiniz. Mevcut tüm dokuman kayıtlarını yapılan sabit raporlamalara bağlı kalmayıp Word, Excel, txt, html, xml gibi farklı formatlara da dönüştürerek istediğiniz şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülü sayesinde, dokümanları elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını ortadan kaldırabilir ve de kullanıcıların dokümanlara daha kolay erişimini sağlayarak firma içerisinde dokümanların daha etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.

indir

 

   Yorumlar

 
Polat Alemdar 1,5 ay setlerden uzak


Örgü etek modelleri


ResimLi şiiRLeR - SaNa SeNi YaZıYoRuM


İngilizce Hazır Mesajlar - Hazır mesajlar


Mahkum - Resimli Şiirler


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe