..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Bengü - Dört Dörtlük 2011 albüm

Bengü - Dört Dörtlük 2011 albüm - Bengü, Bengü 2011, Bengü 2011 albüm, Bengü 2011 albüm dinle, Bengü 2011 dinle, Bengü albüm, Bengü albüm dinle, Bengü albümleri, Bengü dinle, Bengü Dört Dörtlük dinle, Bengü parçalarý dinle, Bengü þarkýlarý dinle, Bengü son albüm, Bengü son albüm dinle, Bengü yeni albüm, Bengü yeni albüm dinle, Bengü yeni albümü, Bengü yeni parçalarý dinle, Bengü yeni þarký dinle, Dört Dörtlük dinle - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3693
islami sohbet

Bengü ‘Dört Dörtlük’ adýný verdiði yeni albümüyle Haziran’ýn ilk haftasý tüm müzik marketlerdeki yerini alacak. Avrupa Müzik markasý ile dinleyicisine ulaþacak olan yeni albümünün prodüktörlüðünü Deniz Erdem üstlendi.

Albümünde yer alan hem hareketli hem de slow parçalara çok güvendiðini belirten Bengü ‘Benim albümüm gelmeden yaz gelmedi’ diyerek heyecanýný ifade ediyor. Söz ve müziði Sinan Akçýl’a ait olan ‘Aþkým’ adlý parçayla çýkýþ yapan Bengü, þarkýnýn klibi için de Ege sahillerinde kamera karþýsýna geçti. Burak Ertaþ’ýn yönetmenliðinde çekilen klip için 30 kiþilik dev bir ekip çalýþtý. Klipte dört ayrý kostüm giyen Bengü, þarkýsý kadar cývýl cývýl görüntüsüyle de yazý ne kadar özlediðimizi hatýrlatacak.

Albümde Sinan Akçýl’a ait olan ‘Saat:03.00’, ‘Kalbim Affetsin’, ‘Kalbi Olan Aðlýyor’ ve ‘Cesaret’ adlý þarkýlarýn yaný sýra, Þehrazat imzalý, ayný zamanda albüme de adýný veren ‘Dört Dörtlük’ ve ‘Su Yolunu Bulana Kadar’, sözleri Deniz Erten ile birlikte Bengü’nün yazdýðý ve bestelediði ‘Veda’, Ýzmirli genç bir besteciden bir þarký ve albüme son dakika giren Ersay Üner’ e ait olan ‘Son Nokta’ bu yaza damgasýný vuracak. Türkiye’nin üç büyük aranjörü Volga Tamöz, Erhan Bayrak ve Ozan Çolakoðlu’nu albümünde buluþturan Bengü, yaz boyunca vereceði konserlerde dinleyicileriyle kucaklaþacak…

Albümdeki Eserler

1 Dört Dörtlük

2 Veda

3 Son Nokta

4 Veda

5 Kalbi Olan Aðlýyor

6 Kalbim Affetsin

7 Aþkým

 

   Yorumlar

 
ErkeKLer MeLektiR


akLýmdasin derken


Dini Hikayeler - Allahü Tealayý Bilirmisin


Yeþil Mercimekli Çýtýr Börek Tarifi


Efkar Nöbeti


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe