..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 Ah O MaskeLer

Ah O MaskeLer - HayaTa DaiR - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

4848
islami sohbet

AH O MASKELER

     Ýnsanca olan her þeyden korkuyoruz.Duygularýmýzýn açýða çýkaçaðý fikri uykularýmýzý kaçýrýyor. Perdenin arkasýna saklanýyoruz. Sisli havalarý çok seviyoruz. Kendimizi göstermemek için türlü türlü maskeler icad ediyoruz. Sonra o maskelerle yaþamaya baþlýyoruz. Maske öylesine yapýþýyor ki yüzümüze, bir süre sonra tenimizden ayrýlmaz hale geliyor. Olgunluk maskesi ciddiyet maskesi bir gün birini bir gün diðerini takýp çýkýyoruz ortalýða.. Aklýmýz sýra güvendeyiz artýk.

     Maskemizi düþürmeye kalkýþanlara þiddetle karþýlýk veriyoruz. Ya kýrýcý oluyoruz ya da arkamýza bakmadan kaçýyoruz. Zaman sa deli bir ýrmak gibi akýp gidiyor önümüzden. Biz hayatýmýzý ''Bugün hangi maskeyi taksak'' sorularýyla tüketirken duygular bir bir yok oluyor içimizde.. Bir kez daha elimize asla geçmeyecek mutluluk fýrsatlarýný teperken yüreðimiz kýpýrdamýyor bile. Öyle donmuþ kanýmýz, öyle kanýksamýþýz ki maskeli yaþama etrafmýzda tek tek gördüðümüz maskesiz insanlarý küçümsüyoruz. Küçümsemekle kalmýyor ayýplýyoruz da üstelik.

     Oysa onlar olduklarý gibiler. Ýçleri neyse dýþlarý da o. Sevinçleri hüzünleri çoþkularý, aþklarý olduklarý gibi yansýtabiliyorlar. Ve buu yapabildikleri için o kadar þanslýlar ki. Peki kim zayýf þimdi? Yüzlerinde maske ile dolaþanlar mý. Duygularýný saklamayan, dilediðince yaþayan içinde ki çoçuðu öldürmeyenler mi? Duygularýmýzýn açýða çýkmasýndan korktuðumuz için biz zayýfýz elbette. Dilimizin ucuna kadar gelen sözcükleri bir söyleyebilsek, bu zayýflýðýn üstesinden gelebileceðiz. Ýþte o zaman cesur olacaðýz , iþte o zaman mutlu edeceðiz içimizde ki çoçuðu. Öylesine bir huzur yayýlacak ki içimize, anlatamýyacaðýz, anlatacak sözcük bulamýyacaðýz.

     Mutluluðun gerçek adý gerçek kaygý duymadan hissettiðini dilediðince söyleyebilmek olmalý.

 

   Yorumlar
mehmet adanalý
sohbet 
Dualar


Bukadar Çamuru Nerden Bulduðunu Merak Ediyordum


Bu Gün Diyorum CaN - ResimLi SiirLer


arabistan islami sohbet


2011 bayan spor çantalarý


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe