..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Kurtlar Vadisi Pusu'da Neler Olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu'da Neler Olacak izle - Kurtlar Vadisi Pusu'da Neler Olacak haberleri - Vadi Ekibi Hayalleri Öyle Bir Büyüttü Ki Fragmanına Bakılırsa Bir Gün Tüm Dünya Türk Olacak - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2782
islami sohbet
Kurtlar Vadisi Pusu, bilindiği gibi yeni yayın döneminde ATV ekranlarında olacak... Her geçtiği kanalda patrona göre senaryo değiştiren dizi, iktidara yakın olarak nitelenen ATV'ye geçince de makas değiştirdi. Dizi yeni yayın döneminde bir süredir iktidar kanadında dillendirilen Büyük Türkiye hayaline göre pozisyon alıyor. Dizinin ATV ekranlarında dönmeye başlayan fragmanında 2023 yılı için Türkiye'ye senaryoları yer alıyor... ABD'NiN SENARYOSUNA GÖRE; Türkiye'nin doğu ve güneydoğusu bölünecek, doğusu Ermenistan devletine dahil olacak, güneydoğusu Kürdistan devleti olacak. iSRAiL'iN SENARYOSUNA GÖRE; israil, ırak'taki vaadedilmiş topraklarda bir devlet kuruyor. Diyarbakır ve doğu anadolunun bir bölümünü de topraklarına katıyor. AB'NiN SENARYOSUNA GÖRE ise istanbul özerk oluyor, Pontus devletine ek olarak Ermenistan ve Kürdistan kuruluyor... TÜRKiYE'NiN SENARYOSU; Kurtlar Vadisi Pusu bu konuda öyle bir senaryo ortaya koymuş ki dünya sınırlarını değiştirmiş. Daha doğrusu dünyada sınır, devlet, millet, bayrak diye birşey bırakmamış. Kurtlar'a göre Türkiye 2023 yılında tüm dünyayı ele geçirecek. Yani bir 13 yıl sonra tüm dünya vatandaşları Türk olacak.... GARiP BiR TESADÜF; 2 YAZAR DA AYNı ŞEYi YAZDı Dizi senaryosu bu, isteyen istediği kadar uçabilir diyebilirsiniz. Ancak görünen o ki Kurtlar vadisi pusu öyle hayali bir sallama yapmıyor... iki önemli yazarın kaleminden de bir süreder benzer bir senaryo parça parça ilan ediliyor. ilginç bir tesadüf diyebilirsiniz... Ama bu 2023 yılı senaryosunun bir benzeri bu tür senaryolar üretmeye bayılan Yiğit Bulut tarafından uzun süredir dillendiriliyor... Yiğit Bulut'un "Yeni Türk Yüzyılı" denemeleri de bu 2023 yılı senaryosunu gerçekleştirmek için... Yiğit Bulut senaryo uydurmaya bayılıyor, normaldir diyebilirsiniz. Ama Serdar Turgut da bu senaryonun kalemlerinden biri... Yeni MiT Başkanı Hakan Fidan'ı konu edindiği yazılarında hep 2023 yılının Türkiye projeksiyonuna dikkat çekiyor... En son Zafer Bayramı'nda bu senaryoyu yazdı. NEDEN 2023 YıLı? ilginç bir noktada seçilen tarih... Neden 2023 yılı? Kurtlar vadisi Pusu'nun fragmanı ile Yiğit Bulut ve Serdar Turgut tek elden besleniyor gibi aynı şeyi söylüyor. 2023 yılı Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıldönümü... iyi de bundan ABD, israil ve AB'ye ne, onlar niye 2023 yılı için senaryo yazsınlar ki diyebilirsiniz... Valla orasını biz de bilmiyoruz... Vadi senaristleri ile Yiğit Bulut ve Serdar Turgut'a sorabilirsiniz.  

   Yorumlar

 
Yeni model havlu kenarları


Canım Annem


Microsoft SQL Server 2005 Express Edition


Rüyada ağaç kavunu görmek


ResimLi SiirLer - Şu SensizLik Yokmu


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe