..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 BugBopper 1.0.0.7201

BugBopper 1.0.0.7201 indir - BugBopper 1.0.0.7201 crack, BugBopper 1.0.0.7201 download, BugBopper 1.0.0.7201 full download, BugBopper 1.0.0.7201 full indir, BugBopper 1.0.0.7201 indir, BugBopper 1.0.0.7201 keygen, BugBopper 1.0.0.7201 serial - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2557
islami sohbet
BugBopper 1.0.0.7201

 

BugBopper, ücretsiz bir kötü niyetli yazılım temizleme aracıdır. Fakat diğer güvenlik yazılımlarının aksine daha farklı bir teknoloji kullanır. Bu teknoloji sağlıklı ve zararsız olan dosyaların tespit edilip diğerlerinin çevrimiçi laboratuvarda incelenmesi biçimindedir. Bu sayede henüz tanımlanmamış olan zararlıların da tespiti yapılabilmektedir.

Günümüzde kötü niyetli yazılımlar doğal olarak tespit edilmeden yazılıyor. Yani önce bu kötü niyetli araçlar yazılıyor, ortaya çıkıyor, daha sonra güvenlik yazılımları bu zararlıları temizleyebilme için veritabanlarını güncelliyor ya da başka yollarla bu zararlıları yok etmeye çalışıyor. Lakin hiçbir güvenlik yazılımı bu konuda tam başarı sağlayamıyor.

Kullandığınız güvenlik yazılımları en üstün teknolojilere sahip olsa ve siz sürekli güncelleme yapsanız bile yeni yazılan bir zararlı sisteminize bulaşabiliyor. Çünkü bilgisayarlarımızın bağışıklık sistemi yok. Bu nedenle de bilinmeyen zararlılara karşı sistemlerimiz yenik düşüyor. Çünkü güvenlik yazılımları yeni çıkan zararlıları veritabanlarına alıp onu yokedecek panzehiri oluşturana kadar o zararlı çoktan size vereceği zararı veriyor.

Bu sorunu çözebilmek için NOD32, Kaspersky gibi güvenlik firmaları “sezgisel tarama” adında yeni bir teknoloji sundular bizlere. Lakin bu teknoloji de tahmine dayalı olduğundan hala sıkıntılarımızı aşamadık. Wuzzup ise olaya farklı yaklaşıyor, BugBopper dosyaların sağlıklı olanlarını tespit ediyor ve sağlıklı olmayanları ise laboratuvarlarında inceliyor. Tahmin üzerine işlem yapmadığından daha kesin sonuçlar veriyor. Sağlıklı olan ile olmayanı birbirinden ayırıp bunun üzerine çalışıyor. Oldukça merak uyandıran bir yazılım. Güvenlik tehditlerinden yorulanların denemesini tavsiye edebileceğimiz bir araç.

indir

 

   Yorumlar

 
arabistan islami sohbet


ÖzLüyoRum GüLüm SeNi


Tarkan - Firuze


Aşk Ve Sadakat


O Artık buraya Gelmeyecek


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe