..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalar,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En ok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giri
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  letiim
 

         sitemap

 MutLu MusuN?

MutLu MusuN? - Sana DaiR - - Sohbet ve chat aramalar - iin kullanclarna hizmet veren - Trkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalar - damar szler - ak szleri - gzel szler - canl sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aka dair Sohbet arkadalklar kurmak isteyenlere  

Okunma

4979
islami sohbet

 

MutLu Musun?

    Mutlu musun þimdi gittiðin yerde? Yüzün gülüyor mu bari eskisi gibi? Çekip giderken buralardan habersizce, aniden, hiç düþündün mü ardýnda býraktýðýn beni? Unutursun diyorsun. Kolay deðil, kolay deðil öyle çabucak. Kolay deðil fakat bu demek deðildir ki biraz zaman alacak. Çünkü imkansýz seni unutmak.

Karanlýklar içinde,yapayalnýz.. Arabeski de sevmem aslýnda, yaþam tarzým halime dönüþürken yavaþ yavaþ arabesk yaþamak. Sevmek, bir ömrü paylaþmayý göze alýp üstelik, kaç günün kaldýðýný bilmeden.. cesaret iþi. Her baba yiðidin harcý deðil bir ömür paylaþmayý göze alarak ve sevilmeden sevmek, sevilmese de onun varlýðýndan haberdar olmaktan mutlu olmak.Yollarý, daðlarý sözün özü mesafeleri aþmak, bir nefeste... Yüzünü göremeyeceðini bilerek yüzünü unutamamak ne demek bilir misin sen? Ben de bilmiyordum, ama öðrendim yüzünü unutamayarak.

Mutlu ol gittiðin yerde... Çünkü yer yüzünde gittiðin her yer, sen geldin diye mutlu olacaktýr. Yüzünde güller açacaktýr yeryüzünün. Olur ya, gözlerin dolar gibi olursa bir gün,kalbin az biraz sýzlar, gözlerin dalýp giderse uzaklara; hiç çekinmeden yolla hüzünlerini. Kalp kýrýklarýmýn arasýnda yer bulurum onlara da elbet, üzme kendini...

Mutlu ol gittiðin yerde... Bir kara parçasý kadar olamadým diye sitem ederim kendime, sen bakma bana. O yer ki sen geldin diye mutlu, ben, sen gittin diye bir o kadar harap. Belki bir gün, bir toprak parçasý olduðumda ben de, ve sen gelip bilmeden bastýðýnda üstüme, mutlu olurum o gün, geldiðin yer benim diye..

 

   Yorumlar

 
Muhteþem Yüzyýl'da Sürpriz Ýsim


ResimLi SiirLer - KaraSevda


Kalpte Yer Verilir ßazýsýna Nedensiz..


Perlina Triko modelleri


Sedat Ucan - Sana Hasret


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Ýmera - Vazgeçtim


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe