..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 MutLu MusuN?

MutLu MusuN? - Sana DaiR - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

4643
islami sohbet

 

MutLu Musun?

    Mutlu musun şimdi gittiğin yerde? Yüzün gülüyor mu bari eskisi gibi? Çekip giderken buralardan habersizce, aniden, hiç düşündün mü ardında bıraktığın beni? Unutursun diyorsun. Kolay değil, kolay değil öyle çabucak. Kolay değil fakat bu demek değildir ki biraz zaman alacak. Çünkü imkansız seni unutmak.

Karanlıklar içinde,yapayalnız.. Arabeski de sevmem aslında, yaşam tarzım halime dönüşürken yavaş yavaş arabesk yaşamak. Sevmek, bir ömrü paylaşmayı göze alıp üstelik, kaç günün kaldığını bilmeden.. cesaret işi. Her baba yiğidin harcı değil bir ömür paylaşmayı göze alarak ve sevilmeden sevmek, sevilmese de onun varlığından haberdar olmaktan mutlu olmak.Yolları, dağları sözün özü mesafeleri aşmak, bir nefeste... Yüzünü göremeyeceğini bilerek yüzünü unutamamak ne demek bilir misin sen? Ben de bilmiyordum, ama öğrendim yüzünü unutamayarak.

Mutlu ol gittiğin yerde... Çünkü yer yüzünde gittiğin her yer, sen geldin diye mutlu olacaktır. Yüzünde güller açacaktır yeryüzünün. Olur ya, gözlerin dolar gibi olursa bir gün,kalbin az biraz sızlar, gözlerin dalıp giderse uzaklara; hiç çekinmeden yolla hüzünlerini. Kalp kırıklarımın arasında yer bulurum onlara da elbet, üzme kendini...

Mutlu ol gittiğin yerde... Bir kara parçası kadar olamadım diye sitem ederim kendime, sen bakma bana. O yer ki sen geldin diye mutlu, ben, sen gittin diye bir o kadar harap. Belki bir gün, bir toprak parçası olduğumda ben de, ve sen gelip bilmeden bastığında üstüme, mutlu olurum o gün, geldiğin yer benim diye..

 

   Yorumlar

 
İpekyol Şık Tulum Modeli


Avast! Professional Edition 6.0.100


Her Gecenin Bir Sabahı Var


İnadıNa - Fatih YeşiLgüL


Aslı Demirer feat Gökhan Türkmen - Korkak


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe