..wWw.Mircte.Org...islami Sohbet, Sohbet Odaları,islami Chat,Dini Sohbet Kelimelerinde Türkiyenin En Çok Ziyaret Edilen Bedava Sohbet Sitesine hoşgeLdiniZ..

Menü

   Ana Sayfa
   islami Sohbet'e Giriş
  Dini Sohbetler
  Ağir abi Sözleri
  Aşk Sözleri
  Aşka DaiR
  bedava program indir
  Damar SözLer
  Dantel Modelleri
  Dini Resimli Sözler
  Diyet Listesi
  Erkek Giyim
  Galeri
  Güzel Sözler
  Hayata DaiR
  Hazır MesajlaR
  HikayeLer
  Hüzünlü Sözler
  iLahi sözLeri
  ilahi dinle
  iLahi klipLeri izle
  iSLami Sohbet OdaLari
  Kadın Giyim Moda
  Komik Sözler
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Magazin Haberleri
  Mirc Dökümanları
  MirCTe GeyiK
  Mobilya Dekorasyon
  Muzik video
  ResimLi SiirLer
  Rize
  rüya tabirleri
  Sana DaiR
  Sohbet odaları
  Son dakika haberleri
  Takı Tasarım
  Yemek Tarifleri
  Örgü - El İşleri
  Şarkı SözLeri
  Şifalı Bitkiler
  Şiirler
  İletişim
 

         sitemap

 Bürokraside Sürpriz İstifa!

Bürokraside Sürpriz İstifa! - Başbakan'ın Türkiye'ye Getirdiği Yatırım Uzmanı İstifa Etti - Başbakan'ın Türkiye'ye getirdiği yatırım uzmanı istifa etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İsviçre'den Türkiye'ye getirdiği Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Alparslan Korkmaz, Başbakanlık'taki görevinden ayrıldı - - Sohbet ve chat aramaları - için kullanıcılarına hizmet veren - Türkiye'nin en iyi sohbet sitesi - sohbet siteleri - chat odaları - damar sözler - aşk sözleri - güzel sözler - canlı sohbet - islami chat - dini sohbet - islami sohbet - dini chat - hayata dair aşka dair Sohbet arkadaşlıkları kurmak isteyenlere  

Okunma

2387
islami sohbet
Erdoğan'ın tam yetki verdiği Korkmaz'ın 'bakanlar üstü' konumuna rağmen bu istifa ekonomi çevrelerinde yok etkisi yarattı. Doğrudan Başbakan'a bağlı olan Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'nın ilk başkanı olan Korkmaz, aynı zamanda Erdoğan'ın özel danışmanlığını da yürütüyordu.

FİKİR AYRILIĞINA DÜŞTÜLER
Burokrathaber.com'u iddiasına göre bu istifanın perde arkasında Korkmaz'ın Başbakan ile düştüğü fikir ayrılığı yatıyor. İsviçre'ye döneceği belirtilen Korkmaz için uzun süredir Ankara kulislerinde, Yatırım Ajansı'nda işlerin iyi gitmediği konuşuluyordu. Başbakan Erdoğan'ın Alparslan Korkmaz ile ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı da iddialar arasındaydı. Gelinen noktada Tanıtım Ajansı'ndaki görevine nokta konan Korkmaz için görevden alınma yerine 'istifa' formülü geliştirildi. Başbakan Erdoğan ile görüşerek yollarını ayıran Korkmaz, kurum çalışanları ile de vedalaştı. İstifa ile ilgili bir diğer iddia ise Başbakan Erdoğan ve ekonomi yönetimiyle Korkmaz'ın yaşadığı fikir ayrılığı. Ankara kulislerinde Korkmaz için 'İstifa etmeseydi görevden alınacaktı' şeklinde yorumlar yapılıyor.

'BAŞBAKAN'IN DAVETİ BENİ ÇOK HEYECANLANDIRDI'
Korkmaz, göreve atanmasını ve Başbakan Erdoğan ile ilişkisini şu sözlerle anlatmıştı; "Başbakan'ın daveti beni çok heyecanlandırdı. Bizimle görüştükten sonra Başbakan, "Ben bu ruhu istiyorum, bana onu getirin" demiş. Sonra geldim. Başbakan'a "Bu ajansın başarısı için, bakanlar üstü olmam lazım" dedim. Haftada mininum bir iki sefer kendisiyle görüşüyorum. Dedi ki "Şahsen ben senin seddin olacağım. Kim sana gelirse bana göndereceksin. Bu iş için hangi insanlar gerekiyorsa onlarla çalışacaksın." Yüzde 100 yetki verdi bu konuda. Tüm önemli yatırımcılara bizi işaret ederek, "Onunla görüşeceksiniz, böylece benimle görüşmüş gibi olacaksınız" diyor.

ALPASLAN KORKMAZ KİMDİR?
Doğma büyüme İsviçreli olan Korkmaz'ın İsviçreli eşinden iki çocuğu bulunuyor. Alparslan Korkmaz, Kayserili bir işçi ailesinin çocuğu. Aile 1969 yılında İsviçre"ye göç etmiş. Korkmaz 1970"te doğmuş ve tüm eğitimini İsviçre"de tamamlamış. 9 dil bilen Korkmaz, işletme mezunu 

   Yorumlar

 
Nihat Hatipoğlu Sahur Özel - 21 Ağustos 2010 sohbeti izle 3. Bölüm


Sever Gibi Yapmış


2011 Versace Trend Elbise


Pardesü Ve Kaban Modelleri


2014 Gelin Ayakkabı ModeLLeri


kendime-cay-yaptim


islami-sohbet-komutlar-nick-komutlari


cepte-sohbet


sohbetlim-net


mobil-sohbetin-tek-adresi


sohbet-sila


sohbetlim-de-2018-sohbet


Kahvedeki Gizli Özlem


mp3 dönüştürücü müzik indir


İmera - Vazgeçtim


Copyright © 2008 © 2018 Tüm Hakları Saklıdır mircte.org

Desing By eFe