..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 þiirler - UMuDuMa

þiirler - UMuDuMa þiiri - þiirler - UMuDuMa yazilari - þiirler - UMuDuMa sözleri - - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

4257
islami sohbet

Ýmkansýz mý o da nasýl bir þeydi acaba sevgili.senleyken imkansýz kelimesi lugatým da yer almýyordu.ne kadar da gözü kara ne kadarda güçlüydüm. deli diyorlardý bana korkuyorlardý gözü kara cesaretimden.dünyayý fethedecek bir gücüm tüm dünyaya yetecek umutlarým vardý..Ýmkansýz mý o nasýl bir þeydi sevgili.biz deðilmiydik mutluluktan buutlarda gezen biz deðimliydik tüm geceleri gündüz yapan biz deðimliydik günlerce uykusuz kalýp birbbirimizinn hayaliyle dimdik ve ayakta kalan hayata dört elle sarýlan. Baktýðýmýz her yerde birbirimizi görür güneþ gibi doðardýk birbirimizin ömrüne.

biz leylayla mecnun yada ferhat ile þirin olmak için sevmedik birbirimizi.leylayla mecnunu Ferhat ile þirini kýskandýrmak için çýktýk yola.kýskandýrdýkta be sevgili.biz aramýzda çöl yada daðlar olmasýna tahammul edemez oracýkta o an kýyardýk canýmýza.ayrýlmak yada kavuþamamak düþüncesi bile aðlatýr alýrdý aklýmýzý baþýmýzdan.tek beden olmuþ öyle bakardýk hayata.

Hayatýmýn anlamý oldun. Çünkü….

Seni sevdim sevgili.dünyada en güvenilir en huzurlu anýn göðsünde saatlerce konuþup uykuya daldýðým anlar olduðunu bana hissettirdiðin için.sevginin en doyulmaz hazzýný yaþattýðýn ve aþkýn gerçek anlamýný bana öðrettiðin için.yanýndayken bile özlemenin ne demek olduðunu öðrettiðin için..

Seni sevdim sevgili.seninleyken aþýlmayacak hiçbir engel olmadýðýný anlamama sebeb olduðun için.bütün zorluklara raðmen hayatýmda sen olduðun için ayakta durmamý saðladýðýn yarýnlara umutla baktýrdýðýn için.sen zaten umudum deðimliydin benim.ismini bile umut olarak deðiþtirmiþtimde gülmüþtün.sen sadece benim umudumdun baþkalarý ne derse desin sen beni ayakta tutan umudum muradýmdýn.

Seni sevdim sevgili aþkýn yokluðuna katlanamamk olduðunu öðrettiðin hayatýmýn anlamý olduðun ve eksikliðinin yokluðum olacaðýný öðretiðin için.gülüþünle dünyayý önüme serdiðin mutluluktan aðlamanýn ne demek oluðunu öðrettiðin için.

Seni sevdim sevgili.kendimi gerçekten bir kadýn gibi hissetmemi saðladýðýn bir sahibim olduðunu gösterdiðin için sevgili.sesimi bile baþkalarýndan kýskanýp evden çýkarttýrmayacak kadar gözlerden sakýndýðýn için.ne kadarda mutlu olurdum kendini sahipsizmi sandýnda habersiz dýþarý çýkýyorsun sana ceza 1 gün evden çýkmayacaksýn dediðinde.çevremdekiler nasýlda kýzar hayret ederlerdi bu sorgusuzca teslimiyetime.oysaki onlar bilmezlerdiki benim özgürlük alaným kalbinin sýnýrlarýyla çizilmiþti.nasýlda büyüktü ordaki dünyam.o koskoca yüreðin teok sahibi bendim ve tek sultanýda bendim senin gönül dünyanýn.bundan daha büyük bir hazine varmýydý acaba dünya üzerinde.hangi server benim ordaki yerimi satýn alabilir yada o gönlünün topraklarýnda yaþadýðým mutluluðu yaþatýrdý.

Þimdi yoksun…

Yokluðunun hayali bile aðlamama yeterdi sevgili. çok yakýnýmda ama bir o kadarda uzaðoýmdasýn. Þimdiyse aþk acýsýný yaþattýðýn için hiç görmesemde dokunamasamda hala ilk günkü gibi sevmenin ne demek olduðunu öðrettiðin gözden uzak olan gönüldende ýrak olur atasözünün yalan olduðunu ispat ettirdiðin için için seviyorum seni.

Seni hala seviyorum. Acýyla yaþamanýn ne demek olduðunu öðrettiðin sensiz geçen uykusuz gecelerden sonra doðan hergünle her gecenin bir sabahý olduðunu öðrettiðin için.sensizde takvimden yapraklarýn düþtüðünü ama düþen her yaprakla zamanýn acýmasýzlýðýný birkez daha gösterdiðin zamanýn yaralara merhem deðil dahada kronikleþtiðini gösterdiðin için. Zamanýn unutturacaðýný söylemiþtin gözlerime bile bakamadan giderken. Zaman unutturamýyormuþ sevgili. Zamanýn yaptýðý tekþey sensizliðin acýsýyla yaþamayý öðretmek bu acýyý hayatýn bir parçasý haline getirmekmiþ sevgili.

Seni hala seviyorum sevgili. Aklýma gelirde yaþadýðýmýz o sonu gelmeyecek sandýðým anlar içimi derinden acýtýp kanatýr sevgili. Sensiz bu canýnda gelip geçen baharlarýnda bir anlamý yok sevgili.yoksun artýk. Sensizlik öyle bir boþlukki sonu gelmeyecek ömrüm bitmeyecek gibi geliyor.sensizlik öylesine sarmýþki bedenimi ve içinde bulunduðum anlamsýz dünyayý. Hayatým sensizken o kadar uzuyor günler ve geceler bir yýl hükmünde geliyor sevgili.

NaZeNiN

 

...    Yorumlar

 
Ender Doðan - Rahmeti Rahmaný diLerLer


Noldu Uþaklar Geçtik mi Sýnýri?


Zara - Kýrmýzý Gül Þarký Sözü


2013 ResimLi SiirLer - Artýk UyumaLýyým SevgiLi


Nazar BoncukLu HavLu kenar ModeLi


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe