..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odalari,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Trkiyenin En Cok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hogeLdiniZ..

Men

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giris
  Dini Sohbetler
  Aðir abi Sözleri
  Aþk Sözleri
  Aþka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazýr MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadýn Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanlarý
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odalarý
  Son dakika haberleri
  Taký Tasarým
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El Ýþleri
  Þarký SözLeri
  Þifalý Bitkiler
  Þiirler
  iletisim
 

         sitemap

 ZehiR Mesajlar

Kýsa ZehiR Mesajlar, en güzel ZehiR Mesajlar, ZehiR Mesajlar, ZehiR resimler, ZehiR nickler, ZehiR Smsler, Güzel ZehiR Yazýlar, Harika ZehiR Mesajlar, güzel Harika ZehiR Mesajlar, Güzel ZehiR Mesajlar - - Sohbet ve chat aramalari - icin kullanicilarina hizmet veren - Turkiye,nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odalari - damar sozler - ask sozleri - guzel sozler - canli sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aska dair Sohbet arkadasliklar kurmak isteyenlere  

... ....

Okunma

3619
islami sohbet

Zehir Ettin hayatýmý Yaþamak Artýk bir iþkence Sensiz Hayatým Bitti Zehirledin beni Kalbimdeki yaþama hevesi Bitti.


Yýlan Gibi Girdin hayatýma Zehirledin beni ummadýðým Anda Þimdi Acýyorum Anýlarýmý yaþama Direncim kalmadý hayatta.


Ne kadar Acýmasýzmýþsýn Vurdun Çektin tetiði öldürdün içimdeki Seni Git Artýk iStemiyorum Seni!


Geç Oldu Ama Anladým Yalan Sevgini Zehir ettin günlerimi Git dönme geri Lanet olsun Yinede Seviyorum Seni.


çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle þimdi aðlýyorum seni düþündükçe.


Zehirli bir yýLan gibisin yaklaþma bana uzak dur sevgimden, ben kendi içimde yaþar kendi içimde bitiririm sevgimi sen bak yeni dalgalarýna.


geçmi baþladýk erkenmi yaþadýk bilmiyorum ama sevgin zehirledi beni yaþamak istemiyorum...


uzatma bana ellerini çek gözlerimden gözlerini istemiyorum seni sevgini! Zehirledin beni Mafh Ettin gençliðimi þerefsiz Seni!


Hayata Bakýþ Açýmdýn mutluluklarý yaþatan bir taddýn hayatýmda þimdi acý ve zehirli bir yýlansýn saklan çýkma çukurundan dýþarý baþýný ezerim yoksa!!!


Neden bu Dertler üstümde Neden? Sende Zehirli çýktýn Dertlerime Dert bindirdin!


Kýsa Süreli Yalnýzlýklarýmda Zehirlediðin Kalbime bakýp Aðladým þimdi yaþamak için sebepmi Arýyayým Yoksa öLüm için Nedenmi Arýyayým?


hayatým olmuþ tarumar hiç bir güzellik mutlu etmiyor inan! sevgini arýyorum sokaklarda bulamýyorum aþkýn rüzgarýný..


Yýldýzýmmýsýn, Karanlýðýmmý? Güneþimmisin yoksa Ay'ýmmý? bende bilemiyorum Artýk Býrakýp gidiþlerinle Kýrdýn Kalbimi Aldýn Alýmý ANlayamýyorum Artýk Duygularýmý..


Seven Bilir Sevgiyi istemeyen Sevmez Çeker gider bakmaz Geriye beni Zehirledin Sensiz Olamýyorum geceleri Aðlýyorum Delice.


Sözlerim belki Mana taþýmýyor ama çok þey anlatýyor sen hayatta mani ararken ben hayata Anlattým Derdimi Manili olmasada Dinliyor Seviyor hayat Dertlerimi..


Deðersiz anýlarýn sadece deðersiz insanýsýn, sevgisiz umutlarýn yalancý tadýsýn, Sevmiþ gönlümün Þimdi Neferti Düþmanýsýn...


benim hayatýmý Zehir ettin insafsýz! yaþamaktan Soðudum insanlardan kaçmaya Baþladým güvenemiyorum Kimseye herkez Senin Gibi Gözümde Lanet olsun Senin Sevgine karakterine!


Hayatým Zehirlenmiþ kalbim tükenmiþ, yalan sevgiler kalbimi bitirmiþ þimdi aðlarým kendime boþuna geçti zaman farkýna varamadým biLe!!!


Lanet Ediyorum yalan Sevgilere kalsýn istemez yalancý sevgili bedenimde! senin yüzünden içerim her gece zehirledin beni hayince!!!


o Sözler hala Kulaðýmda Çýnlar Delice Attým içime Biriktiriyorum Sözlerini içimde, Zamaný gelince Boðacaðým Seni bu Sözlerle hayatýný Zehir Edicem Anla Halimi Görüceksin Zamaný gelince!


4 Duvar Arasýnda Beddualarýmý yazýyorum Duvarlara, Yalvarýyorum ALLAHýma Alsýn Canýmý Kabul etsin Sana Dualarýmý Zehir Olsun yaþadýðýn hayat Zehir Olsun Herþey Sana bu hak!


Hep Sevenlermi Acý Çekecek Bu Dünyada Uyan Sözlerim Sana Uyan yalancý Sevda! kalbimin ortasýna Koydum Adýný çýkaramýyorum Zehirledin Kanýmý...


Seni öldürcek Kadar Seviyorum Seni okadar çok Seviyorumki Kalbimle Deðil nefretimle Seviyorum Seni nefretimle Adýný Anýyorum Dualarýmda...


Zehir Olsun Seninde hayatýn Benim gibi belki ozaman Anlarsýn içimdeki Sevgiyi..


Bu Sözlerim Aþk Sevgi üstüne mutlu Sözcükler Deðil! Bu Sözlerim Sana Aþkýn ve Sevginin Nefret Dilinden, hayatýn benimkinden Beter olsun Aþký kalbin tatmasýn Sevgiyi Duygularýn yaþamasýn! kalbin Hayat için Deðil öLmek için Atsýn!!!


Senin için Umutlar besledim Senden Çokmu þey istedim? Senin için gelecekler için dua istedim seni sevmek için ALLAHýmdan Seni istedim Sence çokmu istedim?


Sen Odamdaki Mis Kokularýmsýn Sen Gözlerimdeki Dünyaya renkli Bakýþlarýmsýn, Ama Þimdi Sen Hayatýmda iz býrakansýn adýna beddular yazýp nefretle adýný andýðýmsýn...


Rüyalarý yaþamýþýz Seninle! gerçek hayata gerçek bir aþk Atmamýþýz Bunu öðrendim Yalnýzlýklarýmda Seninle bir anýmýz Olmamýþ Aðlamak istediðim Anlarda Aslýnda Sen Olmamýþsýn Bu Dünyada yalancý insan..


Sen geleceðimde deðil artýk anýlarýmdasýn sen keþkelerim olamayacak kadar yalansýn, sen aslýnda hep yalandýn ben kalbimi Aldattým...

 

 

...    Yorumlar

 
Rüyada açgözlü görmek


þiirler - UMuDuMa


Sagopa Kajmer / BuLuN


2012 Sevgililer Günü - Jimmy Choo 2012


GüzeL SözLer - KaLemi ÞakaðýndaN


Androidirc indir


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüþtürücü müzik indir


Copyright 2008 2018 Tm Haklar Sakldr mircte.org

Desing By eFe