..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Kurtlar Vadisi Pusu 128.en son bölüm izle seyret

Kurtlar Vadisi Pusu 128.en son bölüm izle seyret - 9 haziran 2011 kurtlar vadisi pusu 128.en son bölüm ile yýllarýn dizisi sezon sonu tatiline girdi. Kurtlar vadisi pusu 'da sýrayla katliam oldu - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

3135
islami sohbet

KURTLAR VADÝSÝ PUSU SON BÖLÜM DE YAÞANANLAR

Tüm Türkiye nin severek izlediði kurtlar vadisi pusu son bölümü ile sezon finaline girdi. Ekranlarýn rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu yeni sezonda neler olacak daha þimdiden merak konusu, kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri ile yine atv ekranlarýnda mý olacak? Kurtlar vadisi pusu yeni sezonda kimler olacak hangi karakterler olacak acaba?

Kurtlar vadisi pusu 128. son bölüm sezon finalinde Polat alemdar ve ekibi Ersoy Ulubey ile baþ baþa kalýrlar. Memati oðlunun intikamýný almak istiyor. Ersoy un baþýna silah dayayan Polat alemdar tetiðe basmakta çekinir.baþbakan ýn korumalarýndan Ersoy Ulubey in adamý ise Ersoy u kurtarmaya çalýþýr. Konsey in baþýna geçmek için yaþar aðayý ikna etmeye çalýþan istihbaratçý Ünsal kemal bir plan yapar. Ünsal kemal in yaptýklarýný öðrenen Polat alemdar Ünsanlýn peþine düþer . ancak kemal in Polat a yeni bir sürpriz olur.

Polat alemdar 128. son bölüm de Ersoy Ulubey i öldüreceði sýrada baþbakan devreye girer ve önce kendisinin sorgulayacaðýný söyler bunun üzerine Polat alemdar bunu kabul eder. Baþbakan Ulubey i sorguladýktan sonra Polat , memati ile birlikte Ulubey in bulunduðu odaya girer Polat elindeki balta ile memati yumruklarý ile Ulubey in tüm kemiklerini kýrýp camdan atýp Ersoy u öldürürler.

Ünsal kemal konseyin baþýna geçen yaþar aðanýn kýzýný kaçýrýp öldürürler. Yaþar aða bunun üzerine Polat tan kýzýný öldürenlerden intikam almasýný ister. Polat alemdar yaþar aðaya söz veririr. Ünsal kemal polata a kýzýný yaþadýðýný ve fellerin elinde olduðunu söyler.Ve Polat alemdar Ünsal ý fellerin yanýna götürerek öldürür. Feller Polat a kýzýný vermesi karþýlýðýnda kendisine çalýþmasýný ister. Polat alemdar bunu kabul eder.

Kurtlar vadisi pusu yeni sezonda yeni bölüm de neler yaþanacak merak konusu, Polat alemdar feller in emrine mi girecek ? kurtlar vadisi pusu yeni bölümde Polat ý neler bekliyor.

 

   Yorumlar

 
moda bal köpüðü saç rengi


Balizza 2011 Ýlkbahar Yaz Abiye


Grup Haykýrýþ - Hak yol Ýslam yazacagýz


Ordu Dini Sohbet odalari


2011 BERAT KANDÝLÝ DUASI


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe