..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 İkinci Mavi Marmara Krizi Kapıda

İkinci Mavi Marmara Krizi Kapıda - 2. Gazze'ye Özgürlük seferi, İHH, islami chat, islami sohbet, israil, kriz, mavi marmara, silahlı müdahale, Washington, yardım filosu - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2930
islami sohbet

Seçimlerin ardından ‘2. Gazze’ye Özgürlük’ seferine çıkacak Mavi Marmara gemisi konusunda, İsrail’in tavrında herhangi bir değişiklik yok. İsrailli üst düzey bir diplomat, ‘İstenmeyen olaylar tekrarlanabilir’ değerlendirmesinde bulundu.

Haziran ayı sonuna doğru yola çıkacak olan Mavi Marmara gemisinin ‘2. Gazze’ye Özgürlük’ seferi konusunda İsrail sert tavrını sürdürürken, Tel Aviv yönetimi, Haziran sonunda yola çıkması beklenen 2. Gazze’ye Özgürlük Filosu konusunda büyük kriz yaratan ilk seferden farklı bir politika izlemeyecek.

Türk Dışişleri Bakanılığı’na muhtemel bir seferin meydana getireceği sorunlarla ilgili olarak bilgi verildiğini vurgulayan İsrail diplomatik kaynakları, bunun bir güvenlik gerekçesi olduğunu ve olası bir müdahalenin mümkün olabileceğini de söylediklerini ifade ederken, Türkiye’den seferin engellenmesinin istendiğini, ‘Sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen bir organizasyon. Yapabileceğimiz bir şey yok’ cevabını aldıklarını da ifade ediyorlar ama, Mavi Marmara saldırısının ardından uluslararası kamuoyundan tepki gören İsrail’in 2. filoya silahlı müdahale düzenleme ihtimalinin düşük olduğu vurgulanırken, uluslararası kamuoyunda İsrail’in bir sonraki müdahalesinin gemilerin pervane ya da dümen mekanizmasını bozmak şeklinde gerçekleştirilebileceği konuşuluyor.

Öte yandan Washington, krizin engellenmesi için, Türk hükümetinin İHH’yı filonun yüklerini Mısır’daki Refah Sınır Kapısı aracılığıyla Gazze’ye sokması konusunda ikna etmesini isterken, Ankara ise bir sivil toplum etkinliğine müdahalenin söz konusu olamayacağını belirtiyor.

İHH’nın düzenlediği etkinliğe, Türkiye adına, Mavi Marmara katılacak. Sefere; İsviçre, Belçika, Kanada, Almanya, İskoçya, Italya, Hollanda, Ispanya, Yunanistan, Norveç, Isveç), ABD, Fransa, Irlanda, Malezya, İngiltere, Hindistan, Endonezyave Danimarka’dan çeşitli organizasyonlar katılıyor.

 

   Yorumlar

 
Canımı Yakan , Yakınım Olunca


Bazen Oluyor İşte Böyle


Rafet El Roman - Direniyorum


RESİMLİ MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI


2014 Hazır Kutlama Mesajı Yeni YıLınız Okyanus Gibi


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe